Divi 1.0 - en to pl translation catalogue (1798 entries)

en: % Comments
pl: % Komentarze

en: %1$s %2$s Settings
pl: Ustawienia %1$s%2$s

en: %1$s Background Color
pl: %1$s Kolor tła

en: %1$s Border Color
pl: %1$s kolor obramowania

en: %1$s Border Radius
pl: %1$s granicy promienia

en: %1$s Border Width
pl: %1$s szerokość obramowania

en: %1$s Columns
pl: Liczba kolumn: %1$s

en: %1$s Font
pl: Czcionka %1$s

en: %1$s Font Size
pl: Rozmiar czcionki %1$s

en: %1$s Hover Background Color
pl: %1$s umieszczeniu Kolor tła

en: %1$s Hover Border Color
pl: %1$s umieszczeniu Kolor obramowania

en: %1$s Hover Border Radius
pl: %1$s przesunięciu granicy promienia

en: %1$s Hover Letter Spacing
pl: %1$s umieszczeniu odstępy list

en: %1$s Hover Text Color
pl: %1$s umieszczeniu kolor tekstu

en: %1$s Icon
pl: %1$s ikona

en: %1$s Icon Color
pl: %1$s ikona Kolor

en: %1$s Icon Placement
pl: %1$s ikona noclegów

en: %1$s Letter Spacing
pl: Rozstaw liter %1$s

en: %1$s Line Height
pl: Wysokość linii %1$s

en: %1$s Text Color
pl: Kolor tekstu %1$s

en: %1$s Text Size
pl: %1$s Rozmiar tekstu

en: %10$sBuilding beautiful pages is a breeze using the Visual Builder. To get started, add a new %1$s to your page by pressing the %2$s button. Next, add a %3$s of columns inside your section by pressing the %4$s button. Finally, start adding some content %5$s inside your columns by pressing the %6$s button. You can customize the design and content of any element on the page by pressing the %7$s button. If you ever need help, visit our %9$s page for a full list of tutorials.
pl: %10$sDzięki kreatorowi wizualnemu tworzenie pięknych stron jest niezwykle proste. Aby rozpocząć, umieść %1$s na swojej stronie, używając przycisku %2$s. Następnie dodaj %3$s kolumn wewnątrz sekcji, używając przycisku %4$s. Na koniec umieść zawartość %5$s w kolumnach, używając przycisku %6$s. Możesz dostosować wygląd i zawartość dowolnego elementu na stronie, używając przycisku %7$s. Jeśli potrzebujesz pomocy, odwiedź naszą stronę %9$s, aby zapoznać się ze wszystkimi tutorialami.

en: %d Comments
pl: %d Komentarze

en: %s Settings
pl: %s ustawienia

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze wpisy

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: -- Please Select --
pl: -- Wybierz --

en: 0 Comments
pl: 0 komentarzy

en: 0 comments
pl: 0 komentarzy

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: 3 column row can't be used in this column.
pl: W tej kolumnie nie można używać rzędu trzykolumnowego.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze komentarze

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
pl: Utworzono pole widżetu <strong>%1$s</strong>. Możesz utworzyć więcej pól, kiedy zakończy się aktualizacja strony i wyświetlone zostaną wszystkie pola.

en: A Browser Backup Exists
pl: Istnieje kopia zapasowa przeglądarki

en: A browser backup exists for this post that is newer than  the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
pl: Dla tego posta istnieje nowsza kopia zapasowa przeglądarki niż aktualnie wyświetlana wersja. Ta kopia zapasowa została przechwycona podczas poprzedniej sesji edytowania, która nigdy nie została przez Ciebie zapisana. Czy chcesz przywrócić tę kopię zapasową i kontynuować edycję w miejscu, w którym została ona przerwana?

en: A name to associate with the account when displayed in the Aweber Lists select field.
pl: Nazwa powiązana z tym kontem, gdy jest wyświetlana w polu wyboru list AWeber.

en: A name to associate with the account when displayed in the Mailchimp Lists select field.
pl: Nazwa powiązana z tym kontem, gdy jest wyświetlana w polu wyboru listy Mailchimp.

en: A recent autosave exists for this post that is newer than the version you are currently viewing. This autosave was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this autosave and continue editing where you left off?
pl: Ostatni autozapis dla tego posta jest nowszy niż obecnie przeglądana wersja. Ten autozapis został przechwycony podczas poprzedniej sesji edytowania, która nigdy nie została przez Ciebie zapisana. Czy chcesz przywrócić ten automatyczny zapis i kontynuować edycję w miejscu, w którym została ona przerwana?

en: A split testing goal cannot be moved inside of a split testing subject. To perform this action you must first end your split test.
pl: Cel testowania A/B nie może zostać przeniesiony do obszaru testowania A/B. Aby dokonać przeniesienia, należy najpierw zakończyć bieżący test A/B.

en: A split testing subject cannot be moved inside of a split testing goal. To perform this action you must first end your split test.
pl: Obszar testowania A/B nie może zostać przeniesiony do celu testowania A/B. Aby dokonać przeniesienia, należy najpierw zakończyć bieżący test A/B.

en: API Key
pl: Klucz API

en: About Me
pl: O mnie

en: About Us
pl: O nas

en: Above Title
pl: Powyżej tytułu

en: Accept Or Discard Your Changes
pl: Zaakceptuj lub odrzuć zmiany

en: Accept Your Changes
pl: Zaakceptuj zmiany

en: Access Right Click Options
pl: Uzyskaj dostęp do opcji prawego przycisku myszki

en: Access Your Editing History
pl: Uzyskaj dostęp do historii edycji

en: Access Your Row Options
pl: Uzyskaj dostęp do opcji wiersza

en: Accordion
pl: Harmonijka

en: Account Name
pl: Nazwa Konta

en: Account URL
pl: Adres URL konta

en: Active Link Color
pl: Kolor aktywnego linku

en: Active Menu Link
pl: Link aktywnego menu

en: Active Portfolio Filter
pl: Aktywny filtr dla portfolio

en: Active Tab
pl: Aktywna zakładka

en: Active Tab Background Color
pl: Kolor tła aktywnej zakładki

en: Actual Size
pl: Powierzchnia

en: Add
pl: Dodaj

en: Add %1$s Icon
pl: Dodać %1$s ikona

en: Add A Module To The Column
pl: Dodaj moduł do kolumny

en: Add A New Row Of Columns
pl: Dodaj nowy wiersz kolumn

en: Add A New Section
pl: Dodaj nową sekcję

en: Add From Library
pl: Dodaj z biblioteki

en: Add Media
pl: Dodaj pliki

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New %s
pl: Dodaj nowy %s

en: Add New Category
pl: Dodaj Nową Kategorię

en: Add New Item
pl: Dodaj nowy element

en: Add New Layout
pl: Dodaj nowy układ graficzny

en: Add New Module
pl: Dodaj nowy moduł

en: Add New Project
pl: Dodawanie Nowego Projektu

en: Add New Row
pl: Dodaj nowy wiersz

en: Add New Rule
pl: Dodaj nową regułę

en: Add New Section
pl: Dodaj nową sekcję

en: Add New Tag
pl: Dodaj Nowy Tag

en: Add Row
pl: Dodaj szereg

en: Add Specialty Section
pl: Dodaj sekcję specjalną

en: Add To Categories
pl: Dodaj do kategorii

en: Add To Categories:
pl: Dodaj do kategorii:

en: Add Your API Key
pl: Dodaj swój klucz API

en: Add to Library
pl: Dodaj do biblioteki

en: Add/Delete Item
pl: Dodaj/Usuń Element

en: Added
pl: Dodano

en: Adjust Your Module Settings
pl: Dostosuj ustawienia modułu

en: Adjust Your Row Setting
pl: Dostosuj ustawienia wiersza

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
pl: Dostosuj wypełnienie do określonych wartości, lub pozostaw puste, aby użyć domyślnej wartości wypełnienia.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
pl: Dostosuj odstępy między każdą kolumną w tym samym wierszu.

en: Adjust the text used from the signup button.
pl: Dostosuj tekst przycisku rejestracji.

en: Admin Label
pl: Etykietka robocza

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Settings
pl: Dodatkowe Opcje

en: After
pl: Po

en: Album name
pl: Nazwa albumu

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All
pl: Wszystkie

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Layouts
pl: Wszystkie układy graficzne

en: All Projects
pl: Wszystkie Projekty

en: All Tags
pl: Wszystkie Tagi

en: All Time
pl: Cały czas

en: All advanced module settings in will be lost.
pl: Wszystkie zaawansowane ustawienia modułów zostaną utracone.

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored.
pl: Wszystkie treści tworzone w generatorze Divi zostaną utracone. Poprzednia zawartość zostanie przywrócona.

en: All of your current page content will be lost.
pl: Cała aktualna zawartość strony zostanie utracona.

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
pl: Cała obecna zawartość strony zostanie utracona. Czy chcesz kontynuować?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
pl: Wszystkie bieżące ustawienia role zostaną zainstalowane domyślnie. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
pl: Aby klip wideo mógł być odtwarzany w dowolnej przeglądarce, należy przesłać go zarówno w formacie .MP4, jak i .WEBM. Prześlij wersję w formacie .MP4 tutaj. Ważna uwaga: Klipy wideo tła nie są odtwarzane na urządzeniach przenośnych. W takich przypadkach są one zastępowane obrazem tła. Z tego względu, aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy zdefiniować zarówno obraz tła, jak i klip wideo tła.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w dowolnej przeglądarce, należy przesłać go zarówno w formacie .MP4, jak i .WEBM. Prześlij wersję w formacie .WEBM tutaj. Ważna uwaga: Klipy wideo tła nie są odtwarzane na urządzeniach przenośnych. W takich przypadkach są one zastępowane obrazem tła. Z tego względu, aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy zdefiniować zarówno obraz tła, jak i klip wideo tła.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
pl: Zezwól na pauzowanie klipu wideo przez inne odtwarzacze przy ich uruchomieniu.

en: Allowed Symbols
pl: Dozwolone symbole

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
pl: Tylko znaki alfanumeryczne (A-Z, 0-9)

en: Always Center Image On Mobile
pl: Obraz zawsze wyśrodkowany na urządzeniach przenośnych

en: An Autosave Exists
pl: Istnieje autozapis

en: An Error Occurred
pl: Wystąpił błąd

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
pl: Podczas zapisywania Twojej strony wystąpił błąd. Różne problemy mogą powodować błąd zapisu, na przykład brak zasobów serwera, blokowanie przez zapory sieciowe, konflikty we wtyczkach lub nieprawidłowe skonfigurowanie serwera. Możesz spróbować zapisać ponownie, klikając przycisk Spróbuj ponownie lub możesz pobrać kopię zapasową niezapisanej strony, klikając Pobierz kopię zapasową. Kopie zapasowe można przywrócić, korzystając z systemu przenoszenia, podczas następnej edycji strony.

en: Animation
pl: Animacja

en: Any
pl: Dowolne

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Arrows Color
pl: Kolor strzałek

en: Arrows Custom Color
pl: Niestandardowy kolor strzałek

en: Artist Name
pl: Nazwisko artysty

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Audio Content
pl: Zawartość audio

en: Audio Cover Art
pl: Obraz audio

en: Audio Meta
pl: Metadane audio

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
pl: utworzone przez <strong>%1$s</strong>

en: Audio Title
pl: Tytuł nagrania

en: Author
pl: Autor

en: Author Name
pl: Nazwisko autora

en: Author/Company URL
pl: Adres URL autora/firmy

en: Automatic Animation
pl: Automatyczne wyświetlanie

en: Automatic Animation Speed (in ms)
pl: Prędkość automatycznego wyświetlania (w milisekundach)

en: Automatic Carousel Rotation
pl: Automatyczne przewijanie karuzeli

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
pl: Prędkość automatycznego przewijania karuzeli (w milisekundach)

en: Automatic Excerpt Length
pl: Automatyczna długość fragmentu

en: Aweber List
pl: Lista AWeber

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
pl: Blog jest poprawnie skonfigurowany. Możesz usunąć połączenie, jeśli chcesz.

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Gradient
pl: Gradient tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Background Image Blend
pl: Połączenie obrazu tła

en: Background Image Position
pl: Obraz Tła Pozycji

en: Background Image Repeat
pl: Powtórzenie obrazu tła

en: Background Image Size
pl: Obraz Tła Rozmiar

en: Background Overlay Color
pl: Kolor nakładki tła

en: Background Video Height
pl: Wysokość klipu wideo tła

en: Background Video MP4
pl: Klip wideo tła w formacie .MP4

en: Background Video Webm
pl: Klip wideo tła w formacie .WEBM

en: Background Video Width
pl: Szerokość klipu wideo tła

en: Background:
pl: Tło:

en: Backup of %s
pl: Kopie zapasowe %s

en: Bar Background Color
pl: Kolor tła paska

en: Bar Bottom Padding
pl: Wypełnienie dolnej części paska

en: Bar Counter
pl: Licznik na pasku

en: Bar Counter Settings
pl: Ustawienia paska licznika

en: Bar Counters
pl: Liczniki w formie paska

en: Bar Top Padding
pl: Wypełnienie górnej części paska

en: Before
pl: Przed

en: Before ending your split test, you must choose which split testing variation to keep. Please select your favorite or highest converting subject. Alternative split testing subjects will be removed.
pl: Przed zakończeniem testów A/B należy wybrać, która z testowanych wersji strony ma być zachowana. Wybierz ulubiony lub najefektywniejszy obszar. Pozostałe obszary testowania zostaną usunięte.

en: Below Title
pl: Poniżej tytułu

en: Best Selling Products
pl: Najlepiej sprzedawane produkty

en: Blog Masonry
pl: Blog ściana

en: Blog Standard
pl: Blog standardowy

en: Blurb
pl: Notka

en: Blurb Content
pl: Treść streszczenia

en: Blurb Image
pl: Obraz dla streszczenia

en: Blurb Title
pl: Tytuł streszczenia

en: Body
pl: Korpus

en: Bold Text
pl: Tekst pogrubiony

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: Border Style
pl: Styl obramowania

en: Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Bottom
pl: Do dołu

en: Bottom Center
pl: Na Dole

en: Bottom Left
pl: Na Dole Po Lewej Stronie

en: Bottom Padding
pl: Dolne wypełnienie

en: Bottom Right
pl: Po Prawej Stronie Na Dole

en: Bottom To Top
pl: Od dołu do góry

en: Bounce Rate
pl: Współczynnik odbić

en: Bounce Rate Limit
pl: Limit współczynnika odbić

en: Bounces
pl: Odbicia

en: Builder Cache Warning
pl: Ostrzeżenie pamięci podręcznej programu Builder

en: Builder Interface
pl: Kreator Interfejsu

en: Builder files may also be cached in your browser. Please clear your browser cache.
pl: Pliki programu Builder mogą być także przechowywane w przeglądarce. Wyczyść pamięć podręczną swojej przeglądarki.

en: Builder settings synced
pl: Zsynchronizowano ustawienia kreatora

en: Built For
pl: Zbuduj dla

en: Built For Any
pl: Zbuduj dla jakiegokolwiek

en: Bullet
pl: Znacznik podpunktu

en: Bullet Color
pl: Kolor punktów

en: Button
pl: Przycisk

en: Button %1$s Text
pl: Tekst %1$s przycisku

en: Button %1$s URL
pl: Adres URL %1$s przycisku

en: Button One
pl: Jeden Przycisk

en: Button Relationship
pl: Powiązanie przycisku

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Button Two
pl: Dwa Przyciski

en: Button URL
pl: Adres URL przycisku

en: Button alignment
pl: Wyrównanie przycisku

en: Button and Border Color
pl: Kolor przycisku i obramowania

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: CSS ID & Classes
pl: Identyfikator i klasy CSS

en: CSS ID &amp; Classes
pl: Identyfikator i klasy CSS

en: Call
pl: Telefon

en: Call To Action
pl: Wezwanie do działania

en: Can't Clear Layout
pl: Nie można wyczyścić projektu

en: Can't Clone Row
pl: Nie można powielić wiersza

en: Can't Clone Section
pl: Nie można powielić sekcji

en: Can't Import/Export Layout
pl: Nie można importować/eksportować układu

en: Can't Load Layout
pl: Nie można załadować projektu

en: Can't Move Goal
pl: Nie można zmienić celu

en: Can't Move Subject
pl: Nie można przenieść obszaru

en: Can't Remove Row
pl: Nie można usunąć wiersza

en: Can't Remove Section
pl: Nie można usunąć sekcji

en: Can't Save Layout
pl: Nie można zapisać projektu

en: Can't Save Module
pl: Nie można zapisać modułu

en: Can't Save Row
pl: Nie można zapisać wiersza

en: Can't Save Section
pl: Nie można zapisać sekcji

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Captcha Field
pl: Pole captcha

en: Captcha Text
pl: Tekst captcha

en: Caption
pl: Nagłówek

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Case Study
pl: Studium przypadku

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Center
pl: Do środka

en: Center Left
pl: Po Lewej Stronie W Centrum

en: Center List Items
pl: Wyśrodkuj elementy listy

en: Center Right
pl: Centrum Prawa

en: Center Text
pl: Tekst wyśrodkowany

en: Change API Key
pl: Zmień klucz API

en: Change Column Structure
pl: Zmień konstrukcję kolumny

en: Change Gutter Width
pl: Zmień szerokość odstępu

en: Change Structure
pl: Zmień strukturę

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
pl: Zmień na Tak, jeśli chcesz dostosować szerokość tego wiersza do niestandardowej szerokości.

en: Chat
pl: Czat

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Checked By Default
pl: Domyślnie zaznaczone

en: Choose A Design To Start With
pl: Wybierz design, aby rozpocząć

en: Choose A Section Type
pl: Wybierz typ sekcji

en: Choose Column Structure
pl: Wybierz strukturę kolumn

en: Choose Custom Color
pl: Wybierz niestandardowy kolor

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose Layout
pl: Wybierz układ

en: Choose a Background Image
pl: Wybierz obraz tła

en: Choose a Background Video MP4 File
pl: Wybierz klip wideo tła w formacie .MP4

en: Choose a Background Video WEBM File
pl: Wybierz klip wideo tła w formacie .WEBM

en: Choose a MailChimp list. If you don't see any lists, click "Add" to add a MailChimp account.
pl: Wybierz listę MailChimp. Jeśli nie widzisz żadnych list, kliknij „Dodaj”, aby dodać konto MailChimp.

en: Choose a Slide Image
pl: Wybierz obraz slajdu

en: Choose a Video MP4 File
pl: Wybierz klip wideo w formacie .MP4

en: Choose a Video WEBM File
pl: Wybierz klip wideo w formacie .WEBM

en: Choose a service provider.
pl: Wybierz usługodawcę.

en: Choose a title of your login box.
pl: Wybierz tytuł dla pola logowania.

en: Choose a title of your signup box.
pl: Wybierz tytuł dla pola rejestracji.

en: Choose an AWeber list. If you don't see any lists, click "Add" to add an AWeber account.
pl: Wybierz listę AWeber. Jeśli nie widzisz żadnych list, kliknij „Dodaj”, aby dodać konto AWeber.

en: Choose an Audio file
pl: Wybierz plik audio

en: Choose an Image
pl: Wybierz obraz

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
pl: Wybierz ikonę do wyświetlania przycisku przewijania w dół.

en: Choose an icon to display with your blurb.
pl: Wybierz ikonę do wyświetlania z notką.

en: Choose how many columns to display.
pl: Wybierz liczbę kolumn do wyświetlenia.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
pl: Wybierz, ile postów ma zostać wyświetlonych na sliderze.

en: Choose how many posts you would like to offset by
pl: Określ, ile postów ma być pominiętych.

en: Choose how much posts you would like to display per page.
pl: Wybierz, ile postów będzie wyświetlanych na stronie.

en: Choose how your products should be ordered.
pl: Wybierz sposób sortowania produktów.

en: Choose image
pl: Wybierz obraz

en: Choose the orientation of the gallery thumbnails.
pl: Wybierz położenie miniatur w galerii.

en: Choose the social network
pl: Wybierz serwis społecznościowy

en: Choose the type of field
pl: Wybierz rodzaj pola

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
pl: Określ, czy ma być spełniona dowolna reguła czy wszystkie

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
pl: Wybierz, czy link ma otwierać się w nowym oknie.

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
pl: Wybierz, czy ikona cytatu ma być widoczna.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
pl: Wybierz, czy zawartość zakładki rozwijanej w stanie początkowym jest zwinięta, czy rozwinięta.

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
pl: Wybierz kategorie, które mają zostać pominięte w wynikach wyszukiwania

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
pl: Wybierz, które kategorie będą wyświetlane na stronie bloga.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
pl: Wybierz, jakie kategorie mają się pojawić na sliderze.

en: Choose which categories you would like to include.
pl: Wybierz kategorie, które chcesz włączyć.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
pl: Wybierz, po której stronie będzie wyświetlany panel boczny. Ta opcja kontroluje orientację tekstu i pozycję krawędzi.

en: Choose which type of products you would like to display.
pl: Wybierz, które produkty mają być wyświetlane.

en: Choose your desired portfolio layout style.
pl: Wybierz styl layoutu portfolio.

en: Circle
pl: Koło

en: Circle Border Color
pl: Kolor obramowania okręgu

en: Circle Color
pl: Kolor okręgu

en: Circle Color Opacity
pl: Nieprzezroczystość koloru koła

en: Circle Counter
pl: Licznik w formie koła

en: Circle Counter Title
pl: Tytuł licznika kołowego

en: Circle Icon
pl: Ikona w okręgu

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear Browser Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

en: Clear Layout
pl: Wyczyść layout

en: Clear Plugin Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną wtyczki

en: Cleared
pl: Растаможен

en: Click here to create new menu
pl: Kliknij tutaj, aby utworzyć nowe menu

en: Click the highlighted green check mark button to accept your changes.
pl: Kliknij wyróżniony zielony przycisk haczyka, aby zaakceptować zmiany.

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Clickthrough Rate
pl: Współczynnik klikalności

en: Clone Module
pl: Duplikuj moduł

en: Clone Row
pl: Duplikuj szereg

en: Clone Section
pl: Duplikuj sekcję

en: Cloned
pl: Sklonowane

en: Close
pl: Zwiń

en: Close Modal
pl: Zamknij okno modalne

en: Closed Toggle Background Color
pl: Kolor tła zamkniętego przełącznika

en: Closed Toggle Text Color
pl: Kolor tekstu w zamkniętym przełączniku

en: Code
pl: Kod

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Collapse Settings
pl: Zwiń ustawienia

en: Collapsed
pl: Upadł

en: Color
pl: Kolor

en: Color Burn
pl: Ściemnienie koloru

en: Color Dodge
pl: Rozjaśnienie koloru

en: Color Palette
pl: Paleta kolorów

en: Color Picker Color Pallete
pl: Paleta narzędzia wyboru kolorów

en: Column
pl: Kolumna

en: Column %s After
pl: Za kolumną %s

en: Column %s Background
pl: Kolumna %s – tło

en: Column %s Background Color
pl: Kolor tła kolumny %s

en: Column %s Background Image
pl: Obraz tła kolumny %s

en: Column %s Background Image Blend
pl: Kolumna %s – połączenie obrazu tła

en: Column %s Background Image Position
pl: Kolumna %s – położenie obrazu tła

en: Column %s Background Image Repeat
pl: Kolumna %s – powtórzenie obrazu tła

en: Column %s Background Image Size
pl: Kolumna %s – rozmiar obrazu tła kolumny

en: Column %s Background Video Height
pl: Kolumna %s – wysokość klipu wideo tła

en: Column %s Background Video MP4
pl: Kolumna %s – klip wideo tła w formacie MP4

en: Column %s Background Video Webm
pl: Kolumna %s – klip wideo tła w formacie Webm

en: Column %s Background Video Width
pl: Kolumna %s – szerokość klipu wideo tła

en: Column %s CSS Class
pl: Klasa CSS kolumny %s

en: Column %s CSS ID
pl: Identyfikacja CSS kolumny %s

en: Column %s Custom Padding
pl: Niestandardowy padding kolumny %s

en: Column %s End Position
pl: Kolumna %s – położenie końcowe

en: Column %s Gradient Direction
pl: Kolumna %s – kierunek gradientu

en: Column %s Gradient End
pl: Kolumna %s – koniec gradientu

en: Column %s Gradient Start
pl: Kolumna %s – początek gradientu

en: Column %s Gradient Type
pl: Kolumna %s – typ gradientu

en: Column %s Main Element
pl: Główny element kolumny %s

en: Column %s Parallax Effect
pl: Efekt paralaksy kolumny %s

en: Column %s Parallax Method
pl: Metoda paralaksy kolumny %s

en: Column %s Pause Video
pl: Kolumna %s – wstrzymaj klip wideo

en: Column %s Radial Direction
pl: Kolumna %s – kierunek promienia

en: Column %s Start Position
pl: Kolumna %s – położenie początkowe

en: Column %s Use Background Color Gradient
pl: Kolumna %s – użyj gradientu koloru tła

en: Column %s before
pl: Przed kolumną %s

en: Column 1
pl: Kolumna 1

en: Column 2
pl: Kolumna 2

en: Column 3
pl: Kolumna 3

en: Column 4
pl: Kolumna 4

en: Columns Number
pl: Liczba kolumn

en: Coming Soon
pl: Już wkrótce

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment Avatar
pl: Awatar komentarza

en: Comment Body
pl: Główne okno komentarza

en: Comment Content
pl: Treść komentarza

en: Comment Meta
pl: Metadane komentarza

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments Count
pl: Licznik komentarzy

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: Conditional Logic
pl: Warunki logiczne

en: Configuration error: List is not defined
pl: Błąd konfiguracji: lista nie jest zdefiniowany

en: Configure Subject Variations
pl: Skonfiguruj zmienne obszaru

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Congratulations, you have selected a split testing subject! Next you need to select your goal. After closing this window, please click the section, row or module that you want to use as your goal. Depending on the element you choose, Divi will track relevant conversion rates for clicks, reads or sales. For example, if you select a Call To Action module as your goal, then Divi will track how variations in your test subjects affect how often visitors read and click the button in your Call To Action module. The test subject itself can also be selected as your goal.
pl: Gratulacje, wybrany został obszar testów A/B! Teraz wybierz cel. Po zamknięciu okna kliknij sekcję, wiersz lub moduł, którego chcesz użyć jako celu. W zależności od wybranego elementu, program Divi dobierze poziom konwersji odpowiedni dla kliknięć, odsłon lub sprzedaży. Przykładowo jeśli jako cel wybrany zostanie moduł Wezwanie do akcji, program Divi prześledzi w jaki sposób zmienne w testowanych obszarach wpływają na częstotliwość odczytywania i klikania wybranego modułu przez odwiedzających. Obszar testowania także może być wybrany jako cel.

en: Congratulations, your split test is ready to go! You will notice that your split testing subject has been duplicated. Each split testing variation will be displayed to your visitors and statistics will be collected to figure out which variation results in the highest goal conversion rate. Your test will begin when you save this page.
pl: Gratulacje, test A/B jest gotowy do przeprowadzenia! Uwaga, przedmiot testów A/B został zduplikowany. Każda z wariacji testów A/B zostanie wyświetlona odwiedzającym stronę i zebrane zostaną statystyki, które pomogą określić najefektywniejszy wariant. Test rozpocznie się po zapisaniu strony.

en: Connecting...
pl: Połączenie...

en: Connection failed
pl: Błąd połączenia

en: Contact Button
pl: Przycisk kontaktu

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Title
pl: Tytuł formularza kontaktowego

en: Contact Us
pl: Kontakt

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
pl: Skontaktowanie się z Twoim hostem i poproszenie go o zwiększenie następujących zmiennych PHP może pomóc: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. Ponadto sprawdzenie dziennika błędów Twojej zapory sieciowej (np. ModSecurity) może ujawnić fałszywe alarmy, które uniemożliwiają zapisywanie.

en: Container
pl: Kontener

en: Content
pl: Zawartość

en: Content Area Background Color
pl: Kolor tła obszaru zawartości

en: Content Display
pl: Wyświetlanie treści

en: Content Font Color
pl: Kolor czcionki zawartości

en: Content Settings
pl: Ustawienia zawartości

[ctx: Content Settings]
en: Content
pl: Treść

en: Content entered here will appear below the subheading text.
pl: Wprowadzona treść zostanie wyświetlona pod tekstem podtytułu.

en: Continue Automatic Slide on Hover
pl: Kontynuować Automatyczne slajd po najechaniu kursorem

en: Contract Modal
pl: Zmniejsz okno modalne

en: Contributor
pl: Uczestnik

en: Control how many products are displayed.
pl: Określ liczbę produktów do wyświetlania.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
pl: Określ liczbę wyświetlanych projektów. Pozostaw to pole puste lub wpisz 0, aby nie ograniczać liczby projektów.

en: Controls
pl: Przyciski

en: Controls Colors
pl: Kolory kontrolek

en: Conversion Goals
pl: Cele konwersji

en: Conversion Rate
pl: Współczynnik konwersji

en: Conversions
pl: Konwersja

en: Copied
pl: Skopiowałem

en: Copy
pl: Kopia

en: Copy Module
pl: Kopiuj moduł

en: Copy Module Styles
pl: Kopiuj style modułów

en: Copy Style
pl: Kopiuj styl

en: Countdown Timer
pl: Timer

en: Countdown Timer Title
pl: Tytuł timera

en: Countdown To
pl: Odliczanie do

en: Counter Amount
pl: Liczba na liczniku

en: Counter Container
pl: Kontener licznika

en: Counter Title
pl: Tytuł licznika

en: Cover
pl: Okładka

en: Cover Art Image URL
pl: Adres URL okładki

en: Create
pl: Utwórz

en: Create New Category
pl: Utwórz nową kategorię

en: Creative Agency
pl: Agencja kreatywna

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency &amp; Frequency
pl: Wymiana &amp; Częstotliwość

en: Current Color
pl: Obecny kolor

en: Custom CSS
pl: Niestandardowe CSS

en: Custom Margin
pl: Niestandardowy margines

en: Custom Padding
pl: Niestandardowe wypełnienie

en: Custom Taxonomy Name
pl: Wybór nazwy taksonomii

en: Custom Width
pl: Szerokość niestandardowa

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cut Module
pl: Wytnij moduł

en: Daily
pl: Dziennie

en: Dark
pl: Ciemne

en: Dark Text Color
pl: Ciemny kolor tesktu

en: Darken
pl: Przyciemnij

en: Dashed
pl: Przerywane

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date: new to old
pl: Data: od nowego do starego

en: Date: old to new
pl: Data: od starego do nowego

en: Day
pl: Dzień

en: Day(s)
pl: Dzień(s)

en: Decrease Font Size
pl: Zmniejsz rozmiar czcionki

en: Decrease Row Padding
pl: Zmniejsz dopełnienie wiersza

en: Decrease Row Padding By 10px
pl: Zmniejsz wartość dopełnienia wiersza o 10px

en: Decrease Section Padding
pl: Zmniejsz dopełnienie sekcji

en: Decrease Section Padding By 10px
pl: Zmniejsz wartość dopełnienia sekcji o 10px

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default Sorting
pl: Domyślnie

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
pl: Określ kolor tła dla swojego modułu lub pozostaw to pole puste, aby użyć koloru domyślnego.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
pl: Wprowadź liczbę do wyświetlania w kole. (Nie dołączaj znaku procentu, skorzystaj z opcji poniżej). <strong>Note: Uwaga: Można wprowadzać tylko liczby naturalne od 0 do 100</strong>

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
pl: Zdefiniuj liczbę licznika. (Nie dołączaj znaku procentu, skorzystaj z opcji poniżej).

en: Define a percentage for this bar.
pl: Zdefiniuj procent dla tego paska.

en: Define a sub title for the table if desired.
pl: Wybierz podtytuł dla cennika.

en: Define a title for the pricing table.
pl: Wybierz tytuł dla cennika.

en: Define a title for your contact form.
pl: Zdefiniuj tytuł formularza kontaktowego.

en: Define a title.
pl: Zdefiniuj tytuł.

en: Define an album name.
pl: Zdefiniuj nazwę albumu.

en: Define an artist name.
pl: Zdefiniuj nazwisko artysty.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj wybrany tekst dla następnego odsyłacza. Możesz użyć zmiennej <strong>%title</strong>, aby zawrzeć tytuł postu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj wybrany tekst dla poprzedniego odsyłacza. Możesz użyć zmiennej <strong>%title</strong>, aby zawrzeć tytuł postu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Define custom width for this Row
pl: Definiowanie niestandardowej szerokości dla tego wiersza

en: Define how much space should be added below the divider.
pl: Zdefiniuj, ile miejsca należy dodać poniżej przekładki.

en: Define the HTML ALT text for your image here.
pl: Tutaj wprowadź alternatywny tekst obrazu.

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
pl: Zdefiniuj plik audio do zastosowania w tym module. Aby usunąć plik audio z modułu, wystarczy usunąć adres URL z pola ustawień.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
pl: Wybierz długość automatycznie generowanych fragmentów. Pozostaw niewypełnione, aby wybrać domyślą długość (270)

en: Define the method, used for the parallax effect.
pl: Zdefiniuj typ paralaksy używanej do stworzenia efektu.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
pl: Zdefiniuj liczbę obrazów do wyświetlenia na stronie.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
pl: Określ liczbę projektów do wyświetlania na stronie.

en: Define the text for the slide button
pl: Wprowadź tekst przycisku slajdu.

en: Define the text of the form submit button.
pl: Określ tekst przycisku wysyłania formularza.

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
pl: Zdefiniuj tekst, który zostanie wyświetlony na przycisku "Read More". Pozostaw niewypełnione, aby wybrać domyślne  (Czytaj więcej)

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
pl: Zdefiniuj tekst, który zostanie wyświetlony na przycisku "Read More". Pozostaw niewypełnione, aby wybrać domyślne  (Czytaj więcej)

en: Define the title text for your slide.
pl: Wprowadź tekst nagłówka slajdu.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
pl: Zdefiniuj unikatowe ID tego pola. Dozwolone są tylko znaki obecne w języku angielskim bez specjalnych znaków i spacji.

en: Define whether the field should be required or optional
pl: Zdefiniuj, czy to pole ma być wymagane czy opcjonalne

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Module
pl: Skasuj moduł

en: Delete Row
pl: Usuń szereg

en: Delete Section
pl: Usuń sekcję

en: Description
pl: Opis

en: Design Settings
pl: Ustawienia projektu

[ctx: Design Settings]
en: Advanced
pl: Zaawansowane

[ctx: Design Settings]
en: Design
pl: Projekt

en: Desktop
pl: Biurko

en: Desktop View
pl: Pełna wersja strony

en: Did
pl: Zrobił

en: Difference
pl: Różnica

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Disable Builder
pl: Wyłącz generator

en: Disable Debug Mode
pl: Wyłącz tryb debugowania

en: Disable Global
pl: Wyłącz globalnie

en: Disable Item
pl: Wyłączyć Opcję

en: Disable Memory Limit Increase
pl: Wyłącz opcję zwiększania limitu pamięci

en: Disable Module
pl: Wyłącz moduł

en: Disable on
pl: Włącz na

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz zignorować ręcznie wybrane fragmenty i zawsze generować je automatycznie

en: Disabled
pl: Osób niepełnosprawnych

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie okrągłych przycisków u dołu slidera.

en: Discard & Exit
pl: Odrzuć i wyjdź

en: Discard All Changes
pl: Odrzuć wszystkie zmiany

en: Display Captcha
pl: Wyświetl Captcha

en: Display Image Overlays on Main Video
pl: Wyświetlaj obrazy nakładki na głównym klipie wideo

[ctx: Divi Builder]
en: Builder
pl: Kreator

en: Divi Builder Demo
pl: Demo kreatora Divi

en: Divi Builder Helper
pl: Pomocnik kreatora Divi

en: Divi Builder Layout
pl: Projekt programu Divi Builder

en: Divi Builder Layouts
pl: Projekty programu Divi Builder

en: Divi Builder Settings
pl: Ustawienia programu Divi Builder

en: Divi Builder Timeout
pl: Limit czasu programu Divi Builder

en: Divi Library
pl: Biblioteka Divi

en: Divi Role Editor
pl: Zaskocz Rolę Edytora

en: Divi Role Editor Settings
pl: Ustawienia edycji ról programu Divi

en: Divider
pl: Separator

en: Divider Position
pl: Pozycja przekładki

en: Divider Style
pl: Styl przekładki

en: Divider Weight
pl: Wysokość przekładki

en: Do you wish to proceed?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Don't Restore
pl: Nie przywracaj

en: Don't Show Divider
pl: Nie pokazuj separatora

en: Done
pl: Wykonane

en: Dot Nav Custom Color
pl: Niestandardowy kolor nawigacji punktowej

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Double
pl: Podwójne

en: Download Backup
pl: Pobierz kopię zapasową

en: Download backup before importing
pl: Przed rozpoczęciem importowania pobierz kopię zapasową

en: Downwards
pl: W dół

en: Draft saved at %s.
pl: Wersję roboczą zapisano w %s.

en: Drag & Drop Content
pl: Przeciągnij i upuść zawartość

en: Draggable on Mobile
pl: Przeciągalne na telefonie

en: Dropdown Menu Animation
pl: Animacja menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Background Color
pl: Kolor tła menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Container
pl: Kontener rozwijanego menu

en: Dropdown Menu Line Color
pl: Kolor linii menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Links
pl: Linki w rozwijanym menu

en: Dropdown Menu Text Color
pl: Kolor tekstu menu rozwijanego

en: Duplicate Module
pl: Duplikuj moduł

en: Duplicate Row
pl: Duplikuj wiersz

en: Duplicate Section
pl: Duplikuj sekcję

en: During preview, link to different page is disabled
pl: Podczas podglądu, link na inną stronę wyłącza się

en: Each Module comes with various settings. These settings are separated into three tabs: Content, Design and Advanced. Inside the content tab you can modify the module content elements, such as text and images. If you need more control over the appearance of your module, head over to the Design tab. For more advanced modifications, such as custom CSS and HTML attributes, explore the Advanced tab. Try adjusting the Title of your blurb by clicking into the highlighted field.
pl: Każdy moduł oferuje różne ustawienia. Ustawienia znajdują się na trzech kartach: Zawartość, Design i Zaawansowane. Ustawienia z karty zawartości umożliwiają modyfikację elementów zawartości modułu, takich jak tekst i obrazy. Jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad wyglądem modułu, przejdź do karty Design. Karta Zaawansowane pozwala przeprowadzać bardziej zaawansowane modyfikacje, takie jak stosowanie niestandardowych atrybutów CSS i HTML. Spróbuj dostosować tytuł notki reklamowej, klikając wyróżnione pole.

en: Edit Buttons
pl: Edycja Przycisków

en: Edit Category
pl: Edycja Kategorii

en: Edit Colors
pl: Edycja Kolorów

en: Edit Configuration
pl: Edycja Konfiguracji

en: Edit Content
pl: Edycja Treści

en: Edit Fonts
pl: Edytować Czcionki

en: Edit Global Items
pl: Edycja Globalnych Elementów

en: Edit Item
pl: Edycja Elementu

en: Edit Layout
pl: Edytuj układ graficzny

en: Edit Project
pl: Edycja Projektu

en: Edit Tag
pl: Edytowanie Znacznika

en: Edited
pl: Edytuj

en: Editing History
pl: Edytowanie historii

en: Editor
pl: Edytor

en: Elements
pl: Elementy

en: Email
pl: Adres mejlowy

en: Email Account
pl: Konto e-mail

en: Email Address
pl: Adres mejlowy

en: Email Field
pl: Pole e-mail

en: Email Optin
pl: Napisz Оптин

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable Redirect URL
pl: Włącz przekierowanie URL

en: Enable Split Testing
pl: Włącz testowanie A/B

en: Enable Visual Builder
pl: Włącz kreator graficzny

en: Enable or disable pagination for this feed.
pl: Włącz lub wyłącz paginację dla tego kanału.

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
pl: Włącz tę opcję, aby określić niestandardowe Szerokość rynny do tego wiersza.

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
pl: Włącz tę opcję, aby zwiększyć szerokość tego wiersza do krawędzi okna przeglądarki.

en: Enabled
pl: All inclusive

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
pl: Włączenie warunków logicznych powoduje, że to pole jest widoczne tylko wtedy, gdy dowolna lub wszystkie z poniższych reguł są spełnione<br><strong>Uwaga:</strong> Mogą być używane tylko pola z unikalnym identyfikatorem pola, który nie jest wartością pustą

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje, że obrazy tła pozostają w miejscu podczas przewijania.

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje usunięcie koloru tła dla tej sekcji, dzięki czemu kolor tła lub obraz tła strony internetowej będzie mógł zostać wyświetlony.

en: End Position
pl: Położenie końcowe

en: End Split Test
pl: Zakończ test A/B

en: End Split Test &amp; Pick Winner
pl: Zakończ test A/B i wybierz zwycięzcę

en: End Split Test?
pl: Zakończyć test A/B?

en: End the Tour
pl: Zakończ prezentację

en: Engagement Rate
pl: Współczynnik zaangażowania

en: Enter <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.
pl: Wprowadź <a href="%1$s" target="_blank">nazwę kanału</a>.

en: Enter a new name for this module
pl: Wprowadź nową nazwę dla tego modułu

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
pl: Wprowadź adres znacznika do wyświetlania w centralnym punkcie mapy; adres zostanie zlokalizowany za pomocą geokodowania i wyświetlony na mapie poniżej.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
pl: Wprowadź adres znacznika do wyszukania na mapie; adres zostanie zlokalizowany za pomocą geokodowania i wyświetlony na mapie poniżej.

en: Enter the URL for the Button.
pl: Wprowadź adres URL dla przycisku.

en: Enter the text for the Button.
pl: Wprowadź tekst na przycisku.

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key %1$s here %2$s
pl: Wprowadź swój klucz API MailChimp. Możesz utworzyć klucz API %1$s tutaj %2$s

en: Enter your page title here.
pl: Tutaj wprowadź tytuł strony.

en: Equalize Column Heights
pl: Wyrównaj wysokość kolumny

en: Error loading Library items from server. Please refresh the page and try again.
pl: Wystąpił błąd podczas ładowania elementów biblioteki z serwera. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Error while saving.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Every Row and Section has its own set of options that can be used to adjust the item’s appearance. You can adjust its width, padding, background and more. To access a row’s settings, hover over the row and click the highlighted options button.
pl: Każdy wiersz i każda sekcja ma swój własny zestaw opcji, których można używać do dostosowywania wyglądu elementu. Można dostosować szerokość, wypełnienie, tło i nie tylko. Aby uzyskać dostęp do ustawień wiersza, umieść kursor nad wierszem i kliknij wyróżniony przycisk opcji.

en: Every change you make while editing your page is saved in your editing history. You can navigate backwards and forwards through time to any point during your current editing session, as well as undo and redo recent changes. Click the highlighted History button to access your editing history.
pl: Każda zmiana dokonana podczas edycji strony jest zapisywana w historii. Podczas bieżącej sesji edycji możesz poruszać się pomiędzy dowolnymi punktami w czasie, jak również cofać i ponawiać ostatnie zmiany. Kliknij wyróżniony przycisk Historia, aby uzyskać dostęp do historii edycji.

en: Every item on the page can be dragged and dropped to new locations. Using your mouse, click the highlighted move icon and hold down the mouse button. While holding down the mouse button, move your cursor over to the empty column and then release your mouse button to drop the module into the new column.
pl: Każdy element na stronie można przeciągnąć i upuścić w innym miejscu. Używając myszki, kliknij wyróżnioną ikonę przenoszenia i przytrzymaj przycisk. Trzymając przycisk myszki, przesuń kursor nad pustą kolumnę, a następnie zwolnij go, żeby upuścić moduł do nowej kolumny.

en: Every section contains one or more %1$s of columns. You can choose between various column layouts for each row you add to your page. Click the highlighted three-column layout to add a new row to your section.
pl: Każda sekcja zawiera jedną lub więcej kolumn %1$s. Możesz wybierać różne layouty kolumn dla poszczególnych wierszy dodanych do swojej strony. Kliknij wyróżniony layout trzykolumnowy, aby dodać nowy wiersz do swojej sekcji.

en: Exceptions
pl: Wyjątki

en: Exclude Categories
pl: Pomiń kategorie

en: Exclude Pages
pl: Pomiń strony

en: Exclude Posts
pl: Pomiń posty

en: Excluded Item
pl: Pominięty obiekt

en: Excluded Item Color
pl: Kolor wykluczonego elementu

en: Excluded option
pl: Opcja niezawarta w pakiecie

en: Exclusion
pl: Wyłączenie

en: Exit Inline Editor
pl: Zamknij edytor w wierszu

en: Exit To Backend Builder
pl: Wyjdź do back-endu kreatora

en: Exit Visual Builder
pl: WYjdź z kreatora graficznego

en: Expand
pl: Rozszerz

en: Expand Modal
pl: Rozwiń okno modalne

en: Expand Modal Fullscreen
pl: Rozwiń modalny pełny ekran

en: Expand Row
pl: Rozwiń Pasek

en: Expand Section
pl: Rozwiń Sekcję

en: Expand Settings
pl: Rozwiń ustawienia

en: Expanded
pl: Rozszerzony

en: Export
pl: Eksportowanie

en: Export Divi Builder Layout
pl: Eksportuj układ Divi Builder

en: Export File Name
pl: Nazwa eksportowanego pliku

en: Exporting your Divi Builder Layout will create a JSON file that can be imported into a different website.
pl: Eksportowanie twojego układu Divi Builder stworzy plik JSON, który może być importowany na inną stronę internetową.

en: Facebook Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Facebook

en: Fade
pl: Efekt zanikania

en: Fade In
pl: Efekt fade-in

en: Featured Image
pl: Polecany obraz

en: Featured Image Overlay
pl: Nakładka polecanym obrazem

en: Featured Image Placement
pl: Położenie obrazu wyróżnionego

en: Featured Products
pl: Promowane produkty

en: Featured Table
pl: Tablica wyróżniona

en: Featured Table Background Color
pl: Kolor tła tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Body Text Color
pl: Kolor tekstu w korpusie tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Bullet Color
pl: Kolor punktów w tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Header Background Color
pl: Kolor tła nagłówka tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Header Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Price Color
pl: Kolor wyróżnionej tablicy cennika

en: Featured Table Subheader Text Color
pl: Kolor tekstu podtytułu tablicy wyróżnionej

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
pl: Opcja promowania cennika powoduje jego wyróżnienie.

en: Feed Title
pl: Tytuł kanału

en: Fetch Lists
pl: Pobierz listy

en: Fetching lists...
pl: Pobieranie list...

en: Field
pl: Pole

en: Field ID
pl: Pole ID

en: Field Options
pl: Opcje pól

en: Field Settings
pl: Ustawienia pola

en: Field border
pl: Obramowanie pola

en: Fields
pl: Pola

en: Fields Background Color
pl: Kolor tła pól

en: Fields Border Radius
pl: Promień obramowania pól

en: Filter
pl: Filtr

en: Filterable Portfolio
pl: Filtrowane portfolio

en: Find
pl: Szukaj

en: First Name
pl: Imię

en: Fit
pl: Pasują

en: Flip
pl: Rozwiń

en: Focus Background Color
pl: Kolor tła aktywnego elementu

en: Focus Border Color
pl: Kolor obramowania aktywnego elementu

en: Focus Text Color
pl: Kolor tekstu aktywnego elementu

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Follow Button
pl: Przycisk Obserwuj

en: For some reason, you cannot perform this task.
pl: Z nieznanej przyczyny zadanie nie może zostać wykonane.

en: Force Fullwidth
pl: Wymuś pełną szerokość

en: Forgot your password?
pl: Czy zapomniałeś/-aś hasła?

en: Form Background Color
pl: Kolor tła formularza

en: Form Field
pl: Pole formularza

en: Form Field Background Color
pl: Kolor tła w polu formularza

en: Form Field Text Color
pl: Kolor tekstu w polu formularza

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Fullwidth
pl: Pełna szerokość

en: Fullwidth Code
pl: Kod w pełnej szerokości

en: Fullwidth Header
pl: Nagłówek pełnej szerokości

en: Fullwidth Image
pl: Obraz w pełnej szerokości

en: Fullwidth Map
pl: Mapa pełnej szerokości

en: Fullwidth Menu
pl: Menu pełnej szerokości

en: Fullwidth Module
pl: Moduł na pełną szerokość

en: Fullwidth Portfolio
pl: Portfolio pełnej szerokości

en: Fullwidth Post Slider
pl: Pełnej szerokości slider z postami

en: Fullwidth Post Title
pl: Tytuł posta w pełnej szerokości

en: Fullwidth Section
pl: Sekcja w pełnej szerokości

en: Fullwidth Slider
pl: Slider pełnej szerokości

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
pl: Nie można używać modułu o pełnej szerokości poza sekcją o pełnej szerokości.

en: Gallery
pl: Galeria

en: Gallery Images
pl: Obrazy z galerii

en: Gallery Item
pl: Element galerii

en: Gallery Item Caption
pl: Podpis pozycji w galerii

en: Gallery Item Title
pl: Tytuł elementu galerii

en: Gallery Pagination
pl: Stronicowanie galerii

en: General
pl: Główny

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generate From Video
pl: Generuj z klipu wideo

en: Generate authorization code
pl: Generuj kod autoryzacyjny

en: Geocode was not successful for the following reason
pl: Geokodowanie nie udało się z następującego powodu

en: Geocoder failed due to
pl: Geokoder nie zadziałał z powodu

en: Global
pl: Globalny

en: Global Layout
pl: Układ globalny

en: Global/not Global
pl: Globalny / Nieglobalny

en: Go Back
pl: Powróć

en: Goal Engagement
pl: Zaangażowanie celu

en: Goal Reads
pl: Docelowa liczba odczytów

en: Goal Views
pl: Docelowa liczba odsłon

en: Google API Key
pl: Klucz API Google

en: Google+ Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Google+

en: Gradient Direction
pl: Kierunek gradientu

en: Gradient End
pl: Koniec gradientu

en: Gradient Start
pl: Początek gradientu

en: Gradient Type
pl: Typ gradientu

en: Grayscale Filter Amount (%)
pl: Wielkość filtra w skali szarości (%)

en: Grid
pl: Siatka

en: Grid Tile Background Color
pl: Kolor tła kafelków w siatce

en: Groove
pl: Żłobione

en: Gutter Width
pl: Rozstaw kolumn

en: Hard Light
pl: Ostre światło

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Container
pl: Tytuł Pojemnik

en: Header Image
pl: Obraz nagłówka

en: Header Image URL
pl: Adres URL obrazu nagłówka

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Height
pl: Wysokość

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
pl: Tutaj możesz dodać bieżący element do swojej biblitoteki Divi w celu jego późniejszego użycia.

en: Here you can adjust the alignment of your text.
pl: Tutaj można dostosować wyrównanie tekstu.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
pl: Tutaj możesz ustawić kolejność, w jakiej będą pojawiać się posty.

en: Here you can change the text used for the signup button.
pl: Tutaj można zmienić tekst do wyświetlania na przycisku rejestracji.

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
pl: Tutaj możesz wybrać kolor tekstu tytułu.

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
pl: Tutaj można wybrać kierunek otwierania podmenu. Możesz wybrać, czy menu otworzy się w dół, czy w górę.

en: Here you can choose the image alignment.
pl: Tutaj możesz wybrać wyrównanie obrazu.

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
pl: Tutaj możesz wybrać orientację tekstu tytułu.

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
pl: Tutaj można wybrać kształt ikony serwisu społecznościowego.

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
pl: Tutaj można wybrać, czy tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Here you can choose where to place the Featured Image
pl: Tutaj możesz wybrać, gdzie umieścić wyróżniony obraz.

en: Here you can choose where to place the icon.
pl: Tutaj można wybrać położenie ikony.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
pl: Tutaj możesz określić, czy powyższe ustawienie koloru tła ma zostać użyte czy nie.

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
pl: Tutaj można wybrać, czy zastosować opcję koloru tła.

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
pl: Tutaj można wybrać, czy ikona będzie wyświetlana w okręgu.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
pl: Tutaj można wybrać, czy ikona notki będzie wyświetlana.

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
pl: Tutaj można wybrać, czy będzie wyświetlane obramowanie okręgu ikony.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać nazwę autora w metadanych posta.

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać kategorie w Metadanych posta. Uwaga! Ta opcja nie działa w przypadku niestandardowych typów posta.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać liczbę komentarzy w metadanych posta.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać datę w metadanych posta.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać wyróżniony obraz.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać metadane posta.

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać tytuł posta czy nie.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
pl: Tutaj można wybrać, czy pod obrazem będzie znajdować się wolna przestrzeń.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
pl: Tutaj można wybrać, czy obraz będzie się wyświetlał w lightboksie. Uwaga: Wybranie opcji Otwórz w lightboksie spowoduje, że opcje URL poniżej zostaną zignorowane.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy mapa będzie przeciągalna na urządzeniach mobilnych czy nie.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
pl: Tutaj można wybrać, czy obok ikony będzie znajdował się przycisk Obserwuj.

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
pl: Tutaj możesz wybrać, czy użyć efektu paralaksy dla wyróżnionego obrazu.

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
pl: Tutaj możesz wybrać, czy użyć koloru tła dla tekstu tytułu.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
pl: Tutaj można wybrać, czy link otwiera się w tym samym oknie, czy w nowej karcie.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy nagłówek jest rozszerzony do pełnego ekranu.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
pl: Tutaj można wybrać, czy znak procentu będzie wyświetlany przy liczbie wprowadzonej powyżej.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy będzie wyświetlany przycisk przewijania w dół.

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
pl: Tutaj można wybrać, czy użytkownik będzie przekierowany do bieżącej strony.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
pl: Tutaj można wybrać, czy powiększenie będzie sterowane kółkiem myszy.

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
pl: Tutaj możesz wybrać, czy odsyłacz do następnego postu ma zostać pokazany czy ukryty

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
pl: Tutaj możesz wybrać, czy odsyłacz do poprzedniego postu ma zostać pokazany czy ukryty

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
pl: Tutaj można wybrać, czy tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło slajdu jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło slajdu jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
pl: Tutaj można wybrać, czy tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
pl: Tutaj można wybrać, czy wyświetlany tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Here you can choose which action to execute on button click
pl: Tutaj możesz wybrać działanie, które należy wykonać na przycisk myszy

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
pl: Tutaj możesz wybrać, jakiej metody paralaksy użyć dla wyróżnionego obrazu.

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
pl: Tutaj możesz utworzyć nowe pola widżetów do wykorzystania w module panelu bocznego.

en: Here you can create the content that will be used within the module.
pl: Tutaj można wprowadzić tekst do wyświetlania w obrębie modułu.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
pl: Tutaj można zdefiniować własny kolor tła baneru z wezwaniem do działania.

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
pl: Tutaj można zdefiniować własny kolor tła dla timera.

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
pl: Tutaj można wybrać kolor obramowania okręgu ikony.

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
pl: Tutaj można wybrać kolor okręgu ikony.

en: Here you can define a custom color for the overlay
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybrany kolor nakładki

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybrany kolor dla nakładek ikon

en: Here you can define a custom color for your icon.
pl: Tutaj można wybrać kolor ikony.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybraną ikonę dla nakładek

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
pl: Tutaj możesz ustawić format daty metadanych posta. Domyślnie jest to 'M j, Y'

en: Here you can define the alignment of Button
pl: Tutaj możesz zdefiniować wyrównanie przycisku

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
pl: Tutaj można zdefiniować zawartość do umieszczenia w obrębie bieżącej zakładki.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
pl: Tutaj można zdefiniować zawartość pola informacyjnego znacznika.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
pl: Tutaj możesz zdefiniować dowolny wzór dla wiadomości e-mail. Pola powinny zostać załączone w następującym formacie: <strong>%%field_id%%</strong>. Na przykład jeśli chcesz załączyć pole z id = <strong>phone</strong> i pole z id = <strong>message</strong>,należy użyć następującego wzoru: <strong>Moja wiadomość to %%message%%, a numer telefonu to %%phone%%</strong>. Pozostaw niewypełnione, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
pl: Tutaj możesz zdefiniować, czy poprzednie i następne posty muszą być w obszarze taksonomii aktualnego postu

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
pl: Tutaj można określić, czy przycisk Czytaj więcej będzie wyświetlany pod fragmentem postu.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
pl: Tutaj można określić, jak szybko przewijana jest karuzela, jeśli opcja Automatyczne przewijanie karuzeli została włączona powyżej. Im wyższa liczba, tym dłuższa przerwa pomiędzy wyświetlanymi slajdami. (Np.: 1000 = 1 sek.)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
pl: Tutaj można określić, jak szybko następuje zmiana jednego slajdu w drugi, jeśli opcja Automatyczne wyświetlanie została włączona powyżej. Im wyższa liczba, tym dłuższa przerwa pomiędzy wyświetlanymi slajdami.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
pl: Tutaj możesz zapisać aktualny element i dodać go do biblioteki Divi w celu późniejszego wykorzystania.

en: Here you can see a list of pre-made layouts that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout to load the new layout to your page.
pl: Tutaj znajduje się lista gotowych layoutów oferowanych w kreatorze Divi. Możesz także uzyskać dostęp do layoutów zapisanych w swojej bibliotece Divi. Wybierz layout „Demo kreatora Divi“, aby zastosować nowy layout na swojej stronie.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
pl: Tutaj można wybrać, czy sekcja będzie miała cień wewnętrzny. Opcja ta zapewnia doskonałe efekty z kolorowymi tłami i obrazami tła.

en: Here you can undo, redo or restore a saved history state. If you change your mind about recent changes, simply click back in time and start building again. You can also undo and redo recent changes. Click the undo and redo buttons and then accept your changes by clicking the green check mark.
pl: Tutaj możesz cofnąć, ponowić lub przywrócić stan zapisany w historii. Jeśli zmienisz zdanie co do ostatnich zmian, wystarczy kliknąć, cofnąć się w czasie i ponownie rozpocząć tworzenie. Możesz także cofnąć i ponowić ostatnie zmiany. Kliknij przycisk Cofnij lub Ponów, a następnie zaakceptuj zmiany, klikając zielony haczyk.

en: Hex Value
pl: Wartość koloru

en: Hidden
pl: Ukryta

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Arrows
pl: Ukryj strzałki

en: Hide Button
pl: Ukryj przycisk

en: Hide CTA On Mobile
pl: Ukryj CTA na urządzeniach przenośnych

en: Hide Content On Mobile
pl: Ukryj zawartość na urządzeniach przenośnych

en: Hide Next Post Link
pl: Ukryj link do następnego postu

en: Hide On Mobile
pl: Ukryj na urządzeniach przenośnych

en: Hide Previous Post Link
pl: Ukryj link do poprzedniego postu

en: Hide Slider Controls
pl: Ukryj przyciski slidera

en: History States
pl: Stany historii

en: Home
pl: Strona główna

en: Homepage Basic
pl: Strona główna podstawowa

en: Homepage Company
pl: Strona główna firmy

en: Homepage Corporate
pl: Słona główna korporacji

en: Homepage Extended
pl: Strona główna rozszerzona

en: Homepage Portfolio
pl: Strona główna portfolio

en: Homepage Shop
pl: Strona główna sklepu

en: Hour(s)
pl: Godzina(y)

en: Hourly
pl: Godzinowo

en: Hover Icon Picker
pl: Program do wyboru ikony po najechaniu myszką

en: Hover Overlay Color
pl: Kolor nakładki po najechaniu myszką

en: Hover To Access Action Buttons
pl: Najedź kursorem, aby uzyskać dostęp do przycisków akcji

en: Hrs
pl: Godz.

en: Hue
pl: Odcień

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Icon Font Size
pl: Rozmiar czcionki ikony

en: Icon Hover Color
pl: Kolor ikony po najechaniu myszką

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
pl: Zdefiniowanie adresu URL spowoduje ustawienie obrazu jako tła dla tego modułu. Aby usunąć obraz tła, wystarczy skasować adres URL w polu ustawień.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
pl: Po ustawieniu obraz slajdu pojawi się po lewej stronie tekstu. Prześlij obraz lub pomiń, aby wyświetlić slajd z samym tekstem.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
pl: Po ustawieniu klip wideo slajdu pojawi się po lewej stronie tekstu. Wprowadź adres URL serwisów Youtube albo Vimeo lub pomiń, aby wyświetlić slajd z samym tekstem.

en: If enabled Product Tour will be started automatically when Visual Builder launched for the first time
pl: Po włączeniu tej opcji Prezentacja produktu rozpocznie się automatycznie przy pierwszym uruchomieniu kreatora wizualnego

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, nałożone kolor i ikona zostaną wyświetlone, kiedy odwiedzający stronę najedzie na obraz wybrany dla posta jako główny.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
pl: Jeśli nakładki koloru i ikon zostaną włączone, pojawia się, kiedy odwiedzający najedzie na obraz

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, pole zajmie 100% szerokości obszaru zawartości. W innym wypadku pole zajmie 50%.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
pl: Włączenie tej opcji powoduje, że obraz tła pozostaje w miejscu podczas przewijania, dając ciekawy efekt paralaksy.

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
pl: Włączenie tej opcji powoduje, że obrazy tła pozostają w miejscu podczas przewijania, dając ciekawy efekt paralaksy.

en: If this option appears to have no effect, you might need to
pl: Jeśli ta opcja nie działa, może być konieczne

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
pl: Po zdefiniowaniu obrazu slajdu, wprowadź tutaj tekst alternatywny obrazu.

en: If you have cleared your plugin cache and browser cache, but still get this warning, then your files may be cached at the DNS or Server level. Contact your host or CDN for assistance.
pl: Jeżeli wyczyszczona została pamięć podręczna wtyczki oraz przeglądarki, a ostrzeżenie wciąż się pojawia, pliki mogą być zapisane w pamięci podręcznej na poziomie systemu DNS lub serwera. Skontaktuj się ze swoim dostawcą lub siecią CDN, aby uzyskać pomoc.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
pl: Jeśli po wybraniu opcji layoutu karuzela ma automatycznie wyświetlać slajdy bez konieczności używania przycisków, należy włączyć tę opcję, a następnie dostosować prędkość przewijania.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
pl: Jeśli slider ma automatycznie wyświetlać slajdy bez konieczności używania przycisków, należy włączyć tę opcję, a następnie dostosować prędkość wyświetlania.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
pl: Aby dostosować format daty, wprowadź tutaj odpowiedni format daty w języku PHP.

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
pl: Jeśli notka ma pełnić funkcję linku, należy tutaj wprowadzić adres URL.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
pl: Tutaj można dodać podtytuł. Podtytuł będzie wyświetlany małą czcionką poniżej tytułu.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
pl: Jeśli obraz ma pełnić funkcję linku, należy tutaj wprowadzić adres URL. Jeśli pole pozostanie puste, link nie zostanie utworzony.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
pl: Jeśli cennik opiera się na subskrypcji, wprowadź tutaj cykl płatności.

en: Image
pl: Obraz

en: Image & Icon
pl: Obraz i ikona

en: Image & Video
pl: Obraz i wideo

en: Image Alignment
pl: Wyrównanie obrazu

en: Image Alt Text
pl: Alternatywny tekst obrazu

en: Image Alternative Text
pl: Alternatywny tekst obrazu

en: Image Max Width
pl: Maksymalna szerokość obrazu

en: Image Overlay
pl: Nakładka obrazu

en: Image Overlay URL
pl: Adres URL obrazu nakładki

en: Image Placement
pl: Umiejscowienie obrazu

en: Image Title Text
pl: Tytuł obrazu

en: Image URL
pl: Adres URL obrazu

en: Image Vertical Alignment
pl: Wyrównanie obrazu w pionie

en: Image/Icon Animation
pl: Animacja obrazu/ikony

en: Image/Icon Placement
pl: Położenie obrazu/ikony

en: Images
pl: Obrazy

en: Images Number
pl: Liczba obrazów

en: Import
pl: Importowanie

en: Import Divi Builder Layout
pl: Importuj układ Divi Builder

en: Importing a previously-exported Divi Builder Layout file will overwrite all content currently on this page.
pl: Importowanie uprzednio eksportowanego pliku z układem Divi Builder spowoduje nadpisanie całej zawartości znajdującej się obecnie na tej stronie.

en: Impressions
pl: Wyświetlenia

en: In The New Tab
pl: W nowej karcie

en: In The Same Window
pl: W tym samym oknie

en: In addition to hover actions, additional options can be accessed by Right Clicking or Cmd + Clicking on any module, row or section. Using the right click menu shown, click the highlighted “Copy Module” button to copy the blurb module that you just moved.
pl: Poza akcjami dostępnymi po najechaniu kursorem dodatkowe opcje można uruchomić po kliknięciu prawym przyciskiem myszki lub użyciu kombinacji klawisz Cmd+kliknięcie dowolnego modułu, wiersza lub sekcji. Korzystając z wyświetlonego menu opcji prawego przycisku, kliknij wyróżniony przycisk Kopiuj moduł, aby skopiować moduł notki reklamowej, który został przed chwilą przeniesiony.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w odpowiednim rozmiarze, należy wprowadzić jego dokładną wysokość (w pikselach) tutaj.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w odpowiednim rozmiarze, należy wprowadzić jego dokładną szerokość (w pikselach) tutaj.

en: In the same category
pl: W tej samej kategorii

en: Inactive Tab Background Color
pl: Kolor tła nieaktywnej zakładki

en: Include Advanced Design Settings
pl: Dołącz zaawansowane ustawienia projektu

en: Include Advanced Design settings
pl: Dołącz zaawansowane ustawienia projektu

en: Include Categories
pl: Włącz kategorie

en: Include Custom CSS
pl: Dołącz niestandardowe style CSS

en: Include General Settings
pl: Dołącz ustawienia ogólne

en: Include General settings
pl: Dołącz ustawienia ogólne

en: Included option
pl: Opcja zawarta w pakiecie

en: Incorrect email
pl: Błędy o nieprawidłowym e-mail

en: Increase Font Size
pl: Zwiększ rozmiar czcionki

en: Increase Row Padding
pl: Zwiększ dopełnienie wiersza

en: Increase Row Padding By 10px
pl: Zwiększ wartość dopełnienia wiersza o 10px

en: Increase Section Padding
pl: Zwiększ dopełnienie sekcji

en: Increase Section Padding By 10px
pl: Zwiększ wartość dopełnienia sekcji o 10px

en: Increase Your Memory Limit Now
pl: Zwiększ teraz limit pamięci

en: Indent List
pl: Lista z akapitem

en: Inline Editor Shortcuts
pl: Skróty edytora w wierszu

en: Input
pl: Wprowadzanie

en: Input Border Radius
pl: Promień obramowania danych wejściowych

en: Input Facebook Profile Url.
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie Facebook.

en: Input Field
pl: Pole wprowadzania

en: Input Field Background Color
pl: Kolor tła pola wprowadzania

en: Input Google+ Profile Url
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie Google+.

en: Input LinkedIn Profile Url
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie LinkedIn.

en: Input Twitter Profile Url
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie Twitter.

en: Input a destination URL for the slide button.
pl: Wprowadź docelowy adres URL przycisku slajdu.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
pl: Wprowadź listę cech dotyczących/niedotyczących produktu. Wprowadzaj poszczególne cechy do osobnych wierszy, poprzedzając je znakiem + lub -.

en: Input a title for the circle counter.
pl: Wprowadź tytuł licznika.

en: Input a title for the counter.
pl: Wprowadź tytuł licznika.

en: Input a title for your bar.
pl: Wprowadź tytuł paska.

en: Input the destination URL for the signup button.
pl: Wprowadź docelowy adres URL przycisku rejestracji.

en: Input the destination URL for your CTA button.
pl: Wprowadź docelowy adres URL przycisku wezwania do działania.

en: Input the destination URL for your button.
pl: Wprowadź URL docelowy dla przycisku.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
pl: Wprowadź adres e-mail, na który będą wysyłane wiadomości. <br /><br /> Uwaga: dostarczanie wiadomości i ochrona przed spamem to złożone procesy. Rekomendujemy korzystanie z usług takich, jak <a href="%1$s">Mandrill</a> czy <a href="%2$s">SendGrid</a>, lub innych serwisów o podobnym charakterze, które gwarantują dostarczenie wiadomości przesyłanych za pośrednictwem tego formularza

en: Input the job title.
pl: Wprowadź nazwę stanowiska pracy

en: Input the main text content for your module here.
pl: Wprowadź tekst główny modułu tutaj.

en: Input the name of the company.
pl: Wprowadź nazwę firmy

en: Input the name of the person
pl: Wprowadź nazwisko osoby

en: Input the name of the testimonial author.
pl: Wprowadź nazwisko autora opinii.

en: Input the person's position.
pl: Wprowadź stanowisko osoby.

en: Input the value of the product here.
pl: Tutaj wprowadź wartość produktu.

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
pl: Wprowadź adres strony internetowej autora lub pozostaw to pole puste.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
pl: Wprowadź tekst do wyświetlania na przycisku lub pozostaw to pole puste, jeśli nie chcesz, żeby przycisk był wyświetlany.

en: Input your desired button text.
pl: Wprowadź wybrany tekst przycisku.

en: Input your desired currency symbol here.
pl: Wprowadź symbol wybranej waluty tutaj.

en: Input your main slide text content here.
pl: Tutaj wprowadź tekst główny slajdu.

en: Input your value to action title here.
pl: Tutaj wprowadź tytuł baneru z wezwaniem do działania.

en: Insert Column(s)
pl: Wstaw kolumnę

en: Insert Columns
pl: Wstaw kolumny

en: Insert Heading Four
pl: Wstaw nagłówek 4

en: Insert Heading One
pl: Wstaw nagłówek 1

en: Insert Heading Three
pl: Wstaw nagłówek 3

en: Insert Heading Two
pl: Wstaw nagłówek 2

en: Insert Link
pl: Wstaw łącze

en: Insert Media
pl: Wstaw pliki

en: Insert Module
pl: Wstaw moduł

en: Insert Module(s)
pl: Wstaw moduł(y)

en: Insert Ordered List
pl: Wstaw listę uporządkowaną

en: Insert Quote
pl: Wstaw cytat

en: Insert Row
pl: Wstaw wiersz

en: Insert Row(s)
pl: Wstaw wiersz(e)

en: Insert Section
pl: Wstaw sekcję

en: Insert Unordered List
pl: Wstaw listę nieuporządkowaną

en: Inset
pl: Wewnątrz

en: Invalid Color
pl: Nieprawidłowy Kolor

en: Invalid Email.
pl: Nieprawidłowy adres mejlowy.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
pl: Niewłaściwy PIN i adres. Spróbuj ponownie.

en: Invalid email
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Italic Text
pl: Tekst kursywą

en: Item
pl: Element

en: Item Overlay
pl: Nakładka obiektem

en: Item Title
pl: Tytuł obiektu

en: Job Title
pl: Stanowisko pracy

en: Just like Modules, Rows come with a lot of settings that are separated into the Content, Design and Advanced tabs. Click the highlighted button to add a new background color to your row.
pl: Tak samo jak moduły, wiersze oferują wiele ustawień, które znajdują się na kartach Zawartość, Design i Zaawansowane. Kliknij wyróżniony przycisk, aby dodać nowy kolor tła dla wiersza.

en: Justified
pl: Wyjustowany

en: Justify Text
pl: Wyjustuj tekst

en: Keep Column Padding on Mobile
pl: Trzymaj kolumny tapicerka na telefon

en: Keep Custom Padding on Mobile
pl: Zachowaj niestandardowe wypełnienie na urządzeniach przenośnych

en: Label
pl: Etykieta

en: Label Color
pl: Kolor etykiety

en: Landing Page
pl: Strona lądowania

en: Landscape
pl: W poziomie

en: Last 24 Hours
pl: Ostatnie 24 godziny

en: Last 7 Days
pl: Ostatnich 7 dni

en: Last Month
pl: Ostatni miesiąc

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
pl: Na koniec zaleca się tymczasowe wyłączenie wszystkich wtyczek WordPress i rozszerzeń przeglądarki; następnie spróbuj ponownie zapisać, aby ustalić, czy coś powoduje konflikt.

en: Layout
pl: Układ graficzny

en: Layout Name:
pl: Nazwa układu:

en: Layout Type
pl: Typ układu

[ctx: Layout item]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

[ctx: Layout type general name]
en: Layouts
pl: Układy graficzne

[ctx: Layout type singular name]
en: Layout
pl: Układ graficzny

en: Layouts
pl: Układy graficzne

en: Leave a Reply to %s
pl: Odpowiedz  %s

en: Leave at 0 to remove restriction
pl: Pozostaw 0, aby usunąć ograniczenie

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
pl: Pozostaw puste jeśli używasz tego modułu w projekcie lub poście. W innym wypadku wpisz nazwę taksonomiczną, aby opcja „W tej samej kategorii” zadziałała poprawnie.

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Text
pl: Tekst do lewej

en: Left To Right
pl: Od lewej do prawej

en: Letters Only (A-Z)
pl: Tylko litery (A-Z)

en: Library Settings
pl: Ustawienia Biblioteki

en: Light
pl: Jasne

en: Light Text Color
pl: Jasny kolor tekstu

en: Lighten
pl: Rozjaśnij

en: Linear
pl: Liniowy

en: Link Disabled
pl: Komunikacja Wyłączona

en: Link Shape
pl: Kształt przycisku

en: LinkedIn Profile Url
pl: Adres URL profilu w serwisie LinkedIn.

en: Links
pl: Linki

en: List All Shortcuts
pl: Wyświetl wszystkie skróty

en: List Settings
pl: Ustawienia listy

en: Load
pl: Załaduj

en: Load A New Layout
pl: Wczytaj nowy layout

en: Load From Library
pl: Wczytaj z biblioteki

en: Load Layout
pl: Załaduj layout

en: Loaded
pl: Załadowany

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
pl: Wczytanie gotowych layoutów to świetny sposób, aby szybko uruchomić nową stronę. Kreator Divi oferuje do wyboru wiele layoutów; mnóstwo świetnych darmowych layoutów znajdziesz też online. Ulubione layouty możesz zapisać w bibliotece Divi, a następnie zastosować je do nowych stron lub udostępnić społeczności. Kliknij wyróżniony przycisk, aby otworzyć menu layoutów i wybrać gotowy layout.

en: Loading preview...
pl: Pobieranie podglądu...

en: Lock
pl: Zamek

en: Lock Item
pl: Blokowanie Elementu

en: Lock Module
pl: Zablokuj moduł

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Logged in as %1$s
pl: Zalogowany jako %1$s

en: Login
pl: Logowanie

en: Login Button
pl: Przycisk logowania

en: Login Description
pl: Opis logowania

en: Login Fields
pl: Pola logowania

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Login as %s
pl: Zaloguj jako %s

en: Logo Image Alternative Text
pl: Logo Obrazu Tekst Alternatywny

en: Logo Image URL
pl: Adres URL dla obrazu logo

en: Logo Title
pl: Logo Nazwa

en: Luminosity
pl: Jasność

en: MailChimp List
pl: Lista MailChimp

en: Main
pl: Główne

en: Main Element
pl: Główny element

en: Maintenance Mode
pl: Tryb konserwacji

en: Make Fullscreen
pl: Wymuś tryb pełnoekranowy

en: Make Fullwidth
pl: Ustaw na pełną szerokość

en: Make Menu Links Fullwidth
pl: Zrobić Menu Skrótów Pełnej Szerokości

en: Make Row Fullwidth
pl: Rozszerz wiersz do pełnej szerokości

en: Make This Row Fullwidth
pl: Wymuś pełną szerokość dla tego wiersza

en: Make This Section Fullwidth
pl: Zrobić W Tym Temacie Pełnej Szerokości

en: Make This Table Featured
pl: Promuj ten cennik

en: Make a connection
pl: Zrobić połączenie

en: Make sure you entered the captcha.
pl: Upewnij się, że wpisałeś/-aś captcha.

en: Make sure you fill in all required fields.
pl: Upewnij się, że wszystkie wymagane pola zostały uzupełnione.

en: Make this a global item
pl: Dodaj ten element jako globalny

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Manage Categories
pl: Zarządzaj kategoriami

en: Manage Your Plugins
pl: Zarządzaj wtyczkami

en: Map
pl: Mapa

en: Map Center Address
pl: Centralny adres na mapie

en: Map Pin Address
pl: Adres znacznika na mapie

en: Map Pin Address cannot be empty
pl: Adres zaznaczenia na mapie nie może pozostać pusty

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Maximum Length
pl: Maksymalna długość

en: Maximum length: %1$d characters.
pl: Maksymalna długość: %1$d znaków.

en: Member Description
pl: Opis użytkownika

en: Member Image
pl: Zdjęcie użytkownika

en: Member Position
pl: Funkcja użytkownika

en: Member Social Links
pl: Linki społecznościowe użytkownika

en: Menu Link
pl: Odsyłacz do menu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Field
pl: Pole wiadomości

en: Message Pattern
pl: Wzór wiadomości

en: Meta
pl: Metadane

en: Meta Date Format
pl: Format daty

en: Min
pl: Min.

en: Mine
pl: Mój

en: Minimum Length
pl: Minimalna długość

en: Minimum length: %1$d characters.
pl: Minimalna długość: %1$d znaków.

en: Minute(s)
pl: Minut(y)

en: Mirror padding on both sides
pl: Lustrzane dopełnienie po obu stronach

en: Mobile
pl: Telefon

en: Mobile Menu Background Color
pl: Telefony Menu Kolor Tła

en: Mobile Menu Text Color
pl: Telefony Menu Kolor Tekstu

en: Modal Shortcuts
pl: Skróty okna modalnego

en: Module
pl: Moduł

en: Module Customizer
pl: Stylista modułów

en: Module Settings
pl: Ustawienia modułu

en: Module Shortcuts
pl: Skróty modułów

en: Module Use
pl: Moduł Używać

en: Module Width
pl: Szerokość modułu

en: Modules
pl: Moduły

en: Mouse Wheel Zoom
pl: Zmiana powiększenia kółkiem myszy

en: Move Item
pl: Przenoszenie Elementu

en: Move Module
pl: Przesuń moduł

en: Move Row
pl: Przesuń wiersz

en: Move Section
pl: Przesuń sekcję

en: Move and copy module into dropped location
pl: Przenieś moduł i skopiuj go do opuszczonego miejsca

en: Moved
pl: Przeniósł się

en: Multiply
pl: Zwielokrotnij

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Field
pl: Pole nazwy

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Navigation Arrows
pl: Strzałki nawigacji

en: Network
pl: Sieć

en: New Bar Counter
pl: Nowy pasek licznika

en: New Category Name
pl: Nową Nazwę Kategorii

en: New Comment Title
pl: Nowy tytuł komentarza

en: New Field
pl: Nowe pole

en: New Layout
pl: Nowy układ graficzny

en: New Message From %1$s%2$s
pl: Nowa wiadomość od %1$s%2$s

en: New Module
pl: Nowy moduł

en: New Pin
pl: Nowy znacznik

en: New Pricing Table
pl: Nowy cennik

en: New Project
pl: Nowy Projekt

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: New Section
pl: Nowa sekcja

en: New Slide
pl: Nowy slajd

en: New Social Network
pl: Nowy serwis społecznościowy

en: New Tab
pl: Nowa zakładka

en: New Tag Name
pl: Nowa Nazwa Tagu

en: New Template Settings
pl: Nowe ustawienia szablonu

en: New Video
pl: Nowy klip wideo

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze komentarze <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newsletter Button
pl: Przycisk biuletynu

en: Newsletter Description
pl: Opis biuletynu

en: Newsletter Fields
pl: Pole newslettera

en: Newsletter Form
pl: Formularz biuletynu

en: Next
pl: Dalej

en: Next Entries &raquo;
pl: Kolejne wpisy &raquo;

en: Next Link
pl: Następny link

en: Next Link Arrow
pl: Strzałka następnego łącza

en: Next Link Text
pl: Nowa nazwa odsyłacza

en: Next Post
pl: Następny post

en: No
pl: Nie

en: No Animation
pl: Brak animacji

en: No Comments
pl: Brak komentarzy

en: No File Selected
pl: Nie wybrano żadnego pliku

en: No Repeat
pl: Bez powtórzeń

en: No available options for this configuration.
pl: Brak dostępnych opcji dla tej konfiguracji.

en: No options added.
pl: Nie dodano żadnych opcji.

en: No results found
pl: Nie znaleziono wyników

en: Normal
pl: Normalne

en: Not saved, editor out of focus
pl: Nie zapisano, edytor nieaktywny

en: Note
pl: Notatka

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
pl: Uwaga: Nadanie polu widżetu nazwy "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" lub "sidebar 5" spowoduje wystąpienie konfliktu w obrębie szablonu

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
pl: Uwaga: to pole służy do wyłączania autouzupełniania w przeglądarce podczas edycji formularza w VB.

en: Note: this process cannot be undone.
pl: Uwaga, tego działania nie można cofnąć.

en: Nothing found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl: Niczego nie znaleziono w koszu

en: Now that you have copied a module using the Right Click menu, you can Right Click in a new location to paste that module. Using the right click options shown, click the “Paste Module” button to paste the module you just copied into the empty column.
pl: Po skopiowaniu modułu za pomocą menu prawego przycisku myszki możesz kliknąć prawy przycisk w nowym miejscu, aby wkleić moduł. Korzystając z wyświetlonego menu opcji prawego przycisku, kliknij wyróżniony przycisk Wklej moduł, aby wkleić do pustej kolumny moduł, który został przed chwilą skopiowany.

en: Now that your pre-made layout has been loaded, we can start adding new content to the page. The Divi Builder organizes content using %1$s, %2$s and Modules. Sections are the largest organizational element. Click the highlighted button to add a new section to the page.
pl: Po wczytaniu gotowego layoutu możesz zacząć umieszczać zawartość na stronie. Kreator Divi organizuje zawartość za pomocą %1$s, %2$s i modułów. Sekcje to największe elementy organizujące. Kliknij wyróżniony przycisk, aby dodać do strony nową sekcję.

en: Number
pl: Liczba

en: Number Counter
pl: Licznik w formie liczby

en: Number Counter Title
pl: Tytuł licznika liczbowego

en: Numbers
pl: Liczby

en: Numbers Only (0-9)
pl: Tylko cyfry (0-9)

en: Off
pl: Wyłączone

en: Offset Number
pl: Liczba pominięć

en: Ok
pl: OK

en: Old Price
pl: Stara cena

en: On
pl: Włączone

en: Once set, a goal that has been placed inside a split testing subject cannot be moved outside the split testing subject. You can end your split test and start a new one if you would like to make this change.
pl: Po ustawieniu, cel wybrany dla testowanego obszaru nie może zostać przeniesiony. Aby zmienić cel, należy zakończyć bieżące testowanie A/B i rozpocząć nowe.

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
pl: Tylko pokaż ikonę po najechaniu kursorem myszy %1$s

en: Only letters allowed.
pl: Dozwolone tylko litery.

en: Only letters and numbers allowed.
pl: Dozwolone tylko litery i cyfry.

en: Only numbers allowed.
pl: Dozwolone tylko cyfry.

en: Onsale
pl: Wyprzedaż

en: Oops, it looks like the Divi Builder failed to load. Performing the following actions may help solve the problem.
pl: Ups, wygląda na to, że nie udało się załadować Kreatora Divi. Wykonanie następujących czynności może pomóc rozwiązać ten problem.

en: Open
pl: Rozwiń

en: Open History Window
pl: Otwórz okno historii

en: Open In Lightbox
pl: Otwórz w lightboksie

en: Open Page Settings
pl: Otwórz ustawienia strony

en: Open Portability Window
pl: Otwórz okno przenoszenia

en: Open Toggle
pl: Otwarty przełącznik

en: Open Toggle Background Color
pl: Kolor tła otwartego przełącznika

en: Open Toggle Text Color
pl: Kolor tekstu w otwartym przełączniku

en: Open Your Page Settings
pl: Otwórz ustawienia strony

en: Open in Lightbox
pl: Otwórz w oknie typu lightbox

en: Options
pl: Opcje

en: Order By
pl: Sortuj według

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Our Team
pl: Zespół

en: Output Styles Inline
pl: Umieść style lokalnie

en: Outset
pl: Na zewnątrz

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Overlay Icon
pl: Ikona nakładki

en: Overlay Icon Color
pl: Kolor nakładek ikon

en: Padding
pl: Wypełnienie

en: Padding limited to opposing value
pl: Dopełnienie ograniczono do przeciwstawnej wartości

en: Page
pl: Strona

en: Page Dual Sidebars
pl: Strona z dwoma panelami bocznymi

en: Page Fullwidth
pl: Strona pełnej szerokości

en: Page Left Sidebar
pl: Strona z lewym panelem bocznym

en: Page Options
pl: Ustawienia Strony

en: Page Right Sidebar
pl: Strona z prawym panelem bocznym

en: Page Settings
pl: Ustawienia strony

en: Page Shortcuts
pl: Skróty strony

[ctx: Page, Post, Product, etc.]
en: %s Settings
pl: Ustawienia %s

en: Pagenavi
pl: Nawigacja strony

en: Pagination Active Page
pl: Strona z aktywnym stronicowaniem

en: Parallax Method
pl: Metoda paralaksy

en: Parallax method
pl: Typ paralaksy

en: Parent Category
pl: Nadrzędna Kategoria

en: Parent Category:
pl: Kategoria Nadrzędna:

en: Parent Tag
pl: Znacznik Nadrzędny

en: Parent Tag:
pl: Znacznik Nadrzędny:

en: Password
pl: Hasło

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste After
pl: Włóż Po

en: Paste Module
pl: Wklej moduł

en: Paste Module Styles
pl: Wklej style modułów

en: Paste Style
pl: Wklej styl

en: Paste Your Copied Module
pl: Wklej skopiowany moduł

en: Paste the authorization code from the Aweber page that was just opened in a new tab here. You can generate a new authorization code %1$s here %2$s
pl: Wklej tutaj kod autoryzacji ze strony AWeber, która właśnie została otwarta w nowej karcie. Możesz wygenerować nowy kod autoryzacji %1$s tutaj %2$s

en: Pasted
pl: Wklejono

en: Pause Video
pl: Pauzuj klip wideo

en: Per
pl: Na

en: Percent
pl: Procent

en: Percent Container
pl: Kontener procentów

en: Percent Sign
pl: Znak procentu

en: Percent Text
pl: Tekst procentów

en: Percentage
pl: Procent

en: Percentage Color
pl: Kolor procentów

en: Performance
pl: Wydajność

en: Person
pl: Osoba

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone View
pl: Widok dostosowany do telefonu

en: Pin
pl: Przypnij

en: Pin Settings
pl: Ustawienia znacznika

en: Placeholder Color
pl: Kolor tekstu zastępczego

en: Placeholder Text
pl: Tekst zastępczy

en: Play Button
pl: Przycisk odtwarzania

en: Play Icon
pl: Ikona odtwarzania

en: Play Icon Color
pl: Kolor ikony odtwarzania

en: Player Buttons
pl: Przyciski odtwarzacza

en: Player Pause
pl: Pauza odtwarzacza

en: Player Sliders
pl: Suwaki odtwarzacza

en: Player Sliders Current
pl: Bieg suwaków odtwarzacza

en: Player Timer
pl: Czasomierz odtwarzacza

en: Please enter first name
pl: Proszę, wpisz nazwę

en: Please increase your PHP Memory Limit to 128M. You can return the value to default via the Divi Theme Options in the future
pl: Zwiększ limit pamięci PHP do 128M. W przyszłości wartość tę można przywrócić do domyślnego poziomu za pomocą Opcji motywów programu Divi.

en: Please refresh the page and try again.
pl: Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Please select at least 1 tab to save
pl: Aby zapisać, wybierz co najmniej 1 zakładkę.

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
pl: Proszę, sprawdź pola poniżej, aby upewnić się, że wpisałeś poprawną informację.

en: Please, fill in the following fields:
pl: Proszę wypełnić następujące pola:

en: Please, fix the following errors:
pl: Napraw poniższe błędy:

en: Plugin Options
pl: W Opcjach Wtyczki

en: Portability
pl: Przenośność

en: Portfolio 1 Column
pl: Portfolio 1 kolumna

en: Portfolio Filters
pl: Filtry dla portfolio

en: Portfolio Fullwidth Carousel
pl: Portfolio z karuzelą pełnej szerokości

en: Portfolio Fullwidth Grid
pl: Portfolio z siatką pełnej szerokości

en: Portfolio Grid
pl: Portfolio siatka

en: Portfolio Image
pl: Obraz w portfolio

en: Portfolio Item
pl: Obiekt do portfolio

en: Portfolio Pagination
pl: Stronicowanie portfolio

en: Portfolio Post Meta
pl: Metadane posta w portfolio

en: Portfolio Title
pl: Tytuł portfolio

en: Portrait
pl: W pionie

en: Portrait Border Radius
pl: Promień obramowania portretu

en: Portrait Height
pl: Wysokość portretu

en: Portrait Image URL
pl: Adres URL zdjęcia profilowego

en: Portrait Width
pl: Szerokość portretu

en: Position
pl: Stanowisko

en: Post Meta
pl: Metadane posta

en: Post Navigation
pl: Nawigacja postu

en: Post Slider
pl: Slider z postami

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Posts Number
pl: Liczba postów

en: Posts by %s
pl: Wpisy %s

en: Predefined Layouts
pl: Układy wstępnie zdefiniowane

en: Prev
pl: Przed

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Your Page On Mobile
pl: Wyświetl podgląd strony na urządzeniu przenośnym

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Previous Link
pl: Poprzedni link

en: Previous Link Arrow
pl: Strzałka poprzedniego łącza

en: Previous Link Text
pl: Nazwa poprzedniego odsyłacza

en: Previous Post
pl: Poprzedni post

en: Price
pl: Cena

en: Pricing Button
pl: Przycisk cennika

en: Pricing Content
pl: Zawartość cennika

en: Pricing Heading
pl: Podtytuł cennika

en: Pricing Item
pl: Obiekt cenowy

en: Pricing Subtitle
pl: Podpis z ceną

en: Pricing Table
pl: Cennik

en: Pricing Table Settings
pl: Ustawienia cennika

en: Pricing Tables
pl: Tablice cennika

en: Pricing Title
pl: Tytuł cennika

en: Pricing Top
pl: Górna część cennika

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Product
pl: Produkt

en: Product Category
pl: Kategoria Produktu

en: Product Count
pl: Zliczanie produktów

en: Product Features
pl: Cechy produktu

en: Product Tour
pl: Prezentacja produktu

en: Project
pl: Projekt

en: Project Categories
pl: Kategorii Projektu

en: Project Category
pl: Kategorii Projektu

en: Project Extended
pl: Rozszerzony projekt

en: Project Extended 2
pl: Rozszerzony projekt 2

en: Project Tag
pl: Projekt Tagu

en: Project Tags
pl: Tagi Projektu

en: Projects
pl: Projekty

en: Promo Button
pl: Przycisk

en: Promo Description
pl: Opis

en: Promo Title
pl: Tytuł promocji

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Quote Icon
pl: Ikona cytatu

en: Quote Icon Background Color
pl: Kolor tła ikony cytatu

en: Quote Icon Color
pl: Kolor ikony cytatu

en: Radial
pl: Promienisty

en: Radial Direction
pl: Kierunek promienia

en: Radio Buttons
pl: Przyciski opcji

en: Random
pl: Losowo

en: Rating
pl: Ocena

en: Read More Button
pl: Przycisk Czytaj więcej

en: Read more
pl: Więcej

en: Reading Rate
pl: Współczynnik odczytywania

en: Reads
pl: Odczyty

en: Recent Products
pl: Nowe produkty

en: Redirect
pl: Przekieruj

en: Redirect To The Current Page
pl: Przekieruj do bieżącej strony

en: Redirect URL
pl: Przekieruj URL

en: Redirect users after successful form submission.
pl: Przekieruj użytkowników po udanym wysłaniu formularza.

en: Redo
pl: Przerobić

en: Refresh Stats
pl: Odśwież statystyki

en: Regular
pl: Regularny

en: Relation
pl: Związek

en: Reload The Builder
pl: Załaduj ponownie program Builder

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Border Separator
pl: Usuń separator w postaci obramowania

en: Remove Featured Table Drop Shadow
pl: Usuń efekt cienia w tablicy wyróżnionej

en: Remove Inner Shadow
pl: Usuń cień wewnętrzny

en: Remove Module
pl: Usuń moduł

en: Remove Space Below The Image
pl: Usuń wolną przestrzeń pod obrazem

en: Remove the connection
pl: Usunąć połączenie

en: Removed
pl: Usunięte

en: Removing connection...
pl: Usuwanie połączenia...

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Renamed
pl: Zmieniona

en: Repeat
pl: Powtórzenie

en: Repeat X (horizontal)
pl: Powtórzenie X (poziomo)

en: Repeat Y (vertical)
pl: Powtórzenie Y (pionowo)

en: Replace existing content.
pl: Zamień istniejącą zawartość.

en: Replace the existing content with loaded layout
pl: Zastąp istniejącą treść nowym układem graficznym

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply Button
pl: Przycisk odpowiedzi

en: Required Field
pl: Wymagane pole

en: Reset Roles
pl: Reset Ról

en: Resize Modal
pl: Zmniejsz rozmiar okna modalnego

en: Responsive Zoom In
pl: Responsywne pomniejszanie

en: Responsive Zoom Out
pl: Responsywne powiększanie

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restrict padding to 10px increments
pl: Ogranicz dopełnienie do 10px

en: Ridge
pl: Wypukłe

en: Right
pl: Do prawej

en: Right Text
pl: Tekst do prawej

en: Right To Left
pl: Od prawej do lewej

en: Rotation
pl: Obrót

en: Round
pl: Okrągłe

en: Rounded Rectangle
pl: Zaokrąglony prostokąt

en: Row
pl: Wiersz

en: Row Settings
pl: Ustawienia wiersza

en: Rows
pl: Wiersze

en: Rules
pl: Reguły

en: Sale Badge
pl: Znaczek wyprzedaży

en: Sale Badge Color
pl: Kolor znaczka wyprzedaży

en: Sale Products
pl: Produkty na wyprzedaży

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Sales Page
pl: Strona sprzedaży

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Save
pl: Zapisz

en: Save & Add To Library
pl: Zapisz i dodaj do biblioteki

en: Save & Exit
pl: Zapisz i wyjdź

en: Save And Add To Library
pl: Zapisz i dodaj do biblioteki

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Divi Roles
pl: Zapisz Zaskocz Ról

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Save Module To Library
pl: Zapisz moduł w bibliotece

en: Save Page
pl: Zapisz stronę

en: Save Page As Draft
pl: Zapisz stronę jako wersję roboczą

en: Save Row To Library
pl: Zapisz wiersz w bibliotece

en: Save Section To Library
pl: Zapisz sekcję w bibliotece

en: Save To Library
pl: Zapisz w bibliotece

en: Save Your Page
pl: Zapisz stronę

en: Save as Draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Save as Global
pl: Zapisz jako globalny

en: Save as Global Item
pl: Zapisz jako element globalny

en: Save as Global:
pl: Zapisz jako globalny:

en: Save to Library
pl: Zapisz w bibliotece

en: Save winner as global item (selected subject will be synced and your global item will be updated in the Divi Library)
pl: Zachowaj zwycięzcę jako element globalny (wybrany obszar zostanie zsynchronizowany a element globalny zostanie dołączony do biblioteki programu Divi)

en: Save winner as non-global item (selected subject will no longer be a global item and your changes will not modify the global item)
pl: Zachowaj zwycięzcę jako element nieglobalny (wybrany obszar przestanie być elementem globalnym, a zapisane zmiany nie będą miały wpływu na element globalny)

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz bieżącą stronę w bibliotece Divi w celu późniejszego wykorzystania.

en: Saved Module
pl: Zapisany Moduł

en: Saved Row
pl: Zapisane Polecenia

en: Saved Section
pl: Uratował Dziale

en: Scope
pl: Zakres

en: Screen
pl: Ekran

en: Scroll Down Button
pl: Przycisk przesuwania w dół

en: Scroll Down Icon
pl: Ikona przewijania w dół

en: Scroll Down Icon Color
pl: Kolor ikony przewijania w dół

en: Scroll Down Icon Size
pl: Rozmiar ikony przewijania w dół

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Categories
pl: Szukaj Kategorii

en: Search Field
pl: Pole wyszukiwania

en: Search Layouts
pl: Przeszukaj układ graficzny

en: Search Options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Search Projects
pl: Wyszukiwanie Projektów

en: Search Tags
pl: Szukaj Według Tagów

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Sec
pl: Sek.

en: Second(s)
pl: Sekund(y)

en: Section
pl: Sekcja

en: Section Background Color
pl: Kolor tła sekcji

en: Section Settings
pl: Ustawienia sekcji

en: Sections
pl: Sekcje

en: See History
pl: Zobacz Historia

en: Select
pl: Wybierz

en: Select A Different Goal
pl: Wybierz inny cel

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: Select Dropdown
pl: Menu rozwijane

en: Select File To Import
pl: Wybierz plik do zaimportowania

en: Select Split Testing Goal
pl: Wybierz cel testów A/B

en: Select Split Testing Subject
pl: Wybierz opcję Obszar testów A/B

en: Select Split Testing Winner
pl: Wybierz zwycięzcę testów A/B

en: Select Your Goal
pl: Wybierz cel

en: Select a Network
pl: Wybierz serwis

en: Select a list
pl: Wybierz listę

en: Select a menu
pl: Wybierz menu

en: Select a menu that should be used in the module
pl: Wybierz menu do zastosowania w obrębie modułu

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
pl: Wybierz obszar, gdzie będzie wyświetlany widżet. Nowe pola widżetów można utworzyć, korzystając z zakładki Wygląd > Widżety.

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
pl: Wybierz kategorię (-e) dla nowego szablonu lub wpisz nową nazwę (opcjonalnie)

en: Select how you would like to display the featured image in slides
pl: Wybierz, jak polecany obraz ma być wyświetlany w sliderze.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
pl: Wybierz kategorie, które będą wyświetlane na stronie bloga.

en: Separate Modal
pl: Oddziel okno modalne

en: Service Provider
pl: Dostawca

en: Set As Audio for the module
pl: Ustaw jako audio dla tego modułu

en: Set As Background
pl: Ustaw jako tło

en: Set As Background Video
pl: Ustaw jako klip wideo tła

en: Set As Image
pl: Ustaw jako obraz

en: Set As Slide Image
pl: Ustaw jako obraz slajdu

en: Set As Video
pl: Ustaw jako wideo

en: Set Winner Status
pl: Nadaj zwycięski status

en: Set image
pl: Ustaw obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings Tabs
pl: Ustawienia Karty

en: Settings Types
pl: Parametry Typów

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop Basic
pl: Sklep podstawowy

en: Shop Extended
pl: Sklep rozszerzony

en: Shortcode Conversions
pl: Konwersja przy użyciu shortcode’ów

en: Shortcode Tracking
pl: Śledzenie shortcode’u

en: Shortcode for Tracking:
pl: Shortcode do śledzenia:

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Arrows
pl: Pokaż strzałki

en: Show Author
pl: Pokaż autora

en: Show Bullet
pl: Wyświetl punkty

en: Show Categories
pl: Pokaż kategorie

en: Show Circle Border
pl: Pokaż obramowanie okręgu

en: Show Comment Count
pl: Pokaż Liczbę Komentarzy

en: Show Comments Count
pl: Wyświetl liczbę komentarzy

en: Show Content
pl: Pokaż cały post

en: Show Controls
pl: Pokaż przełączniki

en: Show Date
pl: Pokaż datę

en: Show Divider
pl: Pokaż separator

en: Show Excerpt
pl: Pokaż fragment

en: Show Featured Image
pl: Pokaż obraz główny

en: Show Image / Video On Mobile
pl: Wyświetl obraz / wideo na urządzeniach przenośnych

en: Show Image On Mobile
pl: Pokaż obraz na urządzeniu mobilnym

en: Show Inner Shadow
pl: Pokaż cień wewnętrzny

en: Show Meta
pl: Wyświetl metadane

en: Show Pagination
pl: Pokaż paginację

en: Show Post Categories
pl: Wyświetl kategorie postów

en: Show Post Meta
pl: Pokaż meta postu

en: Show Read More Button
pl: Pokaż przycisk Przeczytaj mnie

en: Show Scroll Down Button
pl: Wyświetl przycisk przewijania w dół

en: Show Slider Controls
pl: Pokaż przyciski slidera

en: Show Title
pl: Pokaż tytuł

en: Show Title and Caption
pl: Pokaż tytuł i podpis

en: Show author avatar
pl: Pokaż avatar autora

en: Show comments count
pl: Pokaż licznik komentarzy

en: Show reply button
pl: Pokaż przycisk odpowiedzi

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
pl: „Pokaż całą zawartość” nie sprawi, że posty na sliderze zostaną obcięte. „Pokaż fragment” sprawi, że zostanie wyświetlony jedynie fragment tekstu.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
pl: Opcja Pokaż cały post nie ma wpływu na posty znajdujące się na stronie indeksu. Opcja Pokaż fragment powoduje wyświetlenie fragmentu tekstu.

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sizing
pl: Wymiarowanie

en: Skip This Step
pl: Pomiń ten krok

en: Skype Button Action
pl: Skype Przycisk Akcja

en: Slide
pl: Slajd

en: Slide Active Controller
pl: Kontroler aktywnego slajdu

en: Slide Arrows
pl: Przesuwaj strzałki

en: Slide Button
pl: Przycisk slajdu

en: Slide Controllers
pl: Kontrolery slajdu

en: Slide Description
pl: Opis slajdu

en: Slide Description Container
pl: Przesuń kontener z opisem

en: Slide Image
pl: Obraz slajdu

en: Slide Image Vertical Alignment
pl: Wyrównanie pionowe obrazu slajdu

en: Slide Settings
pl: Ustawienia slajdu

en: Slide Title
pl: Tytuł slajdu

en: Slide Video
pl: Klip wideo slajdu

en: Slider Arrows
pl: Strzałki suwaka

en: Slider Arrows Color
pl: Kolor strzałek slidera

en: Slider Controls
pl: Przyciski slidera

en: Slider Controls Color
pl: Kolory przycisków nawigacji

en: Smartphone
pl: Smartfon

en: Snap Modal Left / Right
pl: Złap okno modalne do lewej / prawej

en: Snap to Left
pl: Przesuń na lewo

en: Social Follow
pl: Obserwowanie w mediach społecznościowych

en: Social Icon
pl: Ikona społecznościowa

en: Social Media Follow
pl: Przyciski społecznościowe

en: Social Network
pl: Serwis społecznościowy

en: Social Network Settings
pl: Ustawienia serwisu społecznościowego

en: Soft Light
pl: Miękkie światło

en: Solid
pl: Jednolite

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
pl: Niestety, nie możesz edytować tego elementu.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
pl: Sortuj według daty: Od najnowszych do najstarszych

en: Sort By Date: Oldest To Newest
pl: Sortuj według daty: Od najstarszych do najnowszych

en: Sort By Popularity
pl: Popularność

en: Sort By Price: High To Low
pl: Cena: Od najwyższej

en: Sort By Price: Low To High
pl: Cena: Od najniższej

en: Sort By Rating
pl: Ocena

en: Space
pl: Przestrzeń

en: Spacing
pl: Rozstaw

en: Specialty
pl: Specjalność

en: Specialty Section
pl: Sekcja specjalna

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
pl: Określ wartość atrybutu <em>rel</em> Twojego linku. Atrybut <em>rel</em> określa relacje między bieżącym dokumentem a połączonym dokumentem.<br><strong>Wskazówka:</strong> wyszukiwarki mogą używać tego atrybutu, aby uzyskać więcej informacji o linku.

en: Splash Page
pl: Strona powitalna

en: Split Test
pl: Test A/B

en: Split Testing
pl: Testowanie A/B

en: Split Testing Statistics
pl: Statystyki testowania A/B

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added
pl: Testowanie A/B wymaga określenia co najmniej 2 różnych obszarów. Tego wariantu nie można usunąć, chyba że dodane zostaną dodatkowe obszary

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added.
pl: Testowanie A/B wymaga określenia co najmniej 2 różnych obszarów. Tego wariantu nie można usunąć, chyba że dodane zostaną dodatkowe obszary.

en: Standard
pl: Standardowy

en: Standard Section
pl: Standardowa sekcja

en: Start Building
pl: Zacznij tworzyć

en: Start Position
pl: Położenie początkowe

en: State
pl: Status

en: Static CSS File Generation
pl: Generowanie statycznego pliku CSS

en: Statistics are being collected
pl: Trwa gromadzenie statystyk

en: Statistics are still being collected for this time frame
pl: Dla tego zakresu czasowego wciąż gromadzone są statystyki

en: Stats refresh interval
pl: Interwał odświeżania statystyk

en: Stats will be displayed upon sufficient data collection
pl: Statystyki zostaną wyświetlone po zebraniu wystarczającej ilości danych

en: Stays
pl: Pobyty

en: Step 1:
pl: Krok 1:

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
pl: Krok 2: włóż w polu kod autoryzacji i naciśnij przycisk "nowe połączenie" przycisk:

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
pl: Korzystając z tej usługi wideo i/lub z tego formatu wideo nie można tworzyć nieruchomych obrazów

en: Styles
pl: Style

en: Sub-Menus Open
pl: Otwórz podmenu

en: Subhead
pl: Podtytuł

en: Subhead Font Color
pl: Kolor czcionki podtytułu

en: Subheader
pl: Podtytuł

en: Subheading Text
pl: Tekst podtytułu

en: Subject
pl: Obszar

en: Submit
pl: Prześlij

en: Submit Button
pl: Przycisk przesyłania

en: Submit Button Text
pl: Tekst przycisku wysyłania

en: Submit Comment
pl: Prześlij komentarz

en: Submit a Comment
pl: Wyślij komentarz

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribed - look for the confirmation email!
pl: Zasubskrybowano – oczekuj na e-mail z potwierdzeniem!

en: Subscription Error:
pl: Błąd subskrypcji:

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Success Message
pl: Wiadomość o zakończeniu sukcesem

en: Summary &amp; Data
pl: Podsumowanie i dane

en: Switch Back To Desktop Mode
pl: Powróć do trybu desktopowego

en: Switch Tabs
pl: Przełącz karty

en: Tab
pl: Zakładka

en: Tab Settings
pl: Ustawienia zakładki

en: Table Header Background Color
pl: Kolor tła nagłówka tablicy

en: Tablet View
pl: Widok dostosowany do tabletu

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tabs Content
pl: Zawartość kart

en: Tabs Controls
pl: Kontrolki zakładek

en: Tags
pl: Tagi

en: Take the Tour
pl: Rozpocznij prezentację

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Template Type
pl: Typ szablonu

en: Testimonial
pl: Opinia

en: Testimonial Author
pl: Autor referencji

en: Testimonial Description
pl: Opis referencji

en: Testimonial Meta
pl: Metadane referencji

en: Testimonial Portrait
pl: Portret osoby polecającej

en: Text
pl: Tekst

en: Text & Logo Orientation
pl: Orientacja tekstu i logo

en: Text Alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text Background Color
pl: Kolor tła tekstu

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Max Width
pl: Tekst Max Szerokość

en: Text Orientation
pl: Orientacja tekstu

en: Text Overlay Border Radius
pl: Promień obszaru nałożenia tekstu

en: Text Overlay Color
pl: Kolor nakładki tekstowej

en: Text Settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Text Vertical Alignment
pl: Wyrównanie tekstu w pionie

en: Textarea
pl: Obszar tekstu

en: Thanks for contacting us
pl: Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

en: The Divi Builder
pl: Generator Divi

en: The Divi Builder has been updated, however your browser is loading an old cached version of the builder. Loading old files can cause the builder to malfunction.
pl: Pomimo, że program Divi Builder został zaktualizowany, przeglądarka ładuje wersję programu zapisaną w swojej pamięci podręcznej. Załadowanie starych plików może spowodować usterkę programu Builder.

en: The Divi Builder has three different section types. %1$s sections conform to the standard width of your page layout. %2$s Sections can be used to create advanced sidebar layouts. %3$s sections extend the full width of your page and can be used with fullwidth modules. Click the “Regular” section button to add a new section to your page.
pl: Kreator Divi oferuje trzy różne typy sekcji. Sekcje typu %1$s dostosowują się do standardowej szerokości layoutu strony. Sekcje typu %2$s mogą być używane do tworzenia zaawansowanych layoutów paneli bocznych. Sekcje typu %3$s obejmują pełną szerokość strony i mogą być stosowane z modułami pełnej szerokości. Kliknij przycisk standardowej sekcji, aby dodać nową sekcję do swojej strony.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key inside the Divi Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
pl: Moduł map wykorzystuje API map Google i wymaga do działania ważnego klucza API Google. Przed skorzystaniem z modułu map prosimy upewnić się, że klucz API został dodany wewnątrz panelu opcji tematycznych Divi. Dowiedz się więcej o tym, jak stworzyć swój klucz API Google <a href="%1$s" target="_blank">tutaj</a>.

en: The Skype account name.
pl: Skype nazwa konta.

en: The URL for this social network link.
pl: Adres URL linku serwisu społecznościowego.

en: The following account will be removed:
pl: Następujące konto zostanie usunięte:

en: The section should have at least one row.
pl: Ta sekcja powinna mieć co najmniej jeden rząd

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
pl: Pogrubiony tytuł notki pojawi się pod obrazem notki.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
pl: Tytuł zostanie umieszczony na przycisku zakładki.

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
pl: Tytuł zakładki rozwijanej wyświetla się nad zawartością i gdy zawartość jest zwinięta.

en: Theme Customizer
pl: Stylista tematów

en: Theme Options
pl: Opcje Tematu

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
pl: Kontroluje kierunek animacji.

en: This controls the how your text is aligned within the module.
pl: Kontroluje wyrównanie tekstu w obrębie modułu.

en: This controls the orientation of the image within the module.
pl: To ustawienie pozwala na kontrolę orientacji obrazu w module.

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
pl: Definiuje alternatywny tekst obrazu. Można tu umieścić krótki opis obrazu.

en: This defines the HTML Title text.
pl: Definiuje tytuł obrazu w języku HTML.

en: This element cannot be used as a your split testing goal. Please select a different module, or section.
pl: Tego elementu nie można wykorzystać jako celu testów A/B. Wybierz inny moduł lub sekcję.

en: This is not a valid excuse to not escape the passed value.
pl: To nie jest ważny pretekst, aby nie uniknąć przekazywanej wartości.

en: This is not a valid excuse to not sanitize the passed value.
pl: To nie jest ważny pretekst, aby nie oczyścić przekazywanej wartości.

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
pl: Jest to data odliczanie odliczanie. Twój minutnik opiera się na swoje ustawienia strefy czasowej w swoim <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress ustawienia Ogólne">WordPress ustawienia Ogólne</a>

en: This is the title displayed for the countdown timer.
pl: Tytuł wyświetlany nad timerem.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
pl: Ta opcja spowoduje zakrycie interfejsu odtwarzacza głównego klipu wideo. Obraz może być przesłany poprzez ustawienia klipu wideo lub automatycznie wygenerowany przez Divi.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Aby zobaczyć komentarze, wpisz hasło.

en: This row cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ten wiersz zawiera cel testowania A/B i nie można go zduplikować. Celów nie można duplikować. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: This row cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ten wiersz zawiera cel testowania A/B i nie możne zostać usunięty. Celów nie można usuwać. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: This section cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ta sekcja zawiera cel testowania A/B i nie można jej zduplikować. Celów nie można duplikować. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: This section cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ta sekcja zawiera cel testowania A/B i nie możne zostać usunięta. Celów nie można usuwać. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
pl: Ta opcja pozwala włączyć i wyłączyć strzałki nawigacyjne.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
pl: To ustawienie określa pionowe wyrównanie twojej zawartości. Treść może być w pozycji wyśrodkowanej pionowo albo wyrównana do dołu.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
pl: Ta opcja umożliwia wyrównanie pionowe obrazu slajdu. Obraz może być wyrównany do środka lub do dołu slajdu.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
pl: Ta opcja pozwala wybrać nawigację z użyciem miniatur znajdujących się pod sliderem lub nawigację z użyciem kropek u dołu slidera.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
pl: Ta opcja umożliwia wybór jasnych lub ciemnych strzałek slidera.

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
pl: Ta opcja umożliwia wybór jasnych lub ciemnych przycisków slidera. Przyciski slidera mogą mieć formę strzałek znajdujących się na miniaturach lub okrągłych przycisków w nawigacji z użyciem kropek.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
pl: Ta opcja włącza i wyłącza okrągłe przyciski u dołu slidera.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć polecany obraz w sliderze.

en: This setting will turn on and off the meta section.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć meta postu.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
pl: Te opcje pozwalają włączyć i wyłączyć strzałki nawigacyjne.

en: This setting will turn on and off the read more button.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć przycisk Przeczytaj mnie.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
pl: Opcja ta umożliwia wstawienie 1-pikselowej linii separatora, ale nie ma wpływu na wysokość separatora.

en: This will adjust the alignment of the module text.
pl: Powoduje wyrównanie tekstu w obrębie modułu.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
pl: Pozwala ustawić kolor 1-pikselowej inii separatora.

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
pl: Powoduje dostosowanie koloru pustej przestrzeni paska (domyślnie szary).

en: This will change the fill color for the bar.
pl: Powoduje zmianę koloru wypełnienia paska.

en: This will change the icon color.
pl: Powoduje zmianę koloru ikony.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
pl: Zmienia etykietkę modułu w kreatorze, aby ułatwić identyfikację.

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
pl: To pozwoli zmienić etykietę wiersza w Builder w celu ułatwienia identyfikacji, kiedy upadł.

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
pl: Nastąpi zmiana etykiety sekcji w programie Builder, co umożliwi łatwą identyfikację zwiniętych treści.

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
pl: Spowoduje to zmianę barwny slajd w kreatorze dla łatwej identyfikacji.

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
pl: Zmienia etykietkę klipu wideo w kreatorze, aby ułatwić identyfikację.

en: This will control how your blurb text is aligned.
pl: Kontroluje wyrównanie tekstu notki.

en: This will disable the module on selected devices
pl: Ta opcja wyłączy moduł na wybranych urządzeniach

en: This will turn thumbnails on and off.
pl: Powoduje włączenie lub wyłączenie opcji miniatur.

en: Thumbnail Item
pl: Element miniatury

en: Thumbnail Orientation
pl: Położenie miniatur

en: Thumbnail Overlay Color
pl: Kolor nakładki miniatury

en: Timer Section
pl: Sekcja licznika czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Font Color
pl: Kolor czcionki tytułu

en: Title displayed above the portfolio.
pl: Tytuł wyświetlany nad portfolio.

en: Title/Meta Background Image
pl: Obraz dla tła tytułu

en: Title: a-z
pl: Tytuł: a-z

en: Title: z-a
pl: Tytuł: z-a

en: Toggle
pl: Zakładka rozwijana

en: Toggle Content
pl: Zawartość przełącznika

en: Toggle Divi Builder
pl: Przełączanie Zaskocz Budowniczy

en: Toggle Icon
pl: Ikona przełącznika

en: Toggle Settings Bar
pl: Przełącz pasek ustawień

en: Toggle Title
pl: Tytuł przełącznika

en: Toggle between the various blog layout types.
pl: Zmień layout bloga.

en: Top
pl: U góry

en: Top Center
pl: U Góry Na Środku

en: Top Left
pl: U Góry Po Lewej

en: Top Padding
pl: Górne wypełnienie

en: Top Rated Products
pl: Najwyżej oceniane produkty

en: Top Right
pl: Po Prawej Stronie U Góry

en: Top To Bottom
pl: Od góry do dołu

en: Total
pl: Razem

en: Trackbacks/Pingbacks
pl: Funkcja trackback/Funkcja pingback

en: Transparent Background Color
pl: Przeźroczyste tło

en: True Parallax
pl: Prawdziwa paralaksa

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Turn comment count on and off.
pl: Z kolei Ilość komentarzy on i off.

en: Turn on or off the author link.
pl: Pokaż lub ukryj link do strony autora.

en: Turn pagination on and off.
pl: Włącz lub wyłącz paginację.

en: Turn project titles on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie tytułu projektu.

en: Turn the captcha on or off using this option.
pl: Włącz lub wyłącz funkcję Captcha, korzystając z tej opcji.

en: Turn the category links on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie linków kategorii.

en: Turn the date display on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty.

en: Turn the date on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty.

en: Turned Off
pl: Wyłączone

en: Turned On
pl: Włączone

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
pl: Obracając pozwoli to na automatyczne przesuwne nadal po najechaniu myszką.

en: Turning this on will exclude Pages from search results
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, strony zostaną pominięte w wynikach wyszukiwania

en: Turning this on will exclude Posts from search results
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, posty zostaną pominięte w wynikach wyszukiwania

en: Turning this on will hide the Search button
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, przycisk Szukaj zostanie ukryty

en: Twitter Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Twitter

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type the Redirect URL
pl: Wpisz przekierowujący adres URL

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
pl: Wpisz wiadomość, która ma się wyświetlić po wysłaniu zakończonym sukcesem. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
pl: Wpisz tekst, który ma być tekstem zastępczym dla pola wyszukiwania.

en: URLs Open
pl: Otwórz adres URL

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
pl: Nie można wykonać kopiowanie/wklejanie proces z powodu niedostępności w magazynie localstorage funkcję w swojej przeglądarce. Użyj ostatni nowoczesne przeglądarki (Chrome, FireFox lub Safari) do wykonywania kopiowania/wklejania proces

en: Unauthorized Action
pl: Działanie nieuprawnione

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
pl: Nieautoryzowanym dostępem. Podgląd nie jest dostępny na zewnątrz %1$s.

en: Undent List
pl: Lista bez akapitu

en: Underline Text
pl: Tekst podkreślony

en: Undo
pl: Anuluj

en: Undo, Redo And Restore
pl: Cofnij, ponów i przywróć

en: Unit
pl: Jednostka

en: Unlock
pl: Odblokowanie

en: Unlock Module
pl: Odblokować Moduł

en: Unlock Row
pl: Otwórz Wiersz

en: Unlock Section
pl: Otwórz Sekcję

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Divi Builder at this time.
pl: Jeśli wyjdziesz teraz z Kreatora Divi, niezapisane zmiany zostaną utracone.

en: Update Category
pl: Aktualizacja Kategorii

en: Update Gallery
pl: Aktualizuj galerię

en: Update Tag
pl: Aktualizacja Tagu

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Upgrade WordPress
pl: Uaktualnij system WordPress

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload a video
pl: Prześlij klip wideo

en: Upload an audio file
pl: Prześlij plik audio

en: Upload an image
pl: Prześlij obraz

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
pl: Prześlij obraz do wyświetlania u góry notki.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
pl: Prześlij wersję klipu wideo w formacie .WEBM tutaj. Aby klip wideo mógł być odtwarzany w dowolnej przeglądarce, należy przesłać go zarówno w formacie .MP4, jak i .WEBM.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
pl: Prześlij wybrany obraz lub wpisz adres URL obrazu, który ma zostać wyświetlony jako nakładka klipu wideo. Możesz także wygenerować stop-klatkę ze swojego klipu wideo.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
pl: Prześlij wybrany obraz lub wpisz adres URL obrazu, który ma zostać wyświetlony.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
pl: Prześlij wybrany klip wideo w formacie .MP4 lub wpisz adres URL klipu wideo, który ma zostać wyświetlony.

en: Upon ending your split test, you will be asked to select which subject variation you would like to keep. Remaining subjects will be removed.
pl: Podczas procedury kończenia testu A/B należy wybrać wariant obszaru, który zostanie zachowany. Pozostałe obszary zostaną usunięte.

en: Upwards
pl: W górę

en: Url Opens
pl: Otwórz URL

en: Use Background Color
pl: Zastosuj kolor tła

en: Use Background Color Gradient
pl: Użyj gradientu koloru tła

en: Use Background Overlay
pl: Użyj nakładki na tło

en: Use Border
pl: Użyj obramowania

en: Use Custom Gutter Width
pl: Użyć Niestandardowych Szerokość Rynny

en: Use Custom Styles for %1$s
pl: Wykorzystać własne style dla %1$s

en: Use Custom Width
pl: Użyj niestandardowej szerokości

en: Use Default Editor
pl: Użyj domyślnego edytora

en: Use Dot Navigation
pl: Zastosuj nawigację z użyciem kropek

en: Use Dropshadow
pl: Użyj efektu cienia

en: Use Focus Border Color
pl: Użyj koloru obramowania aktywnego elementu

en: Use Grayscale Filter
pl: Użyj filtra w skali szarości

en: Use Icon
pl: Zastosuj ikonę

en: Use Icon Font Size
pl: Użyj rozmiaru czcionki ikony

en: Use Parallax Effect
pl: Zastosuj efekt paralaksy

en: Use Parallax effect
pl: Użyj efektu paralaksy

en: Use Percentages
pl: Użyj procentów

en: Use Post Excerpt if Defined
pl: Użyj fragmentu posta, jeśli został zdefiniowany

en: Use Text Background Color
pl: Użyj koloru tła tekstu

en: Use Text Overlay
pl: Użyj nakładki tekstowej

en: Use The Divi Builder
pl: Użyj generatora Divi

en: Use Thumbnail Track
pl: Zastosuj nawigację z użyciem miniatur

en: Use Visual Builder
pl: Użyj kreatora graficznego

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
pl: Użyj próbnika kolorów, aby wybrać kolor tła dla tego modułu.

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
pl: Użyj narzędzia do wybierania koloru, aby zdecydować, jaki kolor nałożyć na tło.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
pl: Użyj narzędzia do wybierania koloru, aby zdecydować, jaki kolor ma mieć nałożony tekst.

en: Use the fields below to add a new account.
pl: Użyj poniższych pól, aby dodać nowe konto.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
pl: Za pomocą Zaskocz rolę edytora, można ograniczyć typy działań, które mogą być podjęte na WordPress użytkowników różnych ról. Jest to świetny sposób, aby ograniczyć dostępne opcje dla Swoich klientów lub zaproszeni autorzy, aby zapewnić, że są one tylko mają odpowiednie opcje dostępne dla nich.

en: Vertically Centered
pl: Pionowo wyśrodkowana

en: Video
pl: Klip wideo

en: Video Icon
pl: Ikona wideo

en: Video MP4/URL
pl: Adres URL klipu wideo w formacie .MP4.

en: Video Settings
pl: Ustawienia wideo

en: Video Slider
pl: Slider wideo

en: Video Webm
pl: Klip wideo w formacie .WEBM

en: View Layout
pl: Zobacz układ graficzny

en: View Project
pl: Widok Projektu

en: View Split Testing Stats
pl: Przeglądaj statystyki testowania A/B

en: View Stats
pl: Podgląd statystyk

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visible
pl: Widoczna

en: Visual
pl: Poglądowy

en: Website Field
pl: Pole witryny internetowej

en: Welcome To The Divi Builder
pl: Witamy w kreatorze Divi

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, kolor tła zostanie dodany pod tekstem slidera, aby tekst ten był lepiej widoczny na obrazach w tle.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, nakładka z wybranego koloru zostanie dodana nad obrazem tła i pod zawartością slidera.

en: When this option is enabled, the builder's inline CSS styles for all pages will be cached and served as static files. Enabling this option can help improve performance.
pl: Po włączeniu tej opcji lokalne style CSS kreatora dla wszystkich stron będą przechowywane w pamięci podręcznej i dostarczane jako pliki statyczne. Włączenie tej opcji może poprawić wydajność.

en: When this option is enabled, the builder's inline CSS styles for this page will be cached and served as a static file. Enabling this option can help improve performance.
pl: Po włączeniu tej opcji lokalne style CSS kreatora dla tej strony będą przechowywane w pamięci podręcznej i dostarczane jako plik statyczny. Włączenie tej opcji może poprawić wydajność.

en: When you are all done, you can save your changes by clicking the %1$s button inside of your page settings bar. You can also press Ctrl + S at any time to save your changes. Click the highlighted Save button to save your changes. Don’t worry, the page you were working on before starting this tour will not be lost!
pl: Kiedy skończysz, możesz zapisać zmiany, klikając przycisk %1$s na pasku ustawień strony. Aby zapisać zmiany, możesz też w dowolnym momencie przycisnąć Ctrl+S. Kliknij wyróżniony przycisk Zapisz, aby zapisać zmiany. Nie martw się – strona tworzona przed rozpoczęciem prezentacji nie zostanie utracona!

en: Whenever you hover over a Section, Row or Module in the Divi Builder, action buttons will appear. These buttons can be used to move, modify, duplicate or delete your content. Click the highlighted “duplicate” icon to duplicate the blurb module that you just added to the page.
pl: Za każdym razem, kiedy umieszczasz kursor nad sekcją, wierszem lub modułem w kreatorze Divi, wyświetlają się przyciski akcji. Przycisków tych można używać do przenoszenia, modyfikacji, powielania lub usuwania zawartości. Kliknij wyróżnioną ikonę powielania, aby powielić moduł notki reklamowej, który przed chwilą został dodany do strony.

en: Whenever you make changes in the Divi Builder, these changes can be Undone, Redone, Discarded or Accepted. Now that you have adjusted your module’s title, you can click the red discard button to cancel these changes, or your can click the green button to accept them.
pl: Za każdym razem, gdy dokonujesz zmian w kreatorze Divi, możesz je cofnąć, ponowić, odrzucić lub zaakceptować. Teraz, kiedy tytuł modułu został dostosowany, możesz kliknąć czerwony przycisk Odrzuć, aby anulować zmiany, lub zielony, aby je zaakceptować.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
pl: Czy chcesz pokazać (lub nie) tytuł i podpis do zdjęć (jeśli są dostępne).

en: While editing your page, it’s easy to see what your design will look like on mobile devices. You can also make adjustments to your module, row and section settings for each mobile breakpoint. Click the highlighted “Tablet” icon to enter Tablet preview mode.
pl: Edytując stronę, możesz w łatwy sposób zobaczyć, jak będzie wyglądał jej design na urządzeniach przenośnych. Możesz też dostosować ustawienia modułu, wiersza i sekcji dla każdej rozdzielczości urządzenia przenośnego. Kliknij wyróżnioną ikonę tabletu, aby przejść do trybu podglądu dla tabletu.

en: While using the Divi Builder, you can access your page settings by toggling the page settings bar at the bottom of your screen. Click the highlighted button to reveal your page settings.
pl: Korzystając z kreatora Divi, możesz uzyskać dostęp do ustawień swojej strony, przełączając pasek ustawień znajdujący się u dołu ekranu. Kliknij wyróżniony przycisk, aby wyświetlić ustawienia strony.

en: Widget Area
pl: Pole widżetu

en: Widget Name
pl: Nazwa widżetu

en: Wireframe View
pl: Widok schematu strony

en: With previous versions of the builder, css styles for the modules' design settings were output inline in the footer. Enable this option to restore that behavior.
pl: We wcześniejszych wersjach kreatora style CSS dla ustawień wyglądu modułów były umieszczone lokalnie w stopce. Włącz tę opcję, aby przywrócić to rozwiązanie.

en: Within each column you can add one or more Modules. A module is basic content element. The Divi Builder comes with over 40 different content elements to choose from, such as Images, Videos, Text, and Buttons. Click the highlighted Blurb button to add a new Blurb module to the first column in your row.
pl: Wewnątrz każdej kolumny możesz umieścić jeden lub więcej modułów. Moduł jest podstawowym elementem zawartości. Kreator Divi oferuje do wyboru ponad 40 różnych elementów zawartości, takich jak obrazy, klipy wideo, tekst i przyciski. Kliknij wyróżniony przycisk notki reklamowej, aby dodać moduł notki reklamowej do pierwszej kolumny w wierszu.

en: Yes
pl: Tak

en: You Have Unsaved Changes
pl: Masz niezapisane zmiany.

en: You are using an outdated version of WordPress. Please upgrade.
pl: Używasz starej wersji systemu WordPress. Wykonaj aktualizację.

en: You are using an outdated version of the theme. The latest version is %1$s
pl: Używasz starej wersji motywu. Najnowsza wersja to %1$s

en: You are using the %1$s plugin. We recommend clearing the plugin cache after updating your theme.
pl: Używasz wtyczki %1$s. Zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej wtyczki po aktualizacji motywu.

en: You are using third party plugins. Try disabling each plugin to see if one is causing a conflict.
pl: Używasz wtyczek innej firmy. Spróbuj wyłączać poszczególne wtyczki, aby ustalić, która z nich powoduje konflikt.

en: You can switch back and forth between each preview mode freely while editing your page. Now that we have previewed our page on Tablet, let’s switch back to Desktop preview mode by clicking the highlighted button.
pl: Edytując stronę, możesz swobodnie przełączać się pomiędzy poszczególnymi trybami podglądów. Po wyświetleniu podglądu strony na tablecie przełączymy się z powrotem do trybu desktopowego, klikając wyróżniony przycisk.

en: You cannot add global modules into global sections or rows
pl: Nie możesz dodawać globalnych modułów do globalnych sekcji lub wierszy.

en: You cannot add global rows into global sections
pl: Nie możesz dodawać globalnych wierszy w sekcjach globalnych.

en: You cannot clear your layout while a split testing is running. Please end your split test before clearing your layout.
pl: Nie można wyczyścić projektu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B przed wyczyszczeniem projektu.

en: You cannot import or export a layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można importować lub eksportować układu podczas trwania testu A/B. Prosimy zakończyć test A/B i spróbować ponownie.

en: You cannot load a new layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można załadować nowego projektu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: You cannot save layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać projektu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: You cannot save this module while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać modułu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: You cannot save this row while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać rzędu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: You cannot save this section while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać sekcji w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
pl: Aktualnie nie masz żadnych projektów przypisanych do kategorii.

en: You do not have permission to edit the module, row or section in this split test.
pl: Brak uprawnień do edytowania modułu, wiersza lub sekcji w tym teście A/B.

en: You do not have permission to perform this task.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tego zadania.

en: You do not have permission to unlock this module.
pl: Nie masz uprawnień, aby odblokować ten moduł.

en: You do not have permission to unlock this row.
pl: Nie masz uprawnień, aby odblokować ten wiersz.

en: You do not have permission to unlock this section.
pl: Nie masz uprawnień, aby odblokować w tym temacie.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
pl: Nie masz dostatecznych uprawnieñ do eksportowania treści tej strony.

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do ustawień

en: You entered the wrong number in captcha.
pl: Wpisałeś/-aś w captcha nieprawidłowy numer.

en: You have WP_DEBUG enabled. Please disable this setting in wp-config.php
pl: Włączono WP_DEBUG. Aby wyłączyć to ustawienie, przejdź do wp-config.php

en: You have activated the Divi Leads Split Testing System. Using split testing, you can create different element variations on your page to find out which variation most positively affects the conversion rate of your desired goal. After closing this window, please click on the section, row or module that you would like to split test.
pl: Aktywowano System testów A/B dla tematów programu Divi. Używając testów A/B można tworzyć warianty różnych elementów strony w celu określenia, który z nich najlepiej odpowiada pożądanemu poziomowi konwersji. Po zamknięciu okna, kliknij sekcję, wiersz lub moduł, który chcesz przetestować.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
pl: Nie zapisano jeszcze żadnych elementów w twojej bibliotece Divi. Po zapisaniu elementu w twojej bibliotece pojawi się on w tym miejscu w celu ułatwienia korzystania z niego.

en: You need to select a split testing goal first.
pl: Najpierw musisz wybrać cel testowania A/B.

en: You need to select a split testing subject first.
pl: Najpierw musisz wybrać obszar testowania A/B.

en: You were using global item as split testing winner. Consequently, you have to choose between:
pl: Użyto elementu globalnego jako zwycięzcy testowania A/B. Należy wybrać pomiędzy następującymi opcjami:

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
pl: Zamierzasz zaktualizować moduł globalny. Zmiana ta będzie mieć zastosowanie na wszystkich stronach, na których możesz korzystać z tego modułu. Naciśnij przycisk OK, jeśli chcesz zaktualizować ten moduł.

en: Your Save Has Failed
pl: Twój zapis nie powiódł się

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Your memory limit can't be changed automatically
pl: Limit pamięci nie może zostać zmieniony automatycznie

en: Your memory limit has been increased
pl: Zwiększono limit pamięci

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
pl: Twoja strona zawiera zmiany, które nie zostały zapisane. Jeśli zamkniesz kreator bez zapisywania, zmiany zostaną utracone. Jeśli chcesz opuścić kreator i zapisać wszystkie zmiany, wybierz <strong>Zapisz i wyjdź</strong>. Jeśli chcesz usunąć wszystkie ostatnie zmiany, wybierz strong>Odrzuć i wyjdź</strong>.

en: You’re Ready To Go!
pl: Możesz zaczynać!

en: Zoom Icon Color
pl: Kolor ikony zoomu

en: Zoom Out
pl: Zmniejsz

en: by
pl: utworzone przez

en: by
pl: przez

en: by %s
pl: utworzone przez %s

en: checked
pl: zaznaczone

[ctx: clear static css files]
en: Clear
pl: Wyczyść

en: comments
pl: Komentarze

en: contains
pl: zawiera

en: default
pl: domyślnie

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: does not equal
pl: różne

en: equals
pl: równe

[ctx: et_builder]
en: Submit Comment
pl: Prześlij komentarz

en: is empty
pl: puste

en: is greater than
pl: większe niż

en: is less than
pl: mniejsze niż

en: is not empty
pl: niepuste

en: loading...
pl: ładowanie...

en: no
pl: nie

en: not Global
pl: Nieglobalny

en: not checked
pl: niezaznaczone

en: on %1$s at %2$s
pl: dnia %1$s o godz. %2$s

en: on Desktop
pl: na pulpicie

en: on Phone
pl: na telefonie

en: on Tablet
pl: na tablecie

en: px
pl: piksele

en: read more
pl: czytaj dalej

en: read more...
pl: czytaj dalej...

en: regenerate your thumbnails
pl: ponowne utworzenie Twoich miniatur

en: yes
pl: tak

en: you don't have sufficient permissions to access this page
pl: nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony
