Divi 1.0 - en to uk translation catalogue (1811 entries)

en: % Comments
uk: % Коментарі

en: %1$s %2$s Settings
uk: %1$s %2$s Налаштування

en: %1$s Background Color
uk: %1$s Колір фону

en: %1$s Border Color
uk: %1$s колір кордону

en: %1$s Border Radius
uk: %1$s межі радіусу

en: %1$s Border Width
uk: %1$s ширину кордону

en: %1$s Columns
uk: %1$s Колонки

en: %1$s Font
uk: %1$s Шрифт

en: %1$s Font Size
uk: %1$s Розмір Шрифту

en: %1$s Hover Background Color
uk: %1$s у наведенні Колір фону

en: %1$s Hover Border Color
uk: %1$s у наведенні Колір кордону

en: %1$s Hover Border Radius
uk: %1$s у наведенні межі радіусу

en: %1$s Hover Letter Spacing
uk: %1$s у наведенні межбуквенное

en: %1$s Hover Text Color
uk: %1$s у наведенні колір тексту

en: %1$s Icon
uk: %1$s ікона

en: %1$s Icon Color
uk: %1$s ікона Колір

en: %1$s Icon Placement
uk: %1$s ікона розміщення

en: %1$s Letter Spacing
uk: %1$s Відстань між Літерами

en: %1$s Line Height
uk: %1$s Інтервал між Рядками

en: %1$s Text Color
uk: %1$s Колір Тексту

en: %1$s Text Size
uk: %1$s Розмір тексту

en: %10$sBuilding beautiful pages is a breeze using the Visual Builder. To get started, add a new %1$s to your page by pressing the %2$s button. Next, add a %3$s of columns inside your section by pressing the %4$s button. Finally, start adding some content %5$s inside your columns by pressing the %6$s button. You can customize the design and content of any element on the page by pressing the %7$s button. If you ever need help, visit our %9$s page for a full list of tutorials.
uk: %10$sЗ візуальним конструктором будувати гарні сторінки простіше простого. Щоб розпочати додайте новий %1$s до вашої сторінки, натиснувши кнопку %2$s. Далі, додайте %3$s колонок всередині вашої секції, натиснувши кнопку %4$s. Нарешті, розпочніть додавати певний контент %5$s до ваших колонок, натиснувши кнопку %6$s. Ви можете змінити дизайн та контент будь-якого елемента сторінки, натиснувши кнопку %7$s. Якщо вам колись знадобиться допомога, відвідайте нашу сторінку %9$s з повним переліком інструкцій.

en: %d Comments
uk: %d Коментарі

en: %s Settings
uk: %s налаштування

en: &laquo; Older Entries
uk: &laquo; Старі записи

en: (Edit)
uk: (Редагувати)

en: -- Please Select --
uk: -- Будь ласка, виберіть --

en: 0 Comments
uk: 0 коментарів

en: 0 comments
uk: 0 коментарів

en: 1 Column
uk: 1 Колонка

en: 1 Comment
uk: 1 Коментар

en: 1 comment
uk: 1 коментар

en: 3 column row can't be used in this column.
uk: Рядок з 3 графами не може бути створений у цій графі.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
uk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старіші коментарі

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
uk: <strong>%1$s</strong> зона віджета була створена. Ви можете створити більше зон, як тільки ви оновите сторінку, щоб бачити всі зони.

en: A Browser Backup Exists
uk: Існує резервна копія браузера

en: A browser backup exists for this post that is newer than  the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
uk: Для цього повідомлення існує резервна копія браузера, що новіша, ніж версія, яку Ви зараз переглядаєте. Ця резервна копія була зроблена під час попереднього сеансу редагування, але Ви ніколи її так й не зберегли. Чи бажаєте відновити цю копію й продовжити редагувати там, де Ви зупинилися?

en: A name to associate with the account when displayed in the Aweber Lists select field.
uk: Ім'я, з яким буде пов'язаний обліковий запис, що відображається у полі вибору списків Aweber.

en: A name to associate with the account when displayed in the Mailchimp Lists select field.
uk: Ім'я, з яким буде пов'язаний обліковий запис, що відображається у полі вибору списків MailChimp.

en: A recent autosave exists for this post that is newer than the version you are currently viewing. This autosave was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this autosave and continue editing where you left off?
uk: Для цього повідомлення існує нещодавнє автозбереження, що є новішим, ніж та версія, яку Ви переглядаєте зараз. Це автозбереження було зроблене під час Вашого попереднього сеансу редагування, але Ви ніколи не зберегли його. Чи бажаєте відновити це автозбереження й продовжити редагувати там, де Ви зупинилися?

en: A split testing goal cannot be moved inside of a split testing subject. To perform this action you must first end your split test.
uk: Ціль спліт-тестування не може бути переміщена всередину об'єкта спліт-тестування. Для виконання цієї дії необхідно спочатку закінчити свій спліт-тест.

en: A split testing subject cannot be moved inside of a split testing goal. To perform this action you must first end your split test.
uk: Об'єкт спліт-тестування не може бути переміщеним всередину цілі спліт-тестування. Для виконання цієї дії необхідно спочатку закінчити свій спліт-тест.

en: API Key
uk: API-ключ

en: About Me
uk: Про Мене

en: About Us
uk: Про Нас

en: Above Title
uk: Верхній Заголовок

en: Accept Or Discard Your Changes
uk: Прийняти або відхилити ваші зміни

en: Accept Your Changes
uk: Прийняття ваших змін

en: Access Right Click Options
uk: Доступ до опцій правої кнопки

en: Access Your Editing History
uk: Отримати доступ до історії редагувань

en: Access Your Row Options
uk: Доступ до опцій ряду

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Account Name
uk: Ім'я Облікового Запису

en: Account URL
uk: URL Облікового Запису

en: Active Link Color
uk: Колір Активної Силки

en: Active Menu Link
uk: Активне посилання меню

en: Active Portfolio Filter
uk: Активний Фільтр Портфоліо

en: Active Tab
uk: Активна Вкладка

en: Active Tab Background Color
uk: Колір Фону Активної Вкладки

en: Actual Size
uk: Житлова Площа

en: Add
uk: Додати

en: Add %1$s Icon
uk: Додати %1$s ікона

en: Add A Module To The Column
uk: Додайте модуль до колонки

en: Add A New Row Of Columns
uk: Додати новий ряд колонок

en: Add A New Section
uk: Додати нову секцію

en: Add From Library
uk: Додати З Бібліотеки

en: Add Media
uk: Додати медіа

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New %s
uk: Додати Новий %s

en: Add New Category
uk: Додати Нову Категорію

en: Add New Item
uk: Додати Новий Елемент

en: Add New Layout
uk: Додати новий макет

en: Add New Module
uk: Додати новий модуль

en: Add New Project
uk: Додавання Нового Проекту

en: Add New Row
uk: Додати новий рядок

en: Add New Rule
uk: Додати нове правило

en: Add New Section
uk: Додати нову секцію

en: Add New Tag
uk: Додати Новий Тег

en: Add Row
uk: Додати Рядок

en: Add Specialty Section
uk: Додати Особливий Розділ

en: Add To Categories
uk: Додати До Категорій

en: Add To Categories:
uk: Додати До Категорій:

en: Add Your API Key
uk: Додати свій ключ API

en: Add to Library
uk: Додати в бібліотеку

en: Add/Delete Item
uk: Додати/Видалити Елемент

en: Added
uk: Додано

en: Adjust Your Module Settings
uk: Змінити налаштування модуля

en: Adjust Your Row Setting
uk: Змінити налаштування ряду

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
uk: Відрегулюйте відступ конкретними значеннями, або залиште поле порожнім, щоб використовувати відступ за замовчуванням.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
uk: Налаштувати відстань між колонками в цьому рядку.

en: Adjust the text used from the signup button.
uk: Налаштувати текст для кнопки реєстрації.

en: Admin Label
uk: Примітка Адміністратора

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Advanced
uk: Розширені

en: Advanced Settings
uk: Додаткові Параметри

en: After
uk: Після

en: Album name
uk: Назва альбому

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: All
uk: Все

en: All Categories
uk: Всі рубрики

en: All Layouts
uk: Всі макети

en: All Projects
uk: Всі Проекти

en: All Tags
uk: Всі Теги

en: All Time
uk: Весь період

en: All advanced module settings in will be lost.
uk: Всі додаткові налаштування модулю будуть втрачені.

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored.
uk: Все, що було створено в Конструкторі Divi буде втрачено. Попередній контент буде відновлено.

en: All of your current page content will be lost.
uk: Все, що відображається на даній сторінці, буде втрачено.

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
uk: Увесь вміст цієї сторінки втратиться. Ви бажаєте продовжити?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
uk: Всі поточні параметри ролі будуть встановлені за промовчанням. Ви дійсно хочете продовжити?

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
uk: Усі відео повинні бути завантажені в обох форматах: .MP4 і  .WEBM, – щоб забезпечити максимальну сумісність в усіх браузерах. Завантажте сюди .MP4 версію. Зауважте: фонові відео не працюють на мобільних пристроях. Натомість, буде відображатися фонове зображення. Тому виберіть і фонове зображення, і фонове відео, щоб досягти найкращого результату.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
uk: Усі відео повинні бути завантажені в обох форматах: .MP4 і  .WEBM, – щоб забезпечити максимальну сумісність в усіх браузерах. Завантажте сюди .WEBM версію. Зауважте: фонові відео не працюють на мобільних пристроях. Натомість, буде відображатися фонове зображення. Тому виберіть і фонове зображення, і фонове відео, щоб досягти найкращого результату.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
uk: Дозволити призупиняти відео, коли починають програвання інші плеєри

en: Allowed Symbols
uk: Дозволені символи

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
uk: Тільки букви і цифри (A-Z, 0-9)

en: Always Center Image On Mobile
uk: Завжди Центрувати Зображення На Мобільних Пристроях

en: An Autosave Exists
uk: Існує автоматичне зберігання

en: An Error Occurred
uk: Виникла помилка

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
uk: Під час збереження Вашої сторінки сталася помилка. На це можуть впливати різні речі, як, наприклад, відсутність ресурсів у сервера, блокування брандмауера, конфліктність плагінів чи неправильна конфігурація сервера. Ви можете спробувати зберегти знову, натиснувши Спробувати ще раз, або ж Ви можете завантажити резервну копію своєї незбереженої сторінки, натиснувши Завантажити резервну копію. Резервні копії можуть бути завантажені шляхом використання системи портативності, поруч з вікном редагування Вашої сторінки.

en: Animation
uk: Анімація

en: Any
uk: Будь-які

en: Arrows
uk: Стрілки

en: Arrows Color
uk: Колір стрілок

en: Arrows Custom Color
uk: Користувацький Колір Стрілок

en: Artist Name
uk: Ім’я Виконавця.

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Audio
uk: Аудіо

en: Audio Content
uk: Вміст Аудіо

en: Audio Cover Art
uk: Значок Аудіо

en: Audio Meta
uk: Метадані Аудіо

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
uk:  <strong>%1$s</strong>

en: Audio Title
uk: Назва аудіо

en: Author
uk: Автор

en: Author Name
uk: Ім’я Автора відгуку

en: Author/Company URL
uk: URL Автора/Компанії

en: Automatic Animation
uk: Автоматична Анімація

en: Automatic Animation Speed (in ms)
uk: Швидкість Автоматичної Анімації (в мілісекундах)

en: Automatic Carousel Rotation
uk: Автоматичне Обертання Каруселі

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
uk: Швидкість Автоматичного Обертання Каруселі (у мілісекундах)

en: Automatic Excerpt Length
uk: Автоматична довжина цитати

en: Aweber List
uk: Список Aweber

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
uk: Блог налаштований правильно. Ви можете видалити зв'язок, якщо хочете.

en: Background
uk: Фон

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Background Gradient
uk: Фоновий градієнт

en: Background Image
uk: Фонове Зображення

en: Background Image Blend
uk: Змішати фонову картинку

en: Background Image Position
uk: Фонове Зображення Позиції

en: Background Image Repeat
uk: Повторити Фонову Картинку

en: Background Image Size
uk: Фонове Зображення Розмір

en: Background Overlay Color
uk: Колір Фонового Оверлею

en: Background Video Height
uk: Висота Фонового Відео

en: Background Video MP4
uk: Фонове Відео .MP4

en: Background Video Webm
uk: Фонове Відео .WEBM

en: Background Video Width
uk: Ширина Фонового Відео

en: Background:
uk: Фон:

en: Backup of %s
uk: Резервна копія %s

en: Bar Background Color
uk: Колір Фону Прямокутника

en: Bar Bottom Padding
uk: Нижній Відступ Панелі

en: Bar Counter
uk: Лічильник Рядків

en: Bar Counter Settings
uk: Налаштування Гістограми

en: Bar Counters
uk: Гістограми

en: Bar Top Padding
uk: Верхній Відступ Панелі

en: Before
uk: До

en: Before ending your split test, you must choose which split testing variation to keep. Please select your favorite or highest converting subject. Alternative split testing subjects will be removed.
uk: Перед тим як закінчити свій спліт-тест, ви повинні вибрати, який варіант спліт-тестування зберегти. Будь ласка, оберіть ваш улюблений або найбільш конверсійний об'єкт. Альтернативні об'єкти спліт-тестування будуть видалені.

en: Below Title
uk: Нижній Заголовок

en: Best Selling Products
uk: Бестселери

en: Blog
uk: Блог

en: Blog Masonry
uk: Блог Сітка

en: Blog Standard
uk: Блог Стандартний

en: Blurb
uk: Рекламка

en: Blurb Content
uk: Контент Анотації

en: Blurb Image
uk: Зображення над Анотацією

en: Blurb Title
uk: Заголовок Анотації

en: Body
uk: Основна Частина

en: Bold Text
uk: Напівжирний текст

en: Border
uk: бордюр

en: Border Color
uk: Колір Кордонів

en: Border Radius
uk: Радіус Кордонів

en: Border Style
uk: Стиль Кордонів

en: Border Width
uk: Ширина Кордонів

en: Bottom
uk: Внизу

en: Bottom Center
uk: Внизу По Центру

en: Bottom Left
uk: Внизу Зліва

en: Bottom Padding
uk: Нижній Відступ

en: Bottom Right
uk: Праворуч Внизу

en: Bottom To Top
uk: Знизу Вгору

en: Bounce Rate
uk: Коефіцієнт відмов

en: Bounce Rate Limit
uk: Ліміт норми відмов

en: Bounces
uk: Відмови

en: Builder Cache Warning
uk: Попередження кешу Builder

en: Builder Interface
uk: Побудовник Інтерфейсу

en: Builder files may also be cached in your browser. Please clear your browser cache.
uk: Файли Builder також можуть бути в кеші вашого браузера. Будь ласка, очистіть кеш браузера.

en: Builder settings synced
uk: Налаштування конструктора синхронізовано

en: Built For
uk: Побудувати для

en: Built For Any
uk: Побудувати для будь-чого

en: Bullet
uk: Пункт

en: Bullet Color
uk: Колір Точок

en: Button
uk: Кнопка

en: Button %1$s Text
uk: Кнопка %1$s Текст

en: Button %1$s URL
uk: Кнопка %1$s URL

en: Button One
uk: Одна Кнопка

en: Button Relationship
uk: Комбінації кнопок

en: Button Text
uk: Текст Кнопки

en: Button Two
uk: Дві Кнопки

en: Button URL
uk: URL Кнопки

en: Button alignment
uk: Розташування кнопок

en: Button and Border Color
uk: Колір кнопки і межі

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: CSS ID & Classes
uk: МежаCSS ID & Класи

en: CSS ID &amp; Classes
uk: CSS ID & Класи

en: Call
uk: Дзвінок

en: Call To Action
uk: Заклик До Дії

en: Can't Clear Layout
uk: Не можна очистити макет

en: Can't Clone Row
uk: Не можна клонувати рядок

en: Can't Clone Section
uk: Не можна клонувати розділ

en: Can't Import/Export Layout
uk: Неможливо імпортувати/експортувати макет

en: Can't Load Layout
uk: Не можна завантажити макет

en: Can't Move Goal
uk: Не можна перемістити ціль

en: Can't Move Subject
uk: Не можна перемістити об'єкт

en: Can't Remove Row
uk: Не можна видалити рядок

en: Can't Remove Section
uk: Не можна видалити розділ

en: Can't Save Layout
uk: Не можна зберегти макет

en: Can't Save Module
uk: Не можна зберегти модуль

en: Can't Save Row
uk: Не можна зберегти рядок

en: Can't Save Section
uk: Не можна зберегти розділ

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Captcha
uk: Капчі

en: Captcha Field
uk: Поле захисного коду

en: Captcha Text
uk: Текст захисного коду

en: Caption
uk: Підпис

en: Carousel
uk: Карусель

en: Case Study
uk: Кейс-стаді

en: Categories
uk: Категорії

en: Category
uk: Рубрика

en: Center
uk: По Центру

en: Center Left
uk: Зліва В Центрі

en: Center List Items
uk: Центрувати Елементи Списку

en: Center Right
uk: Центр Права

en: Center Text
uk: По центру

en: Change API Key
uk: Змінити ключ API

en: Change Column Structure
uk: Змінити структуру стовпчика

en: Change Gutter Width
uk: Змінити інтервал між колонками

en: Change Structure
uk: Змінити структуру

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
uk: Натисніть Так, якщо ви бажаєте змінити параметри ширини цього ряду на нестандартні.

en: Chat
uk: Чат

en: Checkbox
uk: Віконце мітки

en: Checked By Default
uk: Відмічено за замовчуванням

en: Choose A Design To Start With
uk: Оберіть дизайн з якого слід розпочати

en: Choose A Section Type
uk: Обрати тип секції

en: Choose Column Structure
uk: Обрати структуру колонок

en: Choose Custom Color
uk: Обрати Користувацький Колір

en: Choose File
uk: Оберіть файл

en: Choose Layout
uk: Обрати макет

en: Choose a Background Image
uk: Вибрати Фонове Зображення

en: Choose a Background Video MP4 File
uk: Вибрати .MP4 Файл Фонового Відео

en: Choose a Background Video WEBM File
uk: Вибрати .WEBM Файл Фонового Відео

en: Choose a MailChimp list. If you don't see any lists, click "Add" to add a MailChimp account.
uk: Оберіть список MailChimp. Якщо Ви не бачите жодного списку, натисніть "Додати" й додайте обліковий запис MailChimp.

en: Choose a Slide Image
uk: Вибрати Зображення Слайду

en: Choose a Video MP4 File
uk: Вибрати .MP4  відеофайл

en: Choose a Video WEBM File
uk: Вибрати .MP4  відеофайл

en: Choose a service provider.
uk: Оберіть постачальника послуг.

en: Choose a title of your login box.
uk: Виберіть назву вікна входу.

en: Choose a title of your signup box.
uk: Виберіть назву вашого вікна реєстрації.

en: Choose an AWeber list. If you don't see any lists, click "Add" to add an AWeber account.
uk: Оберіть список AWeber. Якщо Ви не бачите жодного списку, натисніть "Додати" й додайте обліковий запис AWeber.

en: Choose an Audio file
uk: Виберіть аудіофайл

en: Choose an Image
uk: Виберіть Зображення

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
uk: Виберіть значок, який буде відображатися в якості кнопки прокручування вниз.

en: Choose an icon to display with your blurb.
uk: Виберіть іконку для вашої рекламки.

en: Choose how many columns to display.
uk: Вкажіть кількість колонок, що відображаються.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
uk: Виберіть, скільки публікацій ви хочете показувати в слайдері.

en: Choose how many posts you would like to offset by
uk: Виберіть, скільки публікацій ви хочете змістити

en: Choose how much posts you would like to display per page.
uk: Виберіть, скільки публікацій ви хочете показувати на сторінці.

en: Choose how your products should be ordered.
uk: Виберіть, скільки товарів треба замовити.

en: Choose image
uk: Обрати зображення

en: Choose the orientation of the gallery thumbnails.
uk: Оберіть орієнтацію галереї мініатюр.

en: Choose the social network
uk: Виберіть соціальну мережу

en: Choose the type of field
uk: Виберіть тип поля

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
uk: Виберіть, певні чи всі правила мають виконуватись?

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
uk: Виберіть, чи відкривати URL в новому вікні.

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
uk: Виберіть, чи показувати іконку лапок.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
uk: Виберіть, чи відображати блок на початку в згорнутому чи розгорнутому вигляді.

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
uk: Виберіть, які категорії ви б хотіли вилучити з результатів пошуку.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
uk: Виберіть, які категорії ви хочете вмістити в стрічку.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
uk: Виберіть, які категорії ви хочете додати до слайдера.

en: Choose which categories you would like to include.
uk: Вибрати, які категорії ви хотіли б включити.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
uk: Виберіть, на якому боці сторінки буде розташована ваша бокова панель. Цей параметр регулює орієнтацію тексту і розташування меж.

en: Choose which type of products you would like to display.
uk: Виберіть, який тип товарів ви хочете показати.

en: Choose your desired portfolio layout style.
uk: Виберіть необхідний стиль макету портфоліо.

en: Circle
uk: Круг

en: Circle Border Color
uk: Колір Меж Кола

en: Circle Color
uk: Колір Кола

en: Circle Color Opacity
uk: Непрозорість Кольору Круга

en: Circle Counter
uk: Круглий Лічильник

en: Circle Counter Title
uk: Назва Кругового Лічильника

en: Circle Icon
uk: Коло Іконки

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear Browser Cache
uk: Оистити кеш браузера

en: Clear Layout
uk: Очистити Макет

en: Clear Plugin Cache
uk: Очистити кеш плагіна

en: Cleared
uk: Розмитнений

en: Click here to create new menu
uk: Натисніть сюди, щоб створити нове меню

en: Click the highlighted green check mark button to accept your changes.
uk: Клацніть на підсвічену кнопку з зеленою галочкою щоб прийняти ваші зміни.

en: Clicks
uk: Натискання

en: Clickthrough Rate
uk: Співвідношення натискань до показів

en: Clone Module
uk: Дублювати Модуль

en: Clone Row
uk: Дублювати Рядок

en: Clone Section
uk: Дублювати Розділ

en: Cloned
uk: Клоновані

en: Close
uk: Згорнутий

en: Close Modal
uk: Закрити вікно

en: Closed Toggle Background Color
uk: Колір Фону Закритого Перемикача

en: Closed Toggle Text Color
uk: Колір Тексту Закритого Перемикача

en: Code
uk: Код

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Collapse Settings
uk: Скинути налаштування

en: Collapsed
uk: Звалився

en: Color
uk: Колір

en: Color Burn
uk: Кольорове горіння

en: Color Dodge
uk: Кольорове ухилення

en: Color Palette
uk: Кольорова палітра

en: Color Picker Color Pallete
uk: Обирання кольору Палітра кольору

en: Column
uk: Колонка

en: Column %s After
uk: Стовпчик %s Після

en: Column %s Background
uk: Колонка %s Фон

en: Column %s Background Color
uk: Стовпчик %s Фоновий колір

en: Column %s Background Image
uk: Стовпчик %s Фонове зображення

en: Column %s Background Image Blend
uk: Колонка %s змішування фонової картинки

en: Column %s Background Image Position
uk: Колонка %s Позиція фонової картинки

en: Column %s Background Image Repeat
uk: Колонка %s Повтор фонової картинки

en: Column %s Background Image Size
uk: Колонка %s РОзмір фонової картинки

en: Column %s Background Video Height
uk: Колонка %s Висота Фонового відео

en: Column %s Background Video MP4
uk: Колонка %s Фонове відео MP4

en: Column %s Background Video Webm
uk: Колонка %s Фонове відео Webm

en: Column %s Background Video Width
uk: Колонка %s Ширина Фонового відео

en: Column %s CSS Class
uk: Стовпчик %s Клас CSS

en: Column %s CSS ID
uk: Стовпчик %s CSS ID

en: Column %s Custom Padding
uk: Стовпчик %s Змінний внутрішній відступ

en: Column %s End Position
uk: Колонка %s закінчити позицію

en: Column %s Gradient Direction
uk: Колонка %s напрям градієнту

en: Column %s Gradient End
uk: Колонка %s кінець градієнту

en: Column %s Gradient Start
uk: Колонка %s початок градієнту

en: Column %s Gradient Type
uk: Колонка %s тип градієнту

en: Column %s Main Element
uk: Стовпчик %sОсновний елемент

en: Column %s Parallax Effect
uk: Стовпчик %s Паралакс-ефект

en: Column %s Parallax Method
uk: Стовпчик %s Паралакс-метод

en: Column %s Pause Video
uk: Колонка %s Призупинити відео

en: Column %s Radial Direction
uk: Колонка %s радіальний градієнт

en: Column %s Start Position
uk: Колонка %s почати позицію

en: Column %s Use Background Color Gradient
uk: Колонка %s використати фоновий градієнт

en: Column %s before
uk: Стовпчик %s до

en: Column 1
uk: Колонка 1

en: Column 2
uk: Колонка 2

en: Column 3
uk: Колонка 3

en: Column 4
uk: Колонка 4

en: Columns Number
uk: Кількість Колонок

en: Coming Soon
uk: Незабаром

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment Avatar
uk: Аватар повідомлення

en: Comment Body
uk: Текст повідомлення

en: Comment Content
uk: Зміст повідомлення

en: Comment Meta
uk: Мета повідомлення

en: Comments
uk: Коментарі

en: Comments Count
uk: Лічильник коментарів

en: Company Name
uk: Назва Компанії

en: Conditional Logic
uk: Умовна логіка

en: Configuration error: List is not defined
uk: Помилка конфігурації: список не визначено

en: Configure Subject Variations
uk: Сформуйте варіації об'єкта

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Congratulations, you have selected a split testing subject! Next you need to select your goal. After closing this window, please click the section, row or module that you want to use as your goal. Depending on the element you choose, Divi will track relevant conversion rates for clicks, reads or sales. For example, if you select a Call To Action module as your goal, then Divi will track how variations in your test subjects affect how often visitors read and click the button in your Call To Action module. The test subject itself can also be selected as your goal.
uk: Вітаємо, ви обрали об'єкт для спліт-тестування! Далі вам необхідно вибрати вашу ціль. Після закриття цього вікна, будь ласка, натисніть на розділ, рядок або модуль, який ви хочете використовувати в якості своєї мети. Залежно від елемента, який ви обирете, Divi буде відслідковувати відповідні коефіцієнти перерахунку для кліків, переглядів або продажу. Наприклад, якщо ви вибираєте виклик до модулю дій в якості мети, то Divi буде відстежувати як зміни в ваших об'єктах тестування впливають на те, як часто відвідувачі читають і натискають на кнопку у вашому модулі виконання дій. Сам об'єкт тестування також може бути обраний у якості вашої мети.

en: Congratulations, your split test is ready to go! You will notice that your split testing subject has been duplicated. Each split testing variation will be displayed to your visitors and statistics will be collected to figure out which variation results in the highest goal conversion rate. Your test will begin when you save this page.
uk: Вітаємо, ваш спліт-тест готовий до роботи! Ви помітите, що ваш об'єкт спліт-тестування було продубльовано. Кожна варіація спліт-тестування буде відображатися для ваших відвідувачів і будуть зібрані статистичні дані, щоб з'ясувати, яка варіація створює результат найбільшого конверсійного коефіцієнта мети. Ваш тест почнеться, коли ви збережете цю сторінку.

en: Connecting...
uk: Підключення...

en: Connection failed
uk: Помилка підключення

en: Contact Button
uk: Кнопка Контактів

en: Contact Form
uk: Контактна Форма

en: Contact Title
uk: Заголовок Контактів

en: Contact Us
uk: Зв’яжіться з Нами

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
uk: Звернення до хоста з проханням збільшити наступні змінні PHP може допомогти: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. Крім того, перегляд журналу помилок Вашого брандмауера (наприклад, ModSecurity) може виявити помилки, які заважають збереженню.

en: Container
uk: Обрамлення

en: Content
uk: Контент

en: Content Area Background Color
uk: Колір фону змістової області

en: Content Display
uk: Показ вмісту

en: Content Font Color
uk: Колір Шрифту Змісту

en: Content Settings
uk: Налаштування контенту

[ctx: Content Settings]
en: Content
uk: Контент

en: Content entered here will appear below the subheading text.
uk: Введений тут текст з'явиться нижче тексту підзаголовка.

en: Continue Automatic Slide on Hover
uk: Продовжити Автоматичне слайд при наведенні курсору

en: Contract Modal
uk: Зменшити форму

en: Contributor
uk: Учасник

en: Control how many products are displayed.
uk: Регулюйте кількість товарів для показу.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
uk: Регулюйте кількість проектів для відображення. Залиште поле порожнім або впишіть 0, щоб не обмежувати кількість.

en: Controls
uk: Контроль

en: Controls Colors
uk: Колір кнопок управління

en: Conversion Goals
uk: Цілі конверсії

en: Conversion Rate
uk: Коефіцієнт конверсії

en: Conversions
uk: Конверсії

en: Copied
uk: Скопіював

en: Copy
uk: Копія

en: Copy Module
uk: Копіювати модуль

en: Copy Module Styles
uk: Копіювати стилі модуля

en: Copy Style
uk: Копіювати стиль

en: Countdown Timer
uk: Таймер зворотного відліку

en: Countdown Timer Title
uk: Назва Таймера Зворотного Відліку

en: Countdown To
uk: Рахувати Назад До

en: Counter Amount
uk: Абсолютна величина Лічильника

en: Counter Container
uk: Обрамлення Лічильника

en: Counter Title
uk: Назва Лічильника

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Cover Art Image URL
uk: URL Зображення Обкладинки

en: Create
uk: Створити

en: Create New Category
uk: Створити Нову Категорію:

en: Creative Agency
uk: Творче Агентство

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency &amp; Frequency
uk: Обмін &амп; Частота

en: Current Color
uk: Поточний колір

en: Custom CSS
uk: Власний CSS

en: Custom Margin
uk: Користувацькі Поля Сторінки

en: Custom Padding
uk: Користувацький Відступ

en: Custom Taxonomy Name
uk: Спеціальна назва класифікації

en: Custom Width
uk: Користувацькі Параметри Ширини

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut Module
uk: Вирізати модуль

en: Daily
uk: Щоденно

en: Dark
uk: Темний

en: Dark Text Color
uk: Темний колір тексту

en: Darken
uk: Затемнити

en: Dashed
uk: Пунктирний

en: Date Format
uk: Формат Дати

en: Date: new to old
uk: Дата: від нових до старих

en: Date: old to new
uk: Дата: від старих до нових

en: Day
uk: День

en: Day(s)
uk: День(и)

en: Decrease Font Size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Decrease Row Padding
uk: Зменшити padding ряду

en: Decrease Row Padding By 10px
uk: Зменшити padding ряду на 10px

en: Decrease Section Padding
uk: Зменшити Padding розділу

en: Decrease Section Padding By 10px
uk: Зменшити padding розділу на 10px

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default Sorting
uk: Сортування За Замовчуванням

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
uk: Виберіть особливий колір фону для модуля або залиште поле порожнім, щоб використовувати колір за замовчуванням.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
uk: Виберіть число для круглого лічильника. (Не вводьте знак відсотка, застосуйте опцію нижче). Зауважте: ви можете ввести лише натуральні числа від 0 до 100

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
uk: Виберіть число для лічильника. (Не вводьте знак відсотка, застосуйте опцію нижче).

en: Define a percentage for this bar.
uk: Виберіть відсоток для

en: Define a sub title for the table if desired.
uk: За бажанням введіть підпис таблиці.

en: Define a title for the pricing table.
uk: Виберіть назву таблиці тарифів.

en: Define a title for your contact form.
uk: Виберіть назву для вашої контактної форми.

en: Define a title.
uk: Виберіть Назву.

en: Define an album name.
uk: Виберіть назву альбому.

en: Define an artist name.
uk: Виберіть ім’я виконавця.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
uk: Визначте спеціальний текст для наступного посилання. Ви можете використати змінну <strong>%title</strong>, щоб додати назву публікації. Залиште порожнім для вибору за замовчуванням.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
uk: Визначте спеціальний текст для попереднього посилання. Ви можете використати змінну <strong>%title</strong>, щоб додати назву публікації. Залиште порожнім для вибору за замовчуванням.

en: Define custom width for this Row
uk: Налаштувати власні параметри ширини цього Рядка

en: Define how much space should be added below the divider.
uk: Вказати скільки ви бажаєте додати місця під роздільником.

en: Define the HTML ALT text for your image here.
uk: Введіть сюди альтернативний текст для вашого зображення.

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
uk: Виберіть аудіофайл для використання в модулі. Щоб видалити аудіофайл з модуля, просто видаліть URL з поля налаштувань.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
uk: Визначте довжину автоматично згенерованих цитат. Залиште порожнім для вибору за замовчуванням ( 270 )

en: Define the method, used for the parallax effect.
uk: Виберіть метод для досягнення ефекту паралаксу.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
uk: Виберіть кількість зображень для відображення на одній сторінці.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
uk: Виберіть кількість проектів для показу на одній сторінці.

en: Define the text for the slide button
uk: Виберіть текст для кнопки слайдера

en: Define the text of the form submit button.
uk: Визначте текст кнопки відсилання форми.

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
uk: Визначте текст, який буде відображений на кнопці "Read More". Залиште порожнім для вибору за замовчуванням ( Читати більше )

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
uk: Визначте текст, який буде відображений на кнопці "Read More". Залиште порожнім для вибору за замовчуванням ( Читати більше )

en: Define the title text for your slide.
uk: Виберіть текст назви для вашого слайду.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
uk: Визначте унікальний ID цього поля. Варто використовувати тільки англійські букви без особливих символів чи пробілів.

en: Define whether the field should be required or optional
uk: Визначте, чи це поле буде обов’язкове, чи додаткове

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Module
uk: Видалити модуль

en: Delete Row
uk: Видалити Рядок

en: Delete Section
uk: Видалити Розділ

en: Description
uk: Опис

en: Design
uk: Дизайн

en: Design Settings
uk: Налаштування дизайну

[ctx: Design Settings]
en: Advanced
uk: Більше

[ctx: Design Settings]
en: Design
uk: Дизайн

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Desktop View
uk: Вигляд на комп’ютері

en: Did
uk: Зробив

en: Difference
uk: Різниця

en: Disable
uk: Відключити

en: Disable Builder
uk: Відключити Конструктор

en: Disable Debug Mode
uk: Вийти з режиму відладки

en: Disable Global
uk: Відключити глобальність

en: Disable Item
uk: Відключити Пункт

en: Disable Memory Limit Increase
uk: Відключити збільшення ліміту пам'яті

en: Disable Module
uk: Вимкнути модуль

en: Disable on
uk: Вимкнути на

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
uk: Вимкніть цей параметр, якщо ви хочете ігнорувати вручну визначені цитати і завжди генерувати їх автоматично.

en: Disabled
uk: Інвалідів

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
uk: Відключення цієї опції вилучить круглу кнопку внизу слайдера.

en: Discard & Exit
uk: Скасувати & Вийти

en: Discard All Changes
uk: Скасувати всі зміни

en: Display Captcha
uk: Показувати Captcha

en: Display Image Overlays on Main Video
uk: Показати Накладання Зображення на Головне Відео

[ctx: Divi Builder]
en: Builder
uk: Конструктор

en: Divi Builder Demo
uk: Демо Divi конструктора

en: Divi Builder Helper
uk: Помічник Divi Конструктор

en: Divi Builder Layout
uk: Макет Divi Builder

en: Divi Builder Layouts
uk: Макети Divi Builder

en: Divi Builder Settings
uk: Налаштування Divi Builder

en: Divi Builder Timeout
uk: Тайм-аут Divi Builder

en: Divi Library
uk: Бібліотека Divi

en: Divi Role Editor
uk: Диви Роль Редактора

en: Divi Role Editor Settings
uk: Налаштування редактора Divi Role

en: Divider
uk: Роздільник

en: Divider Position
uk: Розташування Роздільника

en: Divider Style
uk: Стиль Роздільника

en: Divider Weight
uk: Висота Роздільника

en: Do you wish to proceed?
uk: Бажаєте продовжити?

en: Documentation
uk: Документація

en: Don't Restore
uk: Не відновлювати

en: Don't Show Divider
uk: Не Показувати Роздільник

en: Done
uk: Зроблено

en: Dot Nav Custom Color
uk: Користувацький Колір Точок Навігації

en: Dotted
uk: Крапковий

en: Double
uk: Подвійний

en: Download Backup
uk: Завантажити резервну копію

en: Download backup before importing
uk: Завантажте резервну копію перед імпортуванням

en: Downwards
uk: Вниз

en: Draft saved at %s.
uk: Чернетка збережена в %s.

en: Drag & Drop Content
uk: Тягніть та Кидайте контент

en: Draggable on Mobile
uk: Можливість рухати на мобільному пристрої

en: Dropdown Menu Animation
uk: Аніммація Висувного Меню

en: Dropdown Menu Background Color
uk: Колір Фону Висувного Меню

en: Dropdown Menu Container
uk: Контейнер випадного меню

en: Dropdown Menu Line Color
uk: Колір Ліній Висувного Меню

en: Dropdown Menu Links
uk: Посилання випадного меню

en: Dropdown Menu Text Color
uk: Колір Тексту Висувного Меню

en: Duplicate Module
uk: Зробити копію модуля

en: Duplicate Row
uk: Зробити копію рядка

en: Duplicate Section
uk: Зробити копію секції

en: During preview, link to different page is disabled
uk: Під час попереднього перегляду, посилання на іншу сторінку відключається

en: Each Module comes with various settings. These settings are separated into three tabs: Content, Design and Advanced. Inside the content tab you can modify the module content elements, such as text and images. If you need more control over the appearance of your module, head over to the Design tab. For more advanced modifications, such as custom CSS and HTML attributes, explore the Advanced tab. Try adjusting the Title of your blurb by clicking into the highlighted field.
uk: Кожен модуль має різноманітні налаштування. Ці налаштування поділені на три вкладки: Контент, Дизайн та Розширені.  Всередині вкладки контенту, ви можете змінювати елементи контенту модуля, такі як текст або картинки.  Якщо ви потребуєте більше контролю над зовнішнім виглядом вашого модуля, переходьте до вкладки Дизайн. Для більш суттєвих змін таких як налаштування CSS та HTML атрибутів, дослідіть вкладку Розширені. Спробуйте підлаштувати назву вашої анотації, натиснувши на підсвіченому полі.

en: Edit Buttons
uk: Редагування Кнопок

en: Edit Category
uk: Редагування Категорії

en: Edit Colors
uk: Редагування Кольорів

en: Edit Configuration
uk: Редагування Конфігурації

en: Edit Content
uk: Редагування Вмісту

en: Edit Fonts
uk: Редагувати Шрифти

en: Edit Global Items
uk: Редагування Глобальних Елементів

en: Edit Item
uk: Редагування Елемента

en: Edit Layout
uk: Редагувати макет

en: Edit Project
uk: Редагування Проекту

en: Edit Tag
uk: Редагування Тегів

en: Edited
uk: Редагувати

en: Editing History
uk: Редагування історії

en: Editor
uk: Редактор

en: Elements
uk: Елементи

en: Email
uk: Електронна адреса

en: Email Account
uk: Обліковий запис електронної пошти

en: Email Address
uk: Електронна адреса

en: Email Field
uk: Поле електронної адреси

en: Email Optin
uk: Напишіть Оптин

en: Enable
uk: Включити

en: Enable Redirect URL
uk: Активувати URL-переадресацію

en: Enable Split Testing
uk: Включити спліт-тестування

en: Enable Visual Builder
uk: Увімкнути режим створення

en: Enable or disable pagination for this feed.
uk: Увімкнути чи вимкнути поділ на сторінки для цієї стрічки.

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
uk: Ввімкніть цю опцію, щоб визначити користувальницькі Ширина жолоба для цього рядка.

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
uk: Ввімкніть цю опцію, щоб збільшити ширину цього рядка до краю вікна браузера.

en: Enabled
uk: Включено

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
uk: Вмикання умовної логіки робить це поле видимим тільки тоді, коли будь-яке або всі правила, перелічені нижче, виконуються<br><strong>Note:</strong>. Можуть використовуватись тільки поля з унікальними та не порожніми ID поля

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
uk: Увімкнення цієї опції зафіксує ваші зображення фону під час прокрутки.

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
uk: Включення цієї опції вимкне колір фону цього розділу, що дозволяє появитися фоновому кольору або фоновому зображенню сайта.

en: End Position
uk: Закінчити позицію

en: End Split Test
uk: Завершити спліт-тест

en: End Split Test &amp; Pick Winner
uk: Завершити А/В-тестування та визначити, хто переміг

en: End Split Test?
uk: Завершити спліт-тест?

en: End the Tour
uk: Завершити тур

en: Engagement Rate
uk: Коефіцієнт взаємодії

en: Enter <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.
uk: Введіть <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.

en: Enter a new name for this module
uk: Введіть нове ім'я для даного модуля

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
uk: Введіть адресу для точки центру карти, ця адреса буде геокодована і відображатиметься на карті нижче.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
uk: Уведіть адресу для цієї шпильки на карті, вона буде геокодована і відображатиметься на карті нижче.

en: Enter the URL for the Button.
uk: Ввести URL для Кнопки.

en: Enter the text for the Button.
uk: Ввести текст для Кнопки.

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key %1$s here %2$s
uk: Введіть свій API-ключ MailChimp. Ви можете створити api-ключ %1$s тут %2$s.

en: Enter your page title here.
uk: Введіть сюди назву вашої сторінки.

en: Equalize Column Heights
uk: Вирівняти Висоту Колонок

en: Error loading Library items from server. Please refresh the page and try again.
uk: Сталася помилка під час завантаження елементів Бібліотеки з сервера. Будь ласка, оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: Error while saving.
uk: Під час збереження сталася помилка.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Every Row and Section has its own set of options that can be used to adjust the item’s appearance. You can adjust its width, padding, background and more. To access a row’s settings, hover over the row and click the highlighted options button.
uk: Кожен ряд та секція мають власний набір опцій, що може використовуватись, щоб налаштувати зовнішній вигляд елементуâ€™.Ви можете налаштувати його ширину, підкладку, фон і багато іншого.  Щоб отримати доступ до налаштувань ряда, â€™ проведіть курсором над рядом та клацніть на підсвічену кнопку опції.

en: Every change you make while editing your page is saved in your editing history. You can navigate backwards and forwards through time to any point during your current editing session, as well as undo and redo recent changes. Click the highlighted History button to access your editing history.
uk: Кожна зміна, яку ви робите під час редагування сторінки, зберігається в історії редагування. Ви можете проходити назад і вперед у часі до будь-якої точки вашої поточної сесії редагування, так само, як і відміняти та робити знову останні зміни. Клацніть на підсвічену кнопку Історія, щоб отримати доступ до вашої історії редагувань.

en: Every item on the page can be dragged and dropped to new locations. Using your mouse, click the highlighted move icon and hold down the mouse button. While holding down the mouse button, move your cursor over to the empty column and then release your mouse button to drop the module into the new column.
uk: Кожен елемнт на цій сторнці може бути перетягнутий та кинутий на новому місці. Використовуючи вашу мишку, клацніть на підсвіченій кнопці Пересунути, та тримайте кнопку мишки. Тримаючи кнопку мишки, пересуньте ваш курсор до порожньої колонки і відпустіть кнопку мишки щоб кинути модуль у нову колонку.

en: Every section contains one or more %1$s of columns. You can choose between various column layouts for each row you add to your page. Click the highlighted three-column layout to add a new row to your section.
uk: Кожна секція містить одну або більше %1$s колонок. Ви можете обирати серед різноманітних шаблонів колонок для кожного ряду та додавати їх до вашої сторінки. Клацніть на підсвічено трьох-колонковому шаблоні щоб додати новий ряд до вашої секції.

en: Exceptions
uk: Виключення

en: Exclude Categories
uk: Вилучити категорії

en: Exclude Pages
uk: Вилучити сторінки

en: Exclude Posts
uk: Вилучити публікації

en: Excluded Item
uk: Вилучений елемент

en: Excluded Item Color
uk: Вилучити колір елемента

en: Excluded option
uk: Відсутня опція

en: Exclusion
uk: Виняток

en: Exit Inline Editor
uk: Вийти з контекстного редактора

en: Exit To Backend Builder
uk: Повернутися до Бекендового конструктора

en: Exit Visual Builder
uk: Вийти з режиму створення

en: Expand
uk: Розширювати

en: Expand Modal
uk: Збільшити форму

en: Expand Modal Fullscreen
uk: Розширити модальне вікно на повний екран

en: Expand Row
uk: Розгорніть Рядок

en: Expand Section
uk: Розгорніть Розділ

en: Expand Settings
uk: Розширити налаштування

en: Expanded
uk: Розширений

en: Export
uk: Експорт

en: Export Divi Builder Layout
uk: Експортувати макет Divi Builder

en: Export File Name
uk: Назва файла, що експортується

en: Exporting your Divi Builder Layout will create a JSON file that can be imported into a different website.
uk: Експортувавши ваш макет Divi Builder, з’явиться JSON файл, який можна буде імпортувати на інший веб-сайт.

en: Facebook Profile Url
uk: URL профілю в Facebook

en: Fade
uk: Поступово зникати

en: Fade In
uk: Поступова Поява

en: Featured Image
uk: Спеціальне зображення

en: Featured Image Overlay
uk: Накладання спеціального зображення

en: Featured Image Placement
uk: Розміщення Прикріпленого Зображення

en: Featured Products
uk: Популярні Товари

en: Featured Table
uk: Активна Таблиця

en: Featured Table Background Color
uk: Колір Фону Активної Таблиці

en: Featured Table Body Text Color
uk: Колір Тексту Основної Частини Активної Таблиці

en: Featured Table Bullet Color
uk: Колір Точок Активної Таблиці

en: Featured Table Header Background Color
uk: Колір Фону Шапки Активної Таблиці

en: Featured Table Header Text Color
uk: Колір Тексту Шапки Активної Таблиці

en: Featured Table Price Color
uk: Колір Цін Активної Таблиці

en: Featured Table Subheader Text Color
uk: Колір Тексту Підзаголовку Активної Таблиці

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
uk: Основна таблиця буде виділятися з-поміж інших.

en: Feed Title
uk: Назва Стрічки

en: Fetch Lists
uk: Отримати списки

en: Fetching lists...
uk: Отримання списків...

en: Field
uk: Поле

en: Field ID
uk: ID поля

en: Field Options
uk: Функції поля

en: Field Settings
uk: Налаштування поля

en: Field border
uk: Межа поля

en: Fields
uk: Поля

en: Fields Background Color
uk: Колір фону полів

en: Fields Border Radius
uk: Радіус меж полів

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filterable Portfolio
uk: Фільтроване Портфоліо

en: Find
uk: Знайти

en: First Name
uk: Ім’я

en: Fit
uk: Підходять

en: Flip
uk: Рухатися ривками

en: Focus Background Color
uk: Колір Фону Активного Поля

en: Focus Border Color
uk: Колір Кордонів Активного Поля

en: Focus Text Color
uk: Колір Тексту в Активному Полі

en: Follow
uk: Підписатись

en: Follow Button
uk: Кнопка Стежити

en: For some reason, you cannot perform this task.
uk: З якоїсь причини, ви не можете виконати цю задачу.

en: Force Fullwidth
uk: На Повну Ширину

en: Forgot your password?
uk: Забули свій пароль?

en: Form Background Color
uk: Колір Фону Форми

en: Form Field
uk: Поле Форми

en: Form Field Background Color
uk: Колір Фону Полів Форми

en: Form Field Text Color
uk: Колір Тексту в Полях Форми

en: Form Fields
uk: Поля форми

en: Frequency
uk: Частота

en: Fullwidth
uk: На Всю Ширину

en: Fullwidth Code
uk: Код на Повну Ширину

en: Fullwidth Header
uk: Заголовок На Всю Ширину

en: Fullwidth Image
uk: Зображення на Повну Ширину

en: Fullwidth Map
uk: Карта На Всю Ширину

en: Fullwidth Menu
uk: Меню На Всю Ширину

en: Fullwidth Module
uk: Шаблон на Повну ширину

en: Fullwidth Portfolio
uk: Портфоліо На Всю Ширину

en: Fullwidth Post Slider
uk: Слайдер публікацій у повну ширину

en: Fullwidth Post Title
uk: Заголовок Публікації на Повну Ширину

en: Fullwidth Section
uk: Секція на Повну ширину

en: Fullwidth Slider
uk: Слайдер На Всю Ширину

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
uk: Модуль повної ширини не можна використовувати за межами колонки повної ширини.

en: Gallery
uk: Галерея

en: Gallery Images
uk: Зображення Галереї

en: Gallery Item
uk: Елемент Галереї

en: Gallery Item Caption
uk: Підпис під картинкою елемента Галереї

en: Gallery Item Title
uk: Назва Елементу Галереї

en: Gallery Pagination
uk: Розбивка галереї

en: General
uk: Загальний

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Generate From Video
uk: Згенерувати З Відео

en: Generate authorization code
uk: Згенерувати код авторизації

en: Geocode was not successful for the following reason
uk: Геокодування не вдалося з такої причини

en: Geocoder failed due to
uk: Геокодування не вдалося через

en: Global
uk: Загальний

en: Global Layout
uk: Загальний макет

en: Global/not Global
uk: Загальний/Індивідуальний

en: Go Back
uk: Повернутися

en: Goal Engagement
uk: Досягнення цілі

en: Goal Reads
uk: Прочитання цілі

en: Goal Views
uk: Перегляди цілі

en: Google API Key
uk: Ключ Google API

en: Google+ Profile Url
uk: URL профілю в Google+

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Gradient Direction
uk: Напрямок градієнта

en: Gradient End
uk: Кінець градієнту

en: Gradient Start
uk: Початок градієнту

en: Gradient Type
uk: Тип градієнту

en: Grayscale Filter Amount (%)
uk: Ступінь Сірого Фільтру (%)

en: Grid
uk: Сітка

en: Grid Tile Background Color
uk: Колір Фону Сітки Плиток

en: Groove
uk: Виділення

en: Gutter Width
uk: Відстань між Колонками

en: Hard Light
uk: Тверде світло

en: Header
uk: Шапка

en: Header Container
uk: Заголовок Контейнер

en: Header Image
uk: Зображення заголовка

en: Header Image URL
uk: URL Зображення в Шапці

en: Heading
uk: Назва

en: Height
uk: Висота

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
uk: Тут можна додати до бібліотеки Divi поточний елемент, аби використовувати його надалі.

en: Here you can adjust the alignment of your text.
uk: Тут ви можете налаштувати вирівнювання тексту.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
uk: Тут можна налаштувати порядок, в якому буде показано публікації.

en: Here you can change the text used for the signup button.
uk: Тут ви можете змінити текст на кнопці реєстрації.

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
uk: Тут ви можете обрати колір Заголовку текста

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
uk: Тут ви можете вибрати напрямок, у якому відкриватимуться ваші підменю. Ви можете налаштувати його вниз чи вгору.

en: Here you can choose the image alignment.
uk: Тут ви можете налаштувати вирівнювання зображення.

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
uk: Тут ви можете обрати розташування Заголовку текста

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
uk: Тут ви можете вибрати форму іконок соціальних мереж.

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
uk: Тут ви можете вибрати забарвлення вашого тексту. Якщо ви працюєте з темним фоном, потрібно зробити текст світлим. Якщо ви працюєте зі світлим фоном, потрібно зробити текст темним.

en: Here you can choose where to place the Featured Image
uk: Тут ви можете вибрати, де розмістити Прикріплене Зображення

en: Here you can choose where to place the icon.
uk: Тут ви можете вибрати, де розташувати іконку.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
uk: Тут ви можете вибрати, чи слід використовувати налаштування фонового кольору, зроблені вище.

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
uk: Тут ви можете вибрати, чи використовувати налаштування кольору фону нижче.

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати іконку в колі.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
uk: Тут ви можете вибрати, чи використовувати іконку.

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати межі кола іконки.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
uk: Тут ви можете вибрати, чи слід відображати в Метаданих Публікації Ім'я Автора

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
uk: Тут ви можете вибрати, чи відображати Категорії в Метаданих Публікації. Примітка: Ця опція не працює з користувацькими типами публікацій.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
uk: Тут ви можете вибрати, чи відображати Кількість Коментарів в Метаданих Публікації.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
uk: Тут ви можете вибрати, чи слід відображати в Метаданих Публікації дату

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
uk: Тут ви можете вибрати, чи відображати Прикріплене Зображення

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
uk: Тут ви можете вибрати, чи слід відображати Метадані Публікації

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
uk: Тут ви можете вибрати, чи слід відображати Заголовок Публікації

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
uk: Тут ви можете вибрати, чи матиме ваше зображення простір під ним.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
uk: Тут ви можете вибрати, чи відкривати зображення в Lightbox. Зауважте: якщо ви вирішите відкривати зображення в Lightbox, опції URL нижче будуть проігноровані.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
uk: Тут дозволяється обрати, чи можливо буде рухати мапу на мобільних пристроях.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати кнопку «Стежити» біля іконки.

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
uk: Тут ви можете вибрати, чи застосовувати ефект паралаксу до прикріпленого зображення

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
uk: Тут ви можете обрати, чи застосовувати фоновий колір до Заголовку текста

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
uk: Тут ви можете вибрати, чи відкривати ваше посилання в новому вікні

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
uk: Тут ви можете обрати, чи робити шапку повноекранного розміру.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
uk: Тут ви можете вибрати, чи відображати знак відсотка після числа, визначеного вище.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
uk: Тут ви можете обрати, чи відображати кнопку прокручування вниз.

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
uk: Тут ви можете вибрати, чи переадресовувати користувача на поточну сторінку.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
uk: Тут ви можете вибрати, чи контролювати масштабування за допомогою колеса мишки.

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
uk: Тут можна вибрати, показувати чи приховувати посилання на наступну публікацію

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
uk: Тут можна вибрати, показувати чи приховувати посилання на попередню публікацію

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
uk: Тут ви можете зробити текст світлим чи темним. Якщо ви працюєте з темним фоном, виберіть світлий текст. Якщо ваш фон світлий, використовуйте темний текст.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
uk: Тут ви можете зробити текст світлим чи темним. Якщо ви працюєте з темним фоном, ваш текст повинен бути світлим. Якщо ваш фон світлий, тоді ваш текст повинен бути темним.

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
uk: Тут ви можете зробити текст назви світлим чи темним. Якщо ви працюєте з темним фоном, ваш текст повинен бути світлим. Якщо ваш фон світлий, тоді ваш текст повинен бути темним.

en: Here you can choose which action to execute on button click
uk: Тут ви можете обрати дію, яку слід виконати на кнопку миші

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
uk: Тут ви можете обрати, який метод паралаксу слід застосувати до прикріпленого зображення

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
uk: Тут ви можете створити новий віджет для модуля Бокової Панелі

en: Here you can create the content that will be used within the module.
uk: Тут ви можете створити наповнення модуля.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
uk: Тут ви можете вибрати особливий колір фону для вашого заклику до дії.

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
uk: Тут ви можете вибрати особливий фон для вашого таймера зворотного відліку.

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
uk: Тут ви можете вибрати особливий колір для меж кола іконки.

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
uk: Тут ви можете вибрати особливий колір для кола іконки.

en: Here you can define a custom color for the overlay
uk: Тут ви можете вибрати спеціальний колір для накладання

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
uk: Тут ви можете вибрати спеціальний колір для накладної іконки

en: Here you can define a custom color for your icon.
uk: Тут ви можете вибрати особливий колір для вашої іконки.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
uk: Тут ви можете вибрати спеціальну іконку для накладання

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
uk: Тут ви можете визначити Формат Дати в Метаданих Публікації. За замовчуванням - 'M j, Y'

en: Here you can define the alignment of Button
uk: Тут Ви можете встановити вирівнювання Кнопки

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
uk: Тут ви можете визначити наповнення, що буде розміщене в поточній вкладці.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
uk: Тут ви можете вибрати наповнення, яке буде знаходитися в інформаційному вікні шпильки.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
uk: Тут ви можете визначити особливий шаблон для електронного повідомлення. Поля треба додавати в такому форматі: <strong>%%field_id%%</strong>. Наприклад, якщо ви хочете додати поле з id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, то ви можете використовувати такий ern: <strong>My message is %%message%% і номер телефону - %%phone%%</strong>.  Залиште порожнім для вибору за замовчуванням.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
uk: Тут можна визначити, чи попередні і наступні публікації будуть в такій самій групі класифікації, як і чинна публікація

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати посилання «Читати далі» після уривків.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
uk: Тут ви можете визначити, як швидко обертатиметься карусель, якщо вище ввімкнена опція "Автоматичного Обертання Каруселі". Чим вище число, тим довшою буде пауза між змінами. (Напр. 1000 = 1 секунда)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
uk: Тут ви можете визначити, як швидко змінюватимуться слайди у слайдері, якщо опція «Автоматичної анімації» ввімкнена згори. Чим вище число, тим довшою буде пауза між змінами.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
uk: Тут ви можете зберегти поточний контент та додати його до своєї Бібліотеки Divi для подальшого використання.

en: Here you can see a list of pre-made layouts that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout to load the new layout to your page.
uk: Тут можна побачити перелік готових шаблонів, що поставляються разом з Divi конструктором. Ви так само можете отримати доступ до шаблонів, які ви зберегли до бібліотеки  Divi. Оберіть Демо шаблон â€œDivi конструктораâ€ щоб завантажити новий шаблон до вашої сторінки.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
uk: Тут ви можете вибрати, чи матиме ваш розділ внутрішню тінь. Вона може гарно виглядати, якщо у вас є кольорові фони або  зображення фону.

en: Here you can undo, redo or restore a saved history state. If you change your mind about recent changes, simply click back in time and start building again. You can also undo and redo recent changes. Click the undo and redo buttons and then accept your changes by clicking the green check mark.
uk: Тут ви можете відмінити, зробити ще раз або відновити збережений в історії стан. Якщо ви зміните свою думку щодо недавніх змін, просто клацніть на кнопку Назад, та розпочніть будувати знову.Ви так само можете відхилити та зробити знову нещодавні зміни. Клацніть на кнопках Відхилити та Зробити знову, а потім прийміть ваші зміни клацнувши на зелену кнопку з галочкою.

en: Hex Value
uk: Номер кольору

en: Hidden
uk: Приховати

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide Arrows
uk: Приховати Стрілки

en: Hide Button
uk: Сховати кнопку

en: Hide CTA On Mobile
uk: Приховувати CTA На Мобільних Пристроях

en: Hide Content On Mobile
uk: Приховувати Контент На Мобільних Пристроях

en: Hide Next Post Link
uk: Сховати посилання Наступна публікація

en: Hide On Mobile
uk: Приховувати На Мобільних Пристроях

en: Hide Previous Post Link
uk: Сховати посилання Попередня публікація

en: Hide Slider Controls
uk: Приховати Контроль Слайдера

en: History States
uk: Історія дій

en: Home
uk: Головна

en: Homepage Basic
uk: Домашня Сторінка Основна

en: Homepage Company
uk: Домашня Сторінка Компанія

en: Homepage Corporate
uk: Домашня Сторінка Корпоративна

en: Homepage Extended
uk: Домашня Сторінка Розширена

en: Homepage Portfolio
uk: Домашня Сторінка Портфоліо

en: Homepage Shop
uk: Домашня Сторінка Магазин

en: Hour(s)
uk: Година(и)

en: Hourly
uk: Погодинно

en: Hover Icon Picker
uk: Вибір Значка при Наведенні

en: Hover Overlay Color
uk: Коліп Оверлею при Наведенні

en: Hover To Access Action Buttons
uk: Проведіть над цим, щоб отримати доступ до кнопки Дії.

en: Hrs
uk: Год

en: Hue
uk: Колір

en: ID
uk: Посвідчення

en: Icon
uk: Значок

en: Icon Color
uk: Колір Іконки

en: Icon Font Size
uk: Розмір Шрифту Значка

en: Icon Hover Color
uk: Колір Значка при Наведенні

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
uk: При виборі цього зображення воно буде використовуватися як фон для цього модуля. Щоб прибрати фонове зображення, просто видаліть URL з поля налаштувань.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
uk: Якщо вибрано, зображення слайду з’явиться ліворуч від тексту. Завантажте зображення або залиште порожнім лише для текстового слайду.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
uk: Якщо вибрано, це відео з’явиться ліворуч від тексту. Уведіть URL на сторінку Youtube чи Vimeo, або залиште поле порожнім, щоб залишити лише текст.

en: If enabled Product Tour will be started automatically when Visual Builder launched for the first time
uk: У випадку увімкнення, Тур Продуктом розпочнеться автоматично під час запуску Візуального Конструктора вперше.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
uk: Якщо ввімкнено, при наведенні користувача на спеціальне зображення буде відображатися накладений колір й іконка

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
uk: Якщо ввімкнено, при наведенні на зображення буде відображатися накладений колір й іконка

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
uk: Якщо ввімкнено, це поле буде займати 100% ширини ділянки вмісту, в іншому випадку – 50%

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
uk: Якщо активовано, ваше фонове зображення буде зафіксоване під час прокрутки, створюючи цікавий ефект паралаксу.

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
uk: При ввімкненні ваше фонове зображення буде мати фіксоване розташування під час прокрутки, створюючи цікавий ефект паралаксу.

en: If this option appears to have no effect, you might need to
uk: Якщо ця функція не працює, Вам, можливо, буде потрібно відновити свої мініатюри

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
uk: Якщо ви вибрали зображення слайду, введіть сюди альтернативний текст зображення.

en: If you have cleared your plugin cache and browser cache, but still get this warning, then your files may be cached at the DNS or Server level. Contact your host or CDN for assistance.
uk: Якщо ви очистили кеш плагіна і кеш браузера, але досі отримуєте це попередження, то ваші файли можуть бути кешовані на рівні DNS або сервера. Зверніться до вашого хоста або CDN для отримання допомоги.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
uk: Якщо вибрана опція макету каруселі і ви хочете, щоб карусель змінювала слайди автоматично, без того, щоб користувач натискав на наступну кнопку для зміни, увімкніть цю опцію і налаштуйте необхідну швидкість обертання.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
uk: Якщо ви хочете, щоб слайди змінювалися автоматично, щоб гостю не треба було натискати на наступну кнопку, увімкніть цю опцію і налаштуйте швидкість зміни за бажанням.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
uk: Якщо ви хочете налаштувати формат дати, введіть сюди відповідний PHP формат дати.

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
uk: Якщо ви хочете зробити вашу рекламку посиланням, введіть сюди URL призначення.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
uk: Якщо ви бажаєте додати підзаголовок, введіть його сюди. Ваш підзаголовок буде відображатися маленьким шрифтом знизу від заголовка.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
uk: Якщо ви хочете, щоб ваше зображення було посиланням, введіть URL призначення тут. Посилання не буде створено, якщо це поле буде порожнім.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
uk: Якщо ваші тарифи пов’язані з підпискою, введіть сюди цикл оплати за підпискою.

en: Image
uk: Зображення

en: Image & Icon
uk: Зображення & Іконка

en: Image & Video
uk: Зображення & Відео

en: Image Alignment
uk: Вирівнювання Зображення

en: Image Alt Text
uk: Альтернативний Текст Зображення

en: Image Alternative Text
uk: Альтернативний Текст Зображення

en: Image Max Width
uk: Максимальна Ширина Зображення

en: Image Overlay
uk: Накладання зображення

en: Image Overlay URL
uk: Накладання Зображення URL

en: Image Placement
uk: Розташування зображення

en: Image Title Text
uk: Текст Назви Зображення

en: Image URL
uk: URL Зображення

en: Image Vertical Alignment
uk: Вертикальне Вирівнювання Зображення

en: Image/Icon Animation
uk: Анімація Зображення/Іконки

en: Image/Icon Placement
uk: Розташування зображення/іконки

en: Images
uk: Зображення

en: Images Number
uk: Кількість Зображень

en: Import
uk: Імпорт

en: Import Divi Builder Layout
uk: Імпортувати макет Divi Builder

en: Importing a previously-exported Divi Builder Layout file will overwrite all content currently on this page.
uk: Імпортувавши попередньо експортований файл макета Divi Builder, увесь вміст цієї сторінки перепишеться.

en: Impressions
uk: Враження

en: In The New Tab
uk: У Новій Вкладці

en: In The Same Window
uk: У Тому Ж Вікні

en: In addition to hover actions, additional options can be accessed by Right Clicking or Cmd + Clicking on any module, row or section. Using the right click menu shown, click the highlighted “Copy Module” button to copy the blurb module that you just moved.
uk: В додаток до дій, що з'являються при проведенні над, додаткові опції можна відкрити клацнувши правою кнопкою миші або Cmd + натискання на будь-якому модулі, ряді або секції. Використовуючи меню правої кнопки, яке з'явилось, клацніть на підсвічену кнопку  â€œКопіювати модульâ€ щоб скопіювати анотацію, яку ви тільки що перемістили.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
uk: 41. Щоб відео були правильного розміру, введіть сюди точну висоту вашого відео (в пікселях).

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
uk: 39. Щоб відео були правильного розміру, введіть сюди точну ширину вашого відео (в пікселях).

en: In the same category
uk: У тій самій категорії

en: Inactive Tab Background Color
uk: Колір Фону Неактивної Вкладки

en: Include Advanced Design Settings
uk: Включити Додаткові Налаштування Дизайну

en: Include Advanced Design settings
uk: Включити Додаткові налаштування Дизайну

en: Include Categories
uk: Вмістити Категорії

en: Include Custom CSS
uk: Включити Користувацький CSS

en: Include General Settings
uk: Включити Загальні Налаштування

en: Include General settings
uk: Включити Загальні налаштування

en: Included option
uk: Наявна опція

en: Incorrect email
uk: Неправильні електронній пошті

en: Increase Font Size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Increase Row Padding
uk: Збільшити padding ряду

en: Increase Row Padding By 10px
uk: Збільшити padding ряду на 10px

en: Increase Section Padding
uk: Збільшити Padding розділу

en: Increase Section Padding By 10px
uk: Збільшити padding розділу на 10px

en: Increase Your Memory Limit Now
uk: Збільшіть ваш ліміт пам'яті зараз

en: Indent List
uk: Список без відступів

en: Inline Editor Shortcuts
uk: Ярлики контекстного редактора

en: Input
uk: Ввід

en: Input Border Radius
uk: Радіус Кордонів Полів

en: Input Facebook Profile Url.
uk: ВведітьURL Профілю Facebook

en: Input Field
uk: Поле вводу

en: Input Field Background Color
uk: Колір фону поля вводу

en: Input Google+ Profile Url
uk: ВведітьURL Профілю Google+

en: Input LinkedIn Profile Url
uk: ВведітьURL Профілю LinkedIn

en: Input Twitter Profile Url
uk: ВведітьURL Профілю Twitter

en: Input a destination URL for the slide button.
uk: Введіть URL призначення для кнопки слайдера.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
uk: Введіть список характеристик, які є або яких немає в товарі. Записуйте елементи з нового рядка і починайте з символів + або -

en: Input a title for the circle counter.
uk: Введіть назву для круглого лічильника.

en: Input a title for the counter.
uk: Введіть назву для лічильника.

en: Input a title for your bar.
uk: Введіть назву для вашого прямокутника.

en: Input the destination URL for the signup button.
uk: Введіть URL призначення для кнопки реєстрації.

en: Input the destination URL for your CTA button.
uk: Введіть URL призначення для кнопки заклику до дії.

en: Input the destination URL for your button.
uk: Введіть URL призначення для вашої кнопки.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
uk: Введіть адресу електронної пошти, на яку повинні відправлятися повідомлення. <br /><br /> Примітка: розсилка електронних листів і запобігання спаму є складними процесами. Ми рекомендуємо використовувати такі служби доставки, як <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a> або іншу подібну послугу для забезпечення доставки повідомлень, які відправляються через цю форму

en: Input the job title.
uk: Введіть посаду.

en: Input the main text content for your module here.
uk: Введіть сюди основний текст вашого модуля.

en: Input the name of the company.
uk: Введіть назву компанії.

en: Input the name of the person
uk: Введіть ім’я особи

en: Input the name of the testimonial author.
uk: Введіть ім’я автора відгуку.

en: Input the person's position.
uk: Введіть посаду особи.

en: Input the value of the product here.
uk: Введіть вартість товару тут.

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
uk: Введіть веб-сайт автора або залиште поле порожнім.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
uk: Введіть бажаний текст для кнопки або залиште поле порожнім, щоб не бачити кнопку.

en: Input your desired button text.
uk: Введіть бажаний текст кнопки.

en: Input your desired currency symbol here.
uk: Введіть сюди необхідний символ валюти.

en: Input your main slide text content here.
uk: Введіть сюди текстове наповнення головного слайду.

en: Input your value to action title here.
uk: Введіть сюди заголовок заклику до дії.

en: Insert Column(s)
uk: Вставити Стовпці

en: Insert Columns
uk: Вставити Стовпці

en: Insert Heading Four
uk: Вставити Заголовок 4

en: Insert Heading One
uk: Вставити Заголовок 1

en: Insert Heading Three
uk: Вставити Заголовок 3

en: Insert Heading Two
uk: Вставити Заголовок 2

en: Insert Link
uk: Вставити посилання

en: Insert Media
uk: Вставити медіа

en: Insert Module
uk: Вставити Модуль

en: Insert Module(s)
uk: Вставити Модулі

en: Insert Ordered List
uk: Вставити нумерований список

en: Insert Quote
uk: Вставити цитату

en: Insert Row
uk: Вставити ряд

en: Insert Row(s)
uk: Вставити ряд(и)

en: Insert Section
uk: Вставити секцію

en: Insert Unordered List
uk: Вставити маркований список

en: Inset
uk: Внутрішня Межа

en: Invalid Color
uk: Неправильний Колір

en: Invalid Email.
uk: Невірна електронна адреса.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
uk: Неправильний Pin та дані адреси. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Invalid email
uk: Неправильна адреса електронної пошти

en: Italic Text
uk: Нахилений текст

en: Item
uk: Елемент

en: Item Overlay
uk: Накладання елемента

en: Item Title
uk: Назва елемента

en: Job Title
uk: Посада

en: Just like Modules, Rows come with a lot of settings that are separated into the Content, Design and Advanced tabs. Click the highlighted button to add a new background color to your row.
uk: Як і модулі, ряди мають багато налаштувань, поділених на три вкладки: Контент, Дизайн, Розширені. Клацніть на підсвічену кнопку щоб додати новий колір фону до вашого ряду.

en: Justified
uk: Вирівняно за шириною

en: Justify Text
uk: За шириною

en: Keep Column Padding on Mobile
uk: Тримайте колонки оббивка на мобільний

en: Keep Custom Padding on Mobile
uk: Збегігати Користувацькі Відступи на Мобільних Пристроях

en: Label
uk: Ярлик

en: Label Color
uk: Колір Ярлика

en: Landing Page
uk: Сторінка-вітрина

en: Landscape
uk: Ландшафт

en: Last 24 Hours
uk: Останні 24 години

en: Last 7 Days
uk: Останні 7 днів

en: Last Month
uk: Минулий місяць

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
uk: І, нарешті, рекомендуємо тимчасово вимкнути усі плагіни WordPress та розширення браузера й спробувати зберегти ще раз, щоб з'ясувати, чи щось заважає цьому щось.

en: Layout
uk: Макет

en: Layout Name:
uk: Назва Макету:

en: Layout Type
uk: Тип Макету

[ctx: Layout item]
en: Add New
uk: Додати новий

[ctx: Layout type general name]
en: Layouts
uk: Макети

[ctx: Layout type singular name]
en: Layout
uk: Макет

en: Layouts
uk: Макети

en: Leave a Reply to %s
uk: Залишити відповідь на %s

en: Leave at 0 to remove restriction
uk: Залиште значення 0 щоб скасувати обмеження

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
uk: Залиште порожнім, якщо ви використовуєте цей модуль в Проекті або Публікації. В іншому випадку, введіть назву класифікації, щоб параметр 'У тій самій категорії' працював правильно

en: Left
uk: З Лівого Боку

en: Left Text
uk: Ліворуч

en: Left To Right
uk: Зліва Направо

en: Letters Only (A-Z)
uk: Тільки букви (A-Z)

en: Library Settings
uk: Параметри Бібліотеки

en: Light
uk: Світлий

en: Light Text Color
uk: Світлий колір тексту

en: Lighten
uk: Висвітлити

en: Linear
uk: Лінійний

en: Link
uk: Посилання

en: Link Disabled
uk: Зв'язок Відключена

en: Link Shape
uk: Форма Посилання

en: Link URL
uk: Посилання URL

en: LinkedIn Profile Url
uk: URL Профілю LinkedIn

en: Links
uk: Посилання

en: List All Shortcuts
uk: Перелічити усі ярлики

en: List Settings
uk: Налаштування списку

en: Load
uk: Завантажити

en: Load A New Layout
uk: Завантажити новий шаблон

en: Load From Library
uk: Завантажити З Бібліотеки

en: Load Layout
uk: Завантажити Макет

en: Loaded
uk: Завантажений

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
uk: Завантаження готових шаблонів може дати чудовий швидкий старт вашій новій сторінці.  Divi Конструктор має десятки шаблонів, з яких можна вибирати, і ви так само можете знайти багато чудових безкоштовних шаблонів онлайн. Ви можете зберегти ваші улюблені шаблони до бібліотеки Divi та завантажити їх на нові сторінки, або поділитись ними зі спільнотою.Клацніть на підсвічену кнопку щоб відкрити меню шаблонів та обрати попередньо підготовлений шаблон.

en: Loading preview...
uk: Завантаження попереднього перегляду...

en: Lock
uk: Замок

en: Lock Item
uk: Блокування Елемента

en: Lock Module
uk: Закріпити модуль

en: Locked
uk: Заблокований

en: Log out
uk: Вийти

en: Logged in as %1$s
uk: Увійшов(шла) як %1$s

en: Login
uk: Логін

en: Login Button
uk: Кнопка входу

en: Login Description
uk: Опис входу

en: Login Fields
uk: Поля входу

en: Login Form
uk: Форма входу

en: Login as %s
uk: Увійти як %s

en: Logo
uk: Логотип

en: Logo Image Alternative Text
uk: Логотип Зображення Альтернативний Текст

en: Logo Image URL
uk: URL Зображення Лого

en: Logo Title
uk: Логотип Назва

en: Luminosity
uk: Яскравість

en: MailChimp List
uk: Список MailChimp

en: Main
uk: Головна

en: Main Element
uk: Основний Елемент

en: Maintenance Mode
uk: Режим Обслуговування

en: Make Fullscreen
uk: Зробити на Повний Екран

en: Make Fullwidth
uk: Зробити на повну ширину

en: Make Menu Links Fullwidth
uk: Зробити Меню Посилань Полноширинный

en: Make Row Fullwidth
uk: Зробити ряд повноформатним

en: Make This Row Fullwidth
uk: Зробити Цей Рядок на Повну Ширину

en: Make This Section Fullwidth
uk: Зробити У Цьому Розділі Полноширинный

en: Make This Table Featured
uk: Зробити Цю Таблицю Основною

en: Make a connection
uk: Зробити з'єднання

en: Make sure you entered the captcha.
uk: Переконайтесь, що ввели captcha.

en: Make sure you fill in all required fields.
uk: Переконайтесь, що ви заповнили всі обов’язкові поля.

en: Make this a global item
uk: Зробити цей елемент загальним

en: Manage
uk: Керувати

en: Manage Categories
uk: Управління Категоріями

en: Manage Your Plugins
uk: Управління вашими плагінами

en: Map
uk: Карта

en: Map Center Address
uk: Адреса Центру Карти

en: Map Pin Address
uk: Адреса Шпильки на Карті

en: Map Pin Address cannot be empty
uk: Адреса карти не може бути порожньою

en: Max Width
uk: Максимальна Ширина

en: Maximum Length
uk: Максимальна довжина

en: Maximum length: %1$d characters.
uk: Максимальна довжина: %1$d символів.

en: Member Description
uk: Опис Члена

en: Member Image
uk: Зображення Члена

en: Member Position
uk: Позиція Члена

en: Member Social Links
uk: Соціальні Зв'язки Члена

en: Menu
uk: Меню

en: Menu Link
uk: Посилання меню

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message Field
uk: Поле повідомлення

en: Message Pattern
uk: Шаблон повідомлення

en: Meta
uk: Метадані

en: Meta Date Format
uk: Формат Дати

en: Min
uk: Хв

en: Mine
uk: Пласт

en: Minimum Length
uk: Мінімальна довжина

en: Minimum length: %1$d characters.
uk: Мінімальна довжина: %1$d символів.

en: Minute(s)
uk: Хвилин(и)

en: Mirror padding on both sides
uk: Дзеркальний padding з обох сторін

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Mobile Menu Background Color
uk: Мобільні Меню Колір Фону

en: Mobile Menu Text Color
uk: Мобільні Колір Тексту Меню

en: Modal Shortcuts
uk: Модальні ярлики

en: Module
uk: Модуль

en: Module Customizer
uk: Модуль Налаштування

en: Module Settings
uk: Налаштування Модуля

en: Module Shortcuts
uk: Ярлики модуля

en: Module Use
uk: Модуль Використовувати

en: Module Width
uk: Ширина Модулю

en: Modules
uk: Модулі

en: Mouse Wheel Zoom
uk: Масштабування За Допомогою Колеса Мишки

en: Move Item
uk: Переміщення Елемента

en: Move Module
uk: Перемістити модуль

en: Move Row
uk: Перемісти рядок

en: Move Section
uk: Перемістити секцію

en: Move and copy module into dropped location
uk: Перемістити і скопіювати модуль сюди

en: Moved
uk: Переїхав

en: Multiply
uk: Помножити

en: Name
uk: Ім’я

en: Name Field
uk: Поле для введення імені

en: Navigation
uk: Навігація

en: Navigation Arrows
uk: Стрілки навігації

en: Network
uk: Мережа

en: New Bar Counter
uk: Нова Гістограма

en: New Category Name
uk: Нове Ім'я Категорії

en: New Comment Title
uk: Заголовок нового коментаря

en: New Field
uk: Нове поле

en: New Layout
uk: Новий макет

en: New Message From %1$s%2$s
uk: Нове повідомлення від %1$s%2$s

en: New Module
uk: Новий Модуль

en: New Pin
uk: Нова Шпилька

en: New Pricing Table
uk: Нова Таблиця Тарифів

en: New Project
uk: Новий Проект

en: New Row
uk: Новий Рядок

en: New Section
uk: Нова секція

en: New Slide
uk: Новий Слайд

en: New Social Network
uk: Нова Соціальна Мережа

en: New Tab
uk: Нова Вкладка

en: New Tag Name
uk: Нове Ім'я Тега

en: New Template Settings
uk: Нові Налаштування Шаблону

en: New Video
uk: Нове Відео

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Новіші коментарі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newsletter Button
uk: Кнопка Розсилки

en: Newsletter Description
uk: Опис Розсилки

en: Newsletter Fields
uk: Поля розсилки

en: Newsletter Form
uk: Реєстраційна Форма на отримання Розсилки

en: Next
uk: Далі

en: Next Entries &raquo;
uk: Наступні записи &raquo;

en: Next Link
uk: Наступне посилання

en: Next Link Arrow
uk: Стрілка "Наступне посилання"

en: Next Link Text
uk: Текст наступного посилання

en: Next Post
uk: Наступне повідомлення

en: No
uk: Ні

en: No Animation
uk: Без Анімації

en: No Comments
uk: Коментарі відсутні

en: No File Selected
uk: Немає обраного файла

en: No Repeat
uk: Не повторювати

en: No available options for this configuration.
uk: Немає доступних варіантів для цієї конфігурації.

en: No options added.
uk: Не додано жодних опцій.

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Normal
uk: Нормальне

en: Not saved, editor out of focus
uk: Зберегти не вдалося, редактор не функціонує належним чином

en: Note
uk: Примітка

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
uk: Зауважте: Називання вашої зони віджетів "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" буде причиною конфліктів з цією темою

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
uk: Примітка: це поле використовуються для відключення автозаповнення під час редагування форми у VB

en: Note: this process cannot be undone.
uk: Примітка: цей процес не може бути скасовано.

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Nothing found in Trash
uk: Нічого не знайдено у корзині

en: Now that you have copied a module using the Right Click menu, you can Right Click in a new location to paste that module. Using the right click options shown, click the “Paste Module” button to paste the module you just copied into the empty column.
uk: Тепер, коли ви скопіювали модуль, використовуючи меню правої кнопки, ви можете клацнути правою кнопкою на новому місці, щоб вставити цей модуль. Використовуючи меню правої кнопки, яке з'явилось, клацніть на підсвічену кнопку  â€œВставити модульâ€ щоб вставити модуль, який ви тільки що скопіювали, у порожню колонку.

en: Now that your pre-made layout has been loaded, we can start adding new content to the page. The Divi Builder organizes content using %1$s, %2$s and Modules. Sections are the largest organizational element. Click the highlighted button to add a new section to the page.
uk: Тепер, коли ваш готовий шаблон було завантажено, ми можемо розпочати додавати новий контент до сторінки. Divi конструктор організує контент, використовуючи %1$s, %2$s та Модулі. Секції є найбільшими організаційними елементами.Клацніть на підсвічену кнопку щоб додати нову секцію на сторінку.

en: Number
uk: Число

en: Number Counter
uk: Числовий Лічильник

en: Number Counter Title
uk: Назва Цифрового Лічильника

en: Numbers
uk: Цифри

en: Numbers Only (0-9)
uk: Тільки цифри (0-9)

en: Off
uk: Вимкнути

en: Offset Number
uk: Число Зміщення

en: Ok
uk: Ок

en: Old Price
uk: Стара ціна

en: On
uk: Увімкнути

en: Once set, a goal that has been placed inside a split testing subject cannot be moved outside the split testing subject. You can end your split test and start a new one if you would like to make this change.
uk: Після встановлення, ціль, яка була поміщена всередину об'єкта спліт-тестування, не може бути переміщена за межі об'єкта спліт-тестування. Ви можете завершити ваш спліт-тест і розпочати новий, якщо ви хочете зробити цю зміну.

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
uk: Тільки показувати значок при наведенні курсору миші за %1$s

en: Only letters allowed.
uk: Дозволені тільки букви.

en: Only letters and numbers allowed.
uk: Дозволені тільки букви та цифри.

en: Only numbers allowed.
uk: Дозволені тільки цифри.

en: Onsale
uk: Розпродається

en: Oops, it looks like the Divi Builder failed to load. Performing the following actions may help solve the problem.
uk: На жаль, здається, не вдалося завантажити Divi Конструктор. Виконання наступних дій може допомогти вирішити цю проблему.

en: Open
uk: Розгорнутий

en: Open History Window
uk: Відкрити історію

en: Open In Lightbox
uk: Відкривати В Lightbox

en: Open Page Settings
uk: Відкрити налаштування

en: Open Portability Window
uk: Відкрити вікно портативності

en: Open Toggle
uk: Відкрити Перемикач

en: Open Toggle Background Color
uk: Колір Фону Відкритого Перемикача

en: Open Toggle Text Color
uk: Колір Тексту Відкритого Перемикача

en: Open Your Page Settings
uk: Відкрити налаштування сторінки

en: Open in Lightbox
uk: Відкрити в Лайтбоксі

en: Options
uk: Опції

en: Order By
uk: Сортувати за

en: Orientation
uk: Розташування

en: Our Team
uk: Наша Команда

en: Output Styles Inline
uk: Підключення вихідних стилів

en: Outset
uk: Зовнішня Межа

en: Overlay
uk: Оверлей

en: Overlay Icon
uk: Значок Оверлею

en: Overlay Icon Color
uk: Колір накладної іконки

en: Padding
uk: Відступ

en: Padding limited to opposing value
uk: Padding обмежено до протилежного значення

en: Page
uk: Сторінка

en: Page Dual Sidebars
uk: Сторінка Подвійна Бокова Панель

en: Page Fullwidth
uk: Сторінка На Всю Ширину

en: Page Left Sidebar
uk: Сторінка Ліва Бокова Панель

en: Page Options
uk: Параметри Сторінки

en: Page Right Sidebar
uk: Сторінка Права Бокова Панель

en: Page Settings
uk: Налаштування сторінки

en: Page Shortcuts
uk: Ярлики сторінки

[ctx: Page, Post, Product, etc.]
en: %s Settings
uk: %s Налаштування

en: Pagenavi
uk: Навігація по Сторінці

en: Pagination Active Page
uk: Розбивка активної сторінки

en: Parallax Method
uk: Метод Паралаксу

en: Parallax method
uk: Метод паралаксу

en: Parent Category
uk: Батьківська Категорія

en: Parent Category:
uk: Батьківська Категорія:

en: Parent Tag
uk: Батьківський Тег

en: Parent Tag:
uk: Батьківський Тег:

en: Password
uk: Пароль

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste After
uk: Вставити Після

en: Paste Module
uk: Вставити модуль

en: Paste Module Styles
uk: Вставити стилі модуля

en: Paste Style
uk: Вставити стиль

en: Paste Your Copied Module
uk: Вставити ваші скопійовані модулі

en: Paste the authorization code from the Aweber page that was just opened in a new tab here. You can generate a new authorization code %1$s here %2$s
uk: Вставте код авторизації зі сторінки Aweber, яка щойно відкрилася тут новою закладкою. Ви можете згенерувати новий код авторизації %1$s тут %2$s

en: Pasted
uk: Вставлено

en: Pause Video
uk: Призупинити Відео

en: Per
uk: За

en: Percent
uk: Відсоток

en: Percent Container
uk: Відсоток контейнера

en: Percent Sign
uk: Знак Відсотка

en: Percent Text
uk: Відсоток тексту

en: Percentage
uk: Відсоток

en: Percentage Color
uk: Колір Відсотків

en: Performance
uk: Робота

en: Person
uk: Особа

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone View
uk: Вигляд на телефоні

en: Pin
uk: Прикріпити

en: Pin Settings
uk: Налаштування Шпильки

en: Placeholder Color
uk: Колір заповнювача

en: Placeholder Text
uk: Текст заміщення

en: Play Button
uk: Кнопка Відтворення

en: Play Icon
uk: Іконка програвання

en: Play Icon Color
uk: Колір Значка Відтворення

en: Player Buttons
uk: Кнопки програвача

en: Player Pause
uk: Пауза

en: Player Sliders
uk: Бігунки плеєра

en: Player Sliders Current
uk: Потік бігунків плеєра

en: Player Timer
uk: Таймер програвача

en: Please enter first name
uk: Будь ласка, введіть ім'я

en: Please increase your PHP Memory Limit to 128M. You can return the value to default via the Divi Theme Options in the future
uk: Будь ласка, збільшіть ваш PHP Memory Limit to 128M. В майбутньому ви зможете повернути значення до стандартного через опції теми Divi

en: Please refresh the page and try again.
uk: Будь ласка, оновіть цю сторінку і спробуйте ще раз.

en: Please select at least 1 tab to save
uk: Будь ласка, оберіть для збереження принаймні 1 вкладку

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
uk: Будь ласка, перевірте поля нижче, щоб переконатися, що ви ввели правильну інформацію.

en: Please, fill in the following fields:
uk: Будь ласка, заповніть наступні поля:

en: Please, fix the following errors:
uk: Будь ласка, виправте ці помилки:

en: Plugin Options
uk: В Опціях Плагіна

en: Portability
uk: Портативність

en: Portfolio
uk: Портфоліо

en: Portfolio 1 Column
uk: Портфоліо 1 Колонка

en: Portfolio Filters
uk: Фільтри Портфоліо

en: Portfolio Fullwidth Carousel
uk: Портфоліо Карусель На Всю Ширину

en: Portfolio Fullwidth Grid
uk: Портфоліо Сітка На Всю Ширину

en: Portfolio Grid
uk: Портфоліо Сітка

en: Portfolio Image
uk: Зображення Портфоліо

en: Portfolio Item
uk: Елемент портфоліо

en: Portfolio Pagination
uk: Розбивка портфоліо

en: Portfolio Post Meta
uk: Метадані Портфоліо

en: Portfolio Title
uk: Назва Портфоліо

en: Portrait
uk: Портрет

en: Portrait Border Radius
uk: Радіус Кордонів Фото

en: Portrait Height
uk: Висота Фото

en: Portrait Image URL
uk: URL Портрета

en: Portrait Width
uk: Ширина Фото

en: Position
uk: Посада

en: Post Meta
uk: Метадані Публікації

en: Post Navigation
uk: Навігація публікації

en: Post Slider
uk: Слайдер публікацій

en: Post Title
uk: Заголовок Публікації

en: Posts Number
uk: Кількість Публікацій

en: Posts by %s
uk: Пости, опубліковані %s

en: Predefined Layouts
uk: Попередньо створені Макети

en: Prev
uk: Перед

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview Your Page On Mobile
uk: Попередньо переглянути вашу сторінку на мобільному

en: Previous
uk: Попередні

en: Previous Link
uk: Попереднє посилання

en: Previous Link Arrow
uk: Стрілка "Попереднє посилання"

en: Previous Link Text
uk: Текст попереднього посилання

en: Previous Post
uk: Попереднє повідомлення

en: Price
uk: Ціна

en: Pricing Button
uk: Кнопка Купівлі

en: Pricing Content
uk: Товари

en: Pricing Heading
uk: Підзаголовок Таблиці з Цінами

en: Pricing Item
uk: Елемент цін

en: Pricing Subtitle
uk: Підзаголовок ціни

en: Pricing Table
uk: Таблиця Тарифів

en: Pricing Table Settings
uk: Налаштування Таблиці Тарифів

en: Pricing Tables
uk: Таблиці з Цінами

en: Pricing Title
uk: Назва Таблиці з Цінами

en: Pricing Top
uk: Верхня Частина Таблиці з Цінами

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Product
uk: Продукція

en: Product Category
uk: Категорія Продукту

en: Product Count
uk: Кількість товарів

en: Product Features
uk: Особливості Товару

en: Product Tour
uk: Тур продуктом

en: Project
uk: Проект

en: Project Categories
uk: Категорії Проекту

en: Project Category
uk: Категорії Проекту

en: Project Extended
uk: Проект Розширений

en: Project Extended 2
uk: Проект Розширений 2

en: Project Tag
uk: Проект Тега

en: Project Tags
uk: Теги Проекту

en: Projects
uk: Проекти

en: Promo Button
uk: Кнопка

en: Promo Description
uk: Опис

en: Promo Title
uk: Промо Заголовок

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Quote Icon
uk: Іконка Лапок

en: Quote Icon Background Color
uk: Колір фона кнопки цитування

en: Quote Icon Color
uk: Колір Значка Цитати

en: Radial
uk: Радіальний

en: Radial Direction
uk: Радіальний напрямок

en: Radio Buttons
uk: Радіо-кнопки

en: Random
uk: Випадково

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Read More Button
uk: Кнопка Читати Далі

en: Read more
uk: Детальніше

en: Reading Rate
uk: Коефіцієнт читання

en: Reads
uk: Кількість прочитаного

en: Recent Products
uk: Останні Товари

en: Redirect
uk: Переадресувати

en: Redirect To The Current Page
uk: Переадресувати На Поточну Сторінку

en: Redirect URL
uk: Переадресувати URL

en: Redirect users after successful form submission.
uk: Перенаправляти користувачів після успішного надсилання.

en: Redo
uk: Переробляти

en: Refresh Stats
uk: Оновити статистику

en: Regular
uk: Звичайний

en: Relation
uk: Співвідношення

en: Reload The Builder
uk: Оновити Builder

en: Remove
uk: Перемістити

en: Remove Border Separator
uk: Прибрати Роздільник Кордонів

en: Remove Featured Table Drop Shadow
uk: Вимкнути Ефект Тіні в Активній Таблиці

en: Remove Inner Shadow
uk: Вимкнути Ефект Тіні

en: Remove Module
uk: Видалити Модуль

en: Remove Space Below The Image
uk: Видалити Місце Під Зображенням

en: Remove the connection
uk: Видалити з'єднання

en: Removed
uk: Видалені

en: Removing connection...
uk: Видалення з'єднання...

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Renamed
uk: Перейменовано

en: Repeat
uk: Повторити

en: Repeat X (horizontal)
uk: Повторити X (горизонтально)

en: Repeat Y (vertical)
uk: Повторити Y (вертикально)

en: Replace existing content.
uk: Замінити існуючий вміст.

en: Replace the existing content with loaded layout
uk: Замінити існуючий контент новим макетом

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply Button
uk: Кнопка "Відповісти"

en: Required Field
uk: Обов'язкове поле

en: Reset Roles
uk: Скидання Ролей

en: Resize Modal
uk: Змінити розмір форми

en: Responsive Zoom In
uk: Чутливе збільшення

en: Responsive Zoom Out
uk: Чутливе зменшення

en: Restore
uk: Відновити

en: Restrict padding to 10px increments
uk: Обмежити padding до інтервалу 10px

en: Ridge
uk: Межа

en: Right
uk: З Правого Боку

en: Right Text
uk: Праворуч

en: Right To Left
uk: Справа Наліво

en: Rotation
uk: Обертання

en: Round
uk: Кругле

en: Rounded Rectangle
uk: Заокруглений Прямокутник

en: Row
uk: Ряд

en: Row Settings
uk: Налаштування рядка

en: Rows
uk: Ряди

en: Rules
uk: Правила

en: Sale Badge
uk: Значок продаж

en: Sale Badge Color
uk: Колір Значка Розпродажу

en: Sale Products
uk: Розпродаж Товарів

en: Sales
uk: Продажі

en: Sales Page
uk: Сторінка Продажів

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Save
uk: Зберегти

en: Save & Add To Library
uk: Зберегти & Додати До Бібліотеки

en: Save & Exit
uk: Зберегти & Вийти

en: Save And Add To Library
uk: Зберегти Й Додати До Бібліотеки

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Divi Roles
uk: Зберегти Диви Ролей

en: Save Draft
uk: Зберегти чорновик

en: Save Module To Library
uk: Зберегти модуль в бібліотеці

en: Save Page
uk: Зберегти сторінку

en: Save Page As Draft
uk: Зберегти сторінку як чернетку

en: Save Row To Library
uk: Зберегти рядок в бібліотеці

en: Save Section To Library
uk: Зберегти секцію в бібліотеці

en: Save To Library
uk: Зберегти До Бібліотеки

en: Save Your Page
uk: Зберегти вашу сторінку

en: Save as Draft
uk: Зберегти як чорновик

en: Save as Global
uk: Зберегти як Загальний

en: Save as Global Item
uk: Зберегти як глобальний елемент

en: Save as Global:
uk: Зберегти як Загальний:

en: Save to Library
uk: Зберегти до Бібліотеки

en: Save winner as global item (selected subject will be synced and your global item will be updated in the Divi Library)
uk: Зберегти переможця як глобальний елемент (обраний об'єкт буде синхронізований і ваш глобальний елемент буде оновлено в бібліотеці Divi)

en: Save winner as non-global item (selected subject will no longer be a global item and your changes will not modify the global item)
uk: Зберегти переможця як неглобальний елемент (обраний об'єкт більше не буде представляти собою глобальний елемент і ваші зміни не змінять глобальний елемент)

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
uk: Збережіть вашу поточну сторінку до бібліотеки Divi для подальшого використання.

en: Saved Module
uk: Збережений Модуль

en: Saved Row
uk: Збережені Рядка

en: Saved Section
uk: Врятував Розділі

en: Scope
uk: Обсяг

en: Screen
uk: Екран

en: Scroll Down Button
uk: Кнопка промотування вниз

en: Scroll Down Icon
uk: Іконка прокрутки вниз

en: Scroll Down Icon Color
uk: Колір Значка Прокручування Вниз

en: Scroll Down Icon Size
uk: Розмір Значка Прокручування Вниз

en: Search
uk: Пошук

en: Search Categories
uk: Пошук Категорій

en: Search Field
uk: Поле пошуку

en: Search Layouts
uk: Шукати макети

en: Search Options
uk: Налаштування пошуку

en: Search Projects
uk: Пошук Проектів

en: Search Tags
uk: Пошук За Тегами

en: Search for:
uk: Пошук:

en: Sec
uk: Сек

en: Second(s)
uk: Секунд(и)

en: Section
uk: Секція

en: Section Background Color
uk: Колір фону розділу

en: Section Settings
uk: Налаштування секції

en: Sections
uk: Секції

en: See History
uk: Подивитися Історія

en: Select
uk: Обрати

en: Select A Different Goal
uk: Оберіть іншу ціль

en: Select Color
uk: Обрати колір

en: Select Dropdown
uk: Вибрати випадаюче меню

en: Select File To Import
uk: Оберіть файл для імпортування

en: Select Split Testing Goal
uk: Оберіть ціль спліт-тестування

en: Select Split Testing Subject
uk: Оберіть об'єкт для спліт-тестування

en: Select Split Testing Winner
uk: Оберіть переможця спліт-тестування

en: Select Your Goal
uk: Оберіть вашу ціль

en: Select a Network
uk: Вибрати Мережу

en: Select a list
uk: Оберіть список

en: Select a menu
uk: Вибрати меню

en: Select a menu that should be used in the module
uk: Виберіть меню, яке потрібно використовувати в модулі

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
uk: Виберіть зону віджетів, яку ви хочете відобразити. Ви можете створювати нові зони віджетів у  Вигляд > Панель віджетів.

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
uk: Оберіть категорію(ії) для нового шаблону або введіть нову назву ( за бажанням )

en: Select how you would like to display the featured image in slides
uk: Виберіть, як ви хочете відображати особливе зображення на слайдах

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
uk: Виберіть категорії, які ви б хотіли вмістити в стрічку.

en: Separate Modal
uk: Окрема форма

en: Service Provider
uk: Провайдер

en: Set As Audio for the module
uk: Встановити Як Аудіо для Модуля

en: Set As Background
uk: Встановити Фоном

en: Set As Background Video
uk: Встановити Відео Фоном

en: Set As Image
uk: Встановити Зображенням

en: Set As Slide Image
uk: Встановити Зображенням Слайду

en: Set As Video
uk: Встановити Як Відео

en: Set Winner Status
uk: Встановити статус переможця

en: Set image
uk: Встановити зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings Tabs
uk: Налаштування Вкладки

en: Settings Types
uk: Параметри Типів

en: Shop
uk: Магазин

en: Shop Basic
uk: Магазин Основний

en: Shop Extended
uk: Магазин Розширений

en: Shortcode Conversions
uk: Скорочені переходи

en: Shortcode Tracking
uk: Відстеження скорочень

en: Shortcode for Tracking:
uk: Скорочення для відстеження:

en: Shortcuts
uk: Ярлики

en: Show
uk: Показати

en: Show Arrows
uk: Показати Стрілки

en: Show Author
uk: Показати Автора

en: Show Bullet
uk: Відображати Точки

en: Show Categories
uk: Показати Категорії

en: Show Circle Border
uk: Показати Межі Кола

en: Show Comment Count
uk: Показувати Кількість Коментарів

en: Show Comments Count
uk: Показати Кількість Коментарів

en: Show Content
uk: Показати Вміст

en: Show Controls
uk: Показати керування

en: Show Date
uk: Показати Дату

en: Show Divider
uk: Показати Роздільник

en: Show Excerpt
uk: Показати Уривок

en: Show Featured Image
uk: Показати Популярні Зображення

en: Show Image / Video On Mobile
uk: Показувати Зображення / Відео На Мобільних Пристроях

en: Show Image On Mobile
uk: Показувати зображення на мобільних пристроях

en: Show Inner Shadow
uk: Показати Внутрішню Тінь

en: Show Meta
uk: Показати Метадані

en: Show Pagination
uk: Показувати Поділ На сторінки

en: Show Post Categories
uk: Показувати Категорії Публікації

en: Show Post Meta
uk: Показувати метадані публікації

en: Show Read More Button
uk: Показати кнопку Читати більше

en: Show Scroll Down Button
uk: Показувати Кнопку Прокручування Вниз

en: Show Slider Controls
uk: Показати Контроль Слайдера

en: Show Title
uk: Показати Назву

en: Show Title and Caption
uk: Показати Назву і Підпис

en: Show author avatar
uk: Показати аватар автора

en: Show comments count
uk: Показати кількість коментарів

en: Show reply button
uk: Показати кнопку Відповісти

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
uk: Відображення повного вмісту не буде обрізати публікації в слайдері. Відображення цитати буде показувати лише цитату.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
uk: Показ вмісту не обмежуватиме ваші публікації на сторінці індексів. Показ уривку буде відображати лише уривок тексту.

en: Sidebar
uk: Бокова Панель

en: Sizing
uk: Розташування за величиною

en: Skip This Step
uk: Пропустити цей крок

en: Skype Button Action
uk: Скайп Кнопка Дія

en: Slide
uk: Слайд

en: Slide Active Controller
uk: Активне Переключення Слайдів

en: Slide Arrows
uk: Стрілки прокрутки

en: Slide Button
uk: Кнопка Слайду

en: Slide Controllers
uk: Переключення Слайдів

en: Slide Description
uk: Опис Слайду

en: Slide Description Container
uk: Перемістити опис вмісту

en: Slide Image
uk: Зображення Слайду

en: Slide Image Vertical Alignment
uk: Вертикальне Вирівнювання Зображення Слайду

en: Slide Settings
uk: Налаштування Слайду

en: Slide Title
uk: Назва Слайду

en: Slide Video
uk: Відео Слайду

en: Slider
uk: Слайдер

en: Slider Arrows
uk: Стрілки слайдера

en: Slider Arrows Color
uk: Колір Стрілок Слайдера

en: Slider Controls
uk: Керування Слайдером

en: Slider Controls Color
uk: Колір Керування Слайдером

en: Smartphone
uk: Смартфон

en: Snap Modal Left / Right
uk: Прив'язати модальне вікно ліворуч / праворуч

en: Snap to Left
uk: Змістити вліво

en: Social Follow
uk: Слідкування за Сторінками в Соціальних Мережах

en: Social Icon
uk: Значок Соціальної Мережі

en: Social Media Follow
uk: Кнопки Соціальних Мереж

en: Social Network
uk: Соціальна Мережа

en: Social Network Settings
uk: Налаштування Соціальної Мережі

en: Soft Light
uk: М'яке світло

en: Solid
uk: Суцільний

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
uk: На жаль, Ви не можете редагувати цей елемент.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
uk: Сортувати за датою: Від найновіших до найдавніших

en: Sort By Date: Oldest To Newest
uk: Сортувати за датою: Від найдавніших до найновіших

en: Sort By Popularity
uk: Сортувати За Популярністю

en: Sort By Price: High To Low
uk: Сортувати За Ціною: З Вищої До Нижчої

en: Sort By Price: Low To High
uk: Сортувати За Ціною: З Нижчої До Вищої

en: Sort By Rating
uk: Сортувати За Рейтингом

en: Space
uk: Простір

en: Spacing
uk: Відстань

en: Specialty
uk: Деталі

en: Specialty Section
uk: Спеціальна Секція

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
uk: <br><strong>Порада:</strong> Пошукові системи можуть використовувати цей атрибут, щоб отримати більше інформації про посилання.

en: Splash Page
uk: Сторінка Заставка

en: Split Test
uk: Спліт-тест

en: Split Testing
uk: Спліт-тестування

en: Split Testing Statistics
uk: Статистика спліт-тестування

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added
uk: Для спліт-тестування потрібно щонайменше 2 варіації об'єкта. Ця варіація не може бути видалена до тих пір, поки не будуть додані додаткові варіації

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added.
uk: Для спліт-тестування потрібно щонайменше 2 варіації об'єкта. Ця варіація не може бути видалена до тих пір, поки не будуть додані додаткові варіації.

en: Standard
uk: Стандарт

en: Standard Section
uk: Стандартна Секція

en: Start Building
uk: Розпочати будувати

en: Start Position
uk: Розпочати позицію

en: State
uk: Стан

en: Static CSS File Generation
uk: Генерація статичних файлів CSS

en: Statistics are being collected
uk: Статистичні дані збираються

en: Statistics are still being collected for this time frame
uk: Статистичні дані за цей час все ще збираються

en: Stats refresh interval
uk: Інтервал оновлення статистики

en: Stats will be displayed upon sufficient data collection
uk: Статистичні дані будуть відображені після достатнього збору даних

en: Stays
uk: Кількість залишання

en: Step 1:
uk: Крок 1:

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
uk: Крок 2: вставити в поле код авторизації і натисніть кнопку "Створити нове підключення" кнопки:

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
uk: Фотознімки не можуть бути створені на основі цього відео-сервісу та/чи цього відео-формату

en: Styles
uk: Стилі

en: Sub-Menus Open
uk: Відкриття Підменю

en: Subhead
uk: Підрозділ

en: Subhead Font Color
uk: Колір Шрифту Підзаголовку

en: Subheader
uk: Підзаголовок

en: Subheading Text
uk: Текст Підзаголовка

en: Subject
uk: Об'єкт

en: Submit
uk: Відправити

en: Submit Button
uk: Кновка "Відправити"

en: Submit Button Text
uk: Текст кнопки відсилання

en: Submit Comment
uk: Опублікувати коментар

en: Submit a Comment
uk: Опублікувати коментар

en: Subscribe
uk: Підписатись

en: Subscribed - look for the confirmation email!
uk: Підписаний - шукайте підтвердження на електронній пошті!

en: Subscription Error:
uk: Помилка підписки:

en: Subtitle
uk: Підпис

en: Success Message
uk: Повідомлення про успішне завершення

en: Summary &amp; Data
uk: Стислий виклад і дані

en: Switch Back To Desktop Mode
uk: Переключення назад у режим компьютера

en: Switch Tabs
uk: Переключити закладки

en: Tab
uk: Вкладка

en: Tab Settings
uk: Налаштування Вкладки

en: Table Header Background Color
uk: Колір Фону Шапки Таблиці

en: Tablet
uk: Планшет

en: Tablet View
uk: Вигляд на планшеті

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Tabs Content
uk: Вміст вкладок

en: Tabs Controls
uk: Керування Вкладками

en: Tags
uk: Теги

en: Take the Tour
uk: Пройтись туром

en: Template Name
uk: Назва Шаблону

en: Template Type
uk: Тип шаблону

en: Testimonial
uk: Відгук

en: Testimonial Author
uk: Автор Рекомендації

en: Testimonial Description
uk: Опис Рекомендації

en: Testimonial Meta
uk: Метадані Рекомендації

en: Testimonial Portrait
uk: Фото, прикріплене до Рекомендації

en: Text
uk: Текст

en: Text & Logo Orientation
uk: Розміщення Тексту & Лого

en: Text Alignment
uk: Вирівнювання тексту

en: Text Background Color
uk: Фоновий Колір Тексту

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text Max Width
uk: Текст Макс Ширина

en: Text Orientation
uk: Вирівнювання Тексту

en: Text Overlay Border Radius
uk: Радіус межі накладання тексту

en: Text Overlay Color
uk: Колір накладного тексту

en: Text Settings
uk: Налаштування тексту

en: Text Vertical Alignment
uk: Вертикальне Вирівнювання Тексту

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Thanks for contacting us
uk: Дякуємо, що зв’язались з нами

en: The Divi Builder
uk: Конструктор Divi

en: The Divi Builder has been updated, however your browser is loading an old cached version of the builder. Loading old files can cause the builder to malfunction.
uk: Divi Builder був оновлений, проте ваш браузер завантажує стару кешовану версію будівельника. Завантаження старих файлів може привести до несправності будівельника.

en: The Divi Builder has three different section types. %1$s sections conform to the standard width of your page layout. %2$s Sections can be used to create advanced sidebar layouts. %3$s sections extend the full width of your page and can be used with fullwidth modules. Click the “Regular” section button to add a new section to your page.
uk: Divi конструктор має три різних типи секцій. %1$s секції відповідають стандартній ширині шаблона вашої сторінки.  %2$s секції можуть бути використані для того, щоб створювати просунуті шаблони з боковими панелями. %3$s секції розширюють повну ширину вашої сторінки та можуть використовуватись з широкоформатними модулями. Клацніть на кнопку â€œЗвичайнаâ€ секція щоб додати нову секцію до вашої сторнки.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key inside the Divi Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
uk: Модуль мапи використовує Google Maps API  та потребує дійсного ключа Google API для роботи. Перед використанням модуля мапи, будь ласка, переконайтеся, що додали свій ключ API до панелі можливостей у темі Divi. Дізнайтеся більше про створення свого ключа Google API <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.

en: The Skype account name.
uk: Скайп ім'я облікового запису.

en: The URL for this social network link.
uk: URL посилання цієї соціальної мережі.

en: The following account will be removed:
uk: Цей обліковий запис буде видалений:

en: The section should have at least one row.
uk: Колонка повинна містити хоча б один рядок.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
uk: Назва вашої рекламки з’явиться жирним шрифтом під зображенням рекламки.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
uk: Заголовок буде використаний на кнопці вкладки

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
uk: Назва згорнутого блоку з’явиться над вмістом, а також коли блок згорнутий.

en: Theme Customizer
uk: Модуль Налаштування Теми

en: Theme Options
uk: Опції Теми

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
uk: Тут можна контролювати напрямок анімації.

en: This controls the how your text is aligned within the module.
uk: Тут визначено вирівнювання вашого тексту в модулі.

en: This controls the orientation of the image within the module.
uk: Це відповідає за розташування зображення в межах модуля.

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
uk: Тут визначено альтернативний текст зображення. Тут можна розмістити короткий опис вашої картинки.

en: This defines the HTML Title text.
uk: Тут визначено HTML текст Назви.

en: This element cannot be used as a your split testing goal. Please select a different module, or section.
uk: Цей елемент не може бути використаний у якості вашої цілі спліт-тестування. Будь ласка, оберіть інший модуль або розділ.

en: This is not a valid excuse to not escape the passed value.
uk: Це не є припустимою причиною прийняти передане значення.

en: This is not a valid excuse to not sanitize the passed value.
uk: Це не є припустимою причиною не прийняти передане значення.

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
uk: Це дата таймер зворотного відліку. Ваш таймер зворотного відліку базується на ваші налаштування часового поясу у вашому <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>

en: This is the title displayed for the countdown timer.
uk: Це – назва, що відображається для таймера зворотного відліку.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
uk: Цей параметр дозволяє покрити інтерфейс програвача головного відео. Це зображення можна завантажити у налаштуваннях кожного відео або автогенерувати з Divi.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
uk: Цей пост захищений паролем. Введіть пароль, щоб побачити коментарі.

en: This row cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
uk: Цей рядок не може бути продубльований, оскільки він містить ціль спліт-тестування. Цілі не можуть бути продубльовані. Ви повинні спочатку завершити ваш спліт-тест перед виконанням цієї дії.

en: This row cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
uk: Цей рядок не може бути видалений, оскільки він містить ціль спліт-тестування. Цілі не можуть бути видалені. Ви повинні спочатку завершити ваш спліт-тест перед виконанням цієї дії.

en: This section cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
uk: Цей розділ не може бути продубльований, оскільки він містить ціль спліт-тестування. Цілі не можуть бути продубльовані. Ви повинні спочатку завершити ваш спліт-тест перед виконанням цієї дії.

en: This section cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
uk: Цей розділ не може бути видалений, оскільки він містить ціль спліт-тестування. Цілі не можуть бути видалені. Ви повинні спочатку завершити ваш спліт-тест перед виконанням цієї дії.

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
uk: Цей параметр дозволяє ввімкнути чи вимкнути навігаційні стрілки.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
uk: Цей параметр відповідає за вертикальне вирівнювання контенту. Ваш контент може бути вирівняний або вертикально, або по нижньому краю.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
uk: Цей параметр визначає вертикальне вирівнювання зображення. Його можна вирівняти або по центру, або внизу слайду.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
uk: Цей параметр дозволяє вибрати доріжку мініатюр під слайдером або крапкову навігацію внизу слайдера.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
uk: Цей параметр зробить ваші стрілки слайдера світлими або темними на колір.

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
uk: Цей параметр робить керування слайдером світлим або темним на колір. Керування слайдером – це або стрілки на доріжці мініатюр або кружечки в крапковій навігації.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
uk: Цей параметр вмикає та вимикає кнопки-кружечки внизу слайдера.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
uk: Це налаштування вмикає і вимикає спеціальне зображення слайдера.

en: This setting will turn on and off the meta section.
uk: Це налаштування вмикає і вимикає розділ метаданих.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
uk: Цей параметр вмикає і вимикає навігаційні стрілки.

en: This setting will turn on and off the read more button.
uk: Це налаштування вмикає і вимикає кнопку читати більше.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
uk: Це налаштування вмикає і вимикає роздільник товщиною 1 піксель, але не впливає на висоту роздільника

en: This will adjust the alignment of the module text.
uk: Тут можна налаштувати вирівнювання тексту модуля.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
uk: Тут можна налаштувати колір лінії роздільника товщиною 1 піксель.

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
uk: Тут можна змінити колір порожнього місця в прямокутнику (зараз сірий).

en: This will change the fill color for the bar.
uk: Тут можна змінити колір наповнення прямокутника.

en: This will change the icon color.
uk: Тут можна змінити колір іконки.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
uk: Тут можна змінити примітку модуля для легкої ідентифікації.

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
uk: Це дозволить змінити заголовок рядка в Builder для полегшення ідентифікації, коли впала.

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
uk: Це змінить мітку розділу в будівельнику для легкої ідентифікації його перебування у згорнутому вигляді.

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
uk: Це призведе до зміни мітка слайда в романтичній для легкої ідентифікації.

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
uk: Тут можна змінити примітку відео в конструкторі для легкої ідентифікації.

en: This will control how your blurb text is aligned.
uk: Тут можна регулювати розташування тексту рекламки.

en: This will disable the module on selected devices
uk: Це вимкне модуль на вибраних пристроях

en: This will turn thumbnails on and off.
uk: Тут можна увімкнути і вимкнути мініатюри

en: Thumbnail Item
uk: Елемент Зменшеного Зображення

en: Thumbnail Orientation
uk: Орієнтація мініатюри

en: Thumbnail Overlay Color
uk: Колір Оверлею Зменшеного Зображення

en: Timer Section
uk: Секція Таймеру

en: Title
uk: Заголовок

en: Title Font Color
uk: Колір Шрифту Заголовку

en: Title displayed above the portfolio.
uk: Назва відображається над портфоліо.

en: Title/Meta Background Image
uk: Фонове Зображення Заголовку

en: Title: a-z
uk: Назва: a-z

en: Title: z-a
uk: Назва: z-a

en: Toggle
uk: Згорнутий Блок

en: Toggle Content
uk: Зміст Перемикача

en: Toggle Divi Builder
uk: Перемикання Диви Будівельник

en: Toggle Icon
uk: Значок Перемикача

en: Toggle Settings Bar
uk: Переключити панель налаштувань

en: Toggle Title
uk: Назва Перемикача

en: Toggle between the various blog layout types.
uk: Перемикати різні типи макетів блогу

en: Top
uk: Згори

en: Top Center
uk: Зверху По Центру

en: Top Left
uk: Вгорі Зліва

en: Top Padding
uk: Верхній Відступ

en: Top Rated Products
uk: Найвище Оцінені Товари

en: Top Right
uk: Вгорі Праворуч

en: Top To Bottom
uk: Згори Вниз

en: Total
uk: Всього

en: Trackbacks/Pingbacks
uk: Трекбеки/Пінгбеки

en: Transparent Background Color
uk: Прозорий Колір Фону

en: True Parallax
uk: Справжній Паралакс

en: Try Again
uk: Спробувати знову

en: Turn comment count on and off.
uk: Свою чергу Кількість коментарів on і off.

en: Turn on or off the author link.
uk: Увімкніть чи вимкніть посилання на автора.

en: Turn pagination on and off.
uk: Увімкніть чи вимкніть поділ на сторінки.

en: Turn project titles on or off.
uk: Увімкніть чи вимкніть назви проектів.

en: Turn the captcha on or off using this option.
uk: Вмикайте чи вимикайте Captcha за допомогою цієї опції.

en: Turn the category links on or off.
uk: Увімкніть чи вимкніть посилання на категорії.

en: Turn the date display on or off.
uk: Увімкніть чи вимкніть дату показу.

en: Turn the date on or off.
uk: Увімкніть чи вимкніть дату.

en: Turned Off
uk: Вимкнений

en: Turned On
uk: Включений

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
uk: Повертаючи це дозволить автоматичні розсувні продовжувати при наведенні миші.

en: Turning this on will exclude Pages from search results
uk: Ввімкнення цього вилучить Сторінки з результатів пошуку

en: Turning this on will exclude Posts from search results
uk: Ввімкнення цього вилучить Публікації з результатів пошуку

en: Turning this on will hide the Search button
uk: Ввімкнення цього приховає кнопку Пошук

en: Twitter Profile Url
uk: URL профілю в Twitter

en: Type
uk: Тип

en: Type the Redirect URL
uk: Введіть переадресоване URL

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
uk: Введіть повідомлення, яке ви хочете показувати після успішного відправлення форми. Залиште порожнім для вибору за замовчуванням

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
uk: Введіть бажаний текст для заміщення в полі пошуку

en: URLs Open
uk: Відкрити URLs

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
uk: Не вдається виконати копіювання/вставка процес через недоступність у сховищі localstorage функцію у вашому браузері. Будь ласка, використовуйте останній сучасний браузер (Chrome, FireFox або Safari) для виконання копіювання/вставки процес

en: Unauthorized Action
uk: Несанкціоновані дії

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
uk: Несанкціонованого доступу. Попередній перегляд недоступний зовні %1$s.

en: Undent List
uk: Список з відступами

en: Underline Text
uk: Підкреслений текст

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo, Redo And Restore
uk: Відмінити, Зробити ще раз та Відновити

en: Unit
uk: Юніт

en: Unlock
uk: Розблокування

en: Unlock Module
uk: Розблокувати Модуль

en: Unlock Row
uk: Відкрий Рядок

en: Unlock Section
uk: Відкрий Розділ

en: Unlocked
uk: Розблокований

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Divi Builder at this time.
uk: Незбережені зміни втратяться, якщо ви зараз вийдете з режиму створення Divi.

en: Update Category
uk: Оновлення Категорії

en: Update Gallery
uk: Оновити Галерею

en: Update Tag
uk: Оновлення Тега

en: Upgrade
uk: Оновити

en: Upgrade WordPress
uk: Оновіть WordPress

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload a video
uk: Завантажити відео

en: Upload an audio file
uk: Завантажте аудіофайл

en: Upload an image
uk: Завантажити Зображення

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
uk: Завантажте зображення для верхньої частини рекламки.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
uk: Завантажте .WEBM версію вашого відео тут. Всі завантажені відео мають бути у форматах .MP4 .WEBM, щоб забезпечити максимальну сумісність у всіх браузерах.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
uk: Завантажте потрібне зображення або введіть URL на зображення, яке ви хочете показувати зверху над відео. Ви також можете згенерувати зображення з вашого відео.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
uk: Завантажте бажане зображення або введіть URL на зображення, яке ви хочете відобразити.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
uk: Завантажте потрібне відео у форматі .MP4 або введіть URL на відео, яке ви хочете показати.

en: Upon ending your split test, you will be asked to select which subject variation you would like to keep. Remaining subjects will be removed.
uk: Після закінчення вашого спліт-тесту, вам буде запропоновано обрати, яку варіацію об'єкта ви б хотіли зберегти. Решту об'єктів буде видалено.

en: Upwards
uk: Вгору

en: Url Opens
uk: Відкривати URL

en: Use Background Color
uk: Додати колір фону

en: Use Background Color Gradient
uk: Використовувати градієнт фонового кольору

en: Use Background Overlay
uk: Використати накладання фону

en: Use Border
uk: Застосування Кордонів

en: Use Custom Gutter Width
uk: Використовувати Користувальницькі Ширина Жолоба

en: Use Custom Styles for %1$s
uk: Використовувати користувальницькі стилі для %1$s

en: Use Custom Width
uk: Використовувати Користувацькі Параметри Ширини

en: Use Default Editor
uk: Редагувати за замовчуванням

en: Use Dot Navigation
uk: Використовувати Крапкову Навігацію

en: Use Dropshadow
uk: Використанні Ефекту Тіні

en: Use Focus Border Color
uk: Увімкнути Колір Кордонів Активного Поля

en: Use Grayscale Filter
uk: Скористатися Сірим Фільтром

en: Use Icon
uk: Використати Іконку

en: Use Icon Font Size
uk: Налаштувати Розмір Шрифту Значка

en: Use Parallax Effect
uk: Використовувати Ефект Паралаксу

en: Use Parallax effect
uk: Використання Ефекту Паралаксу

en: Use Percentages
uk: Використання відсотків

en: Use Post Excerpt if Defined
uk: Використовувати цитату публікації, якщо визначена

en: Use Text Background Color
uk: Застосувати Фоновий Колір Тексту

en: Use Text Overlay
uk: Використати накладання тексту

en: Use The Divi Builder
uk: Скористатися Конструктором Divi

en: Use Thumbnail Track
uk: Використовувати Доріжку Мініатюр

en: Use Visual Builder
uk: Використати візуальний режим створення

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
uk: Використовуйте палітру, щоб вибрати колір фону для цього модуля.

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
uk: Використати палітру кольорів, щоб вибрати забарвлення накладання фону.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
uk: Використати палітру кольорів, щоб вибрати забарвлення накладання тексту.

en: Use the fields below to add a new account.
uk: Використовуйте поля нижче, щоб додати новий обліковий запис.

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
uk: Використовуючи Диви роль редактора, ви можете обмежити тип дій, які можуть бути прийняті на WordPress користувачів різних ролей. Це відмінний спосіб, щоб обмежити функції, доступні для Ваших клієнтів або запрошені автори, щоб гарантувати, що вони тільки мають необхідні параметри, доступні для них.

en: Vertically Centered
uk: Вертикально по Центру

en: Video
uk: Відео

en: Video Icon
uk: Значок Відео

en: Video MP4/URL
uk: Відео .MP4 URL

en: Video Settings
uk: Налаштування Відео

en: Video Slider
uk: Слайдер Відео

en: Video Webm
uk: Відео .WEBM

en: View Layout
uk: Переглянути макети

en: View Project
uk: Вид Проекту

en: View Split Testing Stats
uk: Переглянути статистику спліт-тесту

en: View Stats
uk: Переглянути статистику

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visible
uk: Показати

en: Visual
uk: Візуальний

en: Website Field
uk: Поле для введення веб-сайту

en: Welcome To The Divi Builder
uk: Ласкаво просимо до Divi Конструктора

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
uk: Якщо ввімкнено, позаду тексту слайдера буде додано колір фону, щоб зробити його більш приємним для читання, поверх фонових зображень.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
uk: Якщо ввімкнено, на ваше фонове зображення позаду вмісту слайдера буде додано спеціальний накладений колір.

en: When this option is enabled, the builder's inline CSS styles for all pages will be cached and served as static files. Enabling this option can help improve performance.
uk: Якщо ця опція буде увімкнена, вбудовані стилі CSS конструктора для всіх сторінок будуть кешовані та служитимуть статичним файлом. Увімкнення цієї опції допоможе покращити роботу.

en: When this option is enabled, the builder's inline CSS styles for this page will be cached and served as a static file. Enabling this option can help improve performance.
uk: Якщо ця опція буде увімкнена, вбудовані стилі CSS конструктора для цієї сторінки будуть кешовані та служитимуть статичним файлом. Увімкнення цієї опції допоможе покращити роботу.

en: When you are all done, you can save your changes by clicking the %1$s button inside of your page settings bar. You can also press Ctrl + S at any time to save your changes. Click the highlighted Save button to save your changes. Don’t worry, the page you were working on before starting this tour will not be lost!
uk: Коли ви повністю закінчите, ви можете зберегти ваші зміни, натиснувши кнопку %1$s, що знаходиться в меню налаштувань вашої сторінки. Ви так само можете в будь-який час натиснути Ctrl + S для збереження ваших змін. Натисніть на підсвічену кнопку Зберегти щоб зберегти ваші зміни.â€™Не хвилюйтесь, сторінка, над якою ви працювали до того, як розпочати цей тур не буде втрачена!

en: Whenever you hover over a Section, Row or Module in the Divi Builder, action buttons will appear. These buttons can be used to move, modify, duplicate or delete your content. Click the highlighted “duplicate” icon to duplicate the blurb module that you just added to the page.
uk: Кожен раз, як ви проводите курсором над Секцією, Рядом або модулем у Divi конструкторі, з'являється кнопка дії.  Ці кнопки можуть використовуватись щоб переміщувати, змінювати, подвоювати або видаляти контент. Натисніть на підсвічену кнопку â€œподвоїтиâ€ щоб подвоїти модуль анотації, який ви тільки що додали до вашої сторінки.

en: Whenever you make changes in the Divi Builder, these changes can be Undone, Redone, Discarded or Accepted. Now that you have adjusted your module’s title, you can click the red discard button to cancel these changes, or your can click the green button to accept them.
uk: Кожен раз, коли ви робите зміни у Divi конструкторі, ці зміни можуть бути Повернуті назад, Зроблені повторно, Відхилені або Прийняті.Тепер, коли ви налаштували назву вашого модуляâ€™, ви можете натиснути на червону кнопку відхилення, щоб скасувати ці зміни, або на зелену кнопку, щоб прийняти їх.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
uk: Показувати чи не показувати назву і заголовок для зображень (якщо такі є).

en: While editing your page, it’s easy to see what your design will look like on mobile devices. You can also make adjustments to your module, row and section settings for each mobile breakpoint. Click the highlighted “Tablet” icon to enter Tablet preview mode.
uk: Редагуючи сторінку, ви можете â€™ легко побачити, як ваш дизайн виглядатиме на мобільних пристроях. Ви так само можете редагувати налаштування ваших модуля, ряда та секції для кожного мобільного пристрою.  Клацніть на підсвіченій кнопці â€œПланшетâ€ щоб відкрити режим перегляду для планшета.

en: While using the Divi Builder, you can access your page settings by toggling the page settings bar at the bottom of your screen. Click the highlighted button to reveal your page settings.
uk: Використовуючи Divi конструктор, ви можете отримати доступ до налаштувань сторінки, переключивши меню налаштувань внизу екрана. Клацніть на підсвічену кнопку щоб відновити ваші налаштування сторінки.

en: Widget
uk: Віджет

en: Widget Area
uk: Зона Віджетів

en: Widget Name
uk: Назва Віджета

en: Wireframe View
uk: Каркасний перегляд

en: With previous versions of the builder, css styles for the modules' design settings were output inline in the footer. Enable this option to restore that behavior.
uk: У попередніх версіях конструктора, стилі css для налаштувань дизайну модулів виводились на нижній колонтитул. Увімкніть цю опцію щоб відновити такий спосіб дії.

en: Within each column you can add one or more Modules. A module is basic content element. The Divi Builder comes with over 40 different content elements to choose from, such as Images, Videos, Text, and Buttons. Click the highlighted Blurb button to add a new Blurb module to the first column in your row.
uk: В межах кожної колонки ви можете додавати один або більше модулів. Модуль є базовим елементом контенту. Divi конструктор поставляється разом з понад 40 різними елементами контенту на вибір, такими як Картинки, Відео, Тексти та Кнопки.  Клацніть на підсвічену кнопку реклами щоб додати новий модуль анотації до першої колонки у вашому ряді.

en: Yes
uk: Так

en: You Have Unsaved Changes
uk: У Вас залишилися незбережені зміни

en: You are using an outdated version of WordPress. Please upgrade.
uk: Ви використовуєте застарілу версію WordPress. Будь ласка, оновіть.

en: You are using an outdated version of the theme. The latest version is %1$s
uk: Ви використовуєте застарілу версію теми. Останньою версією є %1$s

en: You are using the %1$s plugin. We recommend clearing the plugin cache after updating your theme.
uk: Ви використовуєте плагін %1$s. Ми рекомендуємо очистити кеш плагіна після оновлення теми.

en: You are using third party plugins. Try disabling each plugin to see if one is causing a conflict.
uk: Ви використовуєте плагіни сторонніх розробників. Спробуйте відключити кожен плагін, щоб побачити чи якийсь із них викликає конфлікт.

en: You can switch back and forth between each preview mode freely while editing your page. Now that we have previewed our page on Tablet, let’s switch back to Desktop preview mode by clicking the highlighted button.
uk: Ви можете вільно переключатись між різними режимами попереднього перегляду під час редагування вашої сторінки. Тепер, коли ми перглянули нашу сторінку на планшеті, давайтеâ€™ переключимось назад у режим компьютера, клацнувши підсвічену кнопку.

en: You cannot add global modules into global sections or rows
uk: Ви не можете додавати загальні модулі до загальних секцій чи рядків

en: You cannot add global rows into global sections
uk: Ви не можете додавати загальні рядки до загальних секцій

en: You cannot clear your layout while a split testing is running. Please end your split test before clearing your layout.
uk: Ви не можете очистити ваш макет поки працює спліт-тестування. Будь ласка, завершіть ваш спліт-тест, а потім спробуйте ще раз.

en: You cannot import or export a layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
uk: Неможливо імпортувати чи експортувати макет, коли відбувається А/В-тестування. Будь ласка, завершіть його і спробуйте знову.

en: You cannot load a new layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
uk: Ви не можете завантажити новий макет поки працює спліт-тестування. Будь ласка, завершіть ваш спліт-тест, а потім спробуйте ще раз.

en: You cannot save layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
uk: Ви не можете зберегти макет поки працює спліт-тестування. Будь ласка, завершіть ваш спліт-тест, а потім спробуйте ще раз.

en: You cannot save this module while a split test is running. Please end your split test and then try again.
uk: Ви не можете зберегти цей модуль поки працює спліт-тестування. Будь ласка, завершіть ваш спліт-тест, а потім спробуйте ще раз.

en: You cannot save this row while a split test is running. Please end your split test and then try again.
uk: Ви не можете зберегти цей рядок поки працює спліт-тестування. Будь ласка, завершіть ваш спліт-тест, а потім спробуйте ще раз.

en: You cannot save this section while a split test is running. Please end your split test and then try again.
uk: Ви не можете зберегти цю секцію поки працює спліт-тестування. Будь ласка, завершіть ваш спліт-тест, а потім спробуйте ще раз.

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
uk: Наразі у вас немає жодних проектів, що належать до категорії.

en: You do not have permission to edit the module, row or section in this split test.
uk: У вас немає прав на редагування модуля, рядка або розділу в цьому спліт-тесті.

en: You do not have permission to perform this task.
uk: У вас немає дозволу на виконання цього завдання.

en: You do not have permission to unlock this module.
uk: У вас немає дозволу, щоб розблокувати цей модуль.

en: You do not have permission to unlock this row.
uk: У вас немає дозволу, щоб розблокувати цю рядок.

en: You do not have permission to unlock this section.
uk: У вас немає дозволу, щоб розблокувати в цьому розділі.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
uk: У Вас немає достатніх прав, щоб експортувати контент цього сайту.

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
uk: У вас немає достатніх дозволів для доступу до налаштувань

en: You entered the wrong number in captcha.
uk: Ви ввели невірне число в captcha.

en: You have WP_DEBUG enabled. Please disable this setting in wp-config.php
uk: У вас включено WP_DEBUG. Будь ласка, вимкніть цей параметр в wp-config.php

en: You have activated the Divi Leads Split Testing System. Using split testing, you can create different element variations on your page to find out which variation most positively affects the conversion rate of your desired goal. After closing this window, please click on the section, row or module that you would like to split test.
uk: Ви активували систему спліт-тестування Divi Leads. Використовуючи спліт-тестування, ви можете створювати різні варіації елементів на вашій сторінці, щоб з'ясувати, який варіант найбільш позитивно впливає на конверсійний коефіцієнт вашої бажаної мети. Після закриття цього вікна, будь ласка, натисніть на розділ, рядок або модуль, який ви хотіли б піддати спліт-тестуванню.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
uk: Ви ще не нічого не зберігали до вашої Бібліотеки Divi. Після того, як ви збережете щось до своєї бібліотеки, воно з'явиться тут для швидкого доступу.

en: You need to select a split testing goal first.
uk: Спочатку вам треба обрати ціль спліт-тестування.

en: You need to select a split testing subject first.
uk: Спочатку вам треба обрати об'єкт спліт-тестування.

en: You were using global item as split testing winner. Consequently, you have to choose between:
uk: Ви використовували глобальний елемент в якості переможця спліт-тестування. Отже, ви повинні вибрати між:

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
uk: Ви збираєтеся оновити загальний модуль. Ця зміна застосується до всіх сторінок, на яких ви використовуєте цей модуль. Натисніть OK, якщо бажаєте оновити модуль

en: Your Save Has Failed
uk: Ваше збереження не вдалося

en: Your comment is awaiting moderation.
uk: Ваш коментар очікує на модерацію.

en: Your memory limit can't be changed automatically
uk: Ваш ліміт пам'яті не може бути зміненим автоматично

en: Your memory limit has been increased
uk: Ваш ліміт пам'яті було збільшено

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
uk: Ваша сторінка містить незбережені зміни. Якщо Ви закриєте вікно конструктора без збереження цих змін, вони будуть втрачені. Якщо Ви б хотіли зберегти усі зміни, будь ласка, натисніть <strong>Зберегти & Вийти</strong>. Якщо Ви б хотіли скасувати усі останні зміни, натисніть <strong>Скасувати & Вийти</strong>.

en: You’re Ready To Go!
uk: Виâ€™ готові розпочати!

en: Zoom Icon Color
uk: Колір Значка при Збільшенні

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: by %s
uk:  %s

en: checked
uk: відмічено

[ctx: clear static css files]
en: Clear
uk: Очистити

en: comments
uk: коментарі

en: contains
uk: містить

en: default
uk: за замовчуванням

en: does not contain
uk: не містить

en: does not equal
uk: не дорівнює

en: equals
uk: дорівнює

[ctx: et_builder]
en: Submit Comment
uk: Опублікувати коментар

en: is empty
uk: порожнє

en: is greater than
uk: більше ніж

en: is less than
uk: менше ніж

en: is not empty
uk: не порожнє

en: loading...
uk: загрузка…

en: no
uk: немає

en: not Global
uk: Індивідуальний

en: not checked
uk: не відмічено

en: on %1$s at %2$s
uk: %1$s о %2$s

en: on Desktop
uk: на Робочому столі

en: on Phone
uk: на телефоні

en: on Tablet
uk: на Планшеті

en: px
uk: пікселі

en: read more
uk: читати більше

en: read more...
uk: читати більше...

en: regenerate your thumbnails
uk: Укажіть значення атрибута <em>rel</em> Вашого посилання. Атрибут <em>rel</em> визначає зв'язок між поточним документом і документом, на який Ви посилаєтеся.

en: yes
uk: так

en: you don't have sufficient permissions to access this page
uk: у вас немає достатніх дозволів для доступу до цієї сторінки
